ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Neden su ısıtma sistemleri için manifoldu?

Manifold eşit boru hattından çalışan sıvıyı yaymak için kullanılan su. En sık bu tür cihazların böyle ev su temini, "sıcak zeminler" ve radyatör ısıtma gibi ısıtma sistemleri, bulunur. Eğer karar verirseniz ev yeni bir su şebekesi yeniden donatmak Yani, bu cihazı yüklemek için zorunlu olmalıdır.

Yerli su tedarik sisteminde su için bir dağıtım manifoldu birçok avantajı vardır aralarında soğutucu akış rejiminin seçimi, kurulum ve boru hattı ağı diğer tüketicilerin kesmeden cihazı değiştirmek için yeteneği. Bu tür cihazları kullanırken banyoda kaybettim mutfakta bir musluğu açtığınızda ek olarak, geleneksel tişört su sistemi kablolama eksiklikleri hakkında unutur. Eğer hane birisi böylece bir banyo yapmak engellediğini endişelenmeyin böylece Su manifoldu eşit, yük dağıtır.

Buna karşılık, aşağıdaki özellikleri radyatör ısıtma görünür: Sıvı, ek bileşikler montaj basitleştirme çok sayıda ve tüm sistemi kurmak için gerekli zaman önemli bir azalma olmadığını çalışma sızıntısı riskini. Manifold su boruları daire veya ev giren ısı yüklü, ve bir çift boru sistemi olarak kullanılabilir, ve bir boru. Ancak, temsil bağlantı yöntemlerin her biri kendi özellikleri vardır.

dağıtım manifoldunun boru sistemi temel amacı bir sıcak soğutma suyu olan ısıtma elemanına sistemine bağlı her radyatöre. Böyle bir durumda, bunların bir dizi bağlantısı.

iki borulu bir sistemde, aksine, her bir ısıtma elemanı olup, sisteme paralel bağlanmış bu diğerlerinden bağımsızdır, yani edilir. Bu tür bir birleştirme yöntemi, aşağıdaki özelliğe sahiptir: manifolda valflerin sayısı bağlı radyatör sayısına eşit olmalıdır.

cihazın ana görevi arasında soğutma sıvısının muntazam bir dağılım haline radyatör.

Bir "sıcak katlarda", ayarlanan Manifold su, borusuna beslenen soğutucu akışını düzenlemek için de onu dengelemek ve izin verir. yerden ısıtma için dağıtım ekipmanları istenen akışı ve sıcaklık muhafaza giriş ve çıkış olarak ayarlanır.

Toplayıcı: Su fiyat

Bu tür cihazlar, günlük ev içi kullanım için değil, aynı zamanda pişirme için sadece kullanılan suyun büyük bir miktarının, içinden geçirilmiş olduğundan, bu nedenle, bunların imalatı pirinç gibi yüksek kaliteli malzeme yapılmış olmalıdır. Bu bir dereceye kadar, tüm yapının maliyetinin fiyatlarına zam ama insan sağlığı için tehlikeli olan zararlı kirletici olasılığını dışlamak olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.