BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Ölümlü Kombat 3 Ultimatum" kodlar ( "Sega") teknikleri, kombinasyonlar, sırlar

Oyun arcade makineleri ve taşınabilir konsollarda uzak 90th geri Rusça birinci oldu "Mortal Kombat 3 Ültimatom" ( "Sega") dışarı çarptı. Bu süre zarfında o en Sega biri haline gelmiştir. fanlar Sega Mega üçte perspektifinden bakıldığında, üçüncü bölümü en çarpıcı olmasıdır. Bugün bile oyun konsolları satın insanlar ve hatta bazen eskiden tüm oyun makineleri hala var!

Dövüş sanatları saygı herkes, bir kaç hafta oyun yaşayacak garantilidir. Ancak, ustaca asker becerileri edinmek için, siz "Mortal Kombat 3 Ultimatum" ( "Sega") için özel kodlar bilmelidir. İşte bu kadar sevgiyle onların sonsuz içinde yaratıcıları koydu ve sürekli tarih şaheseri olan sırları ve teknikleri kitle hakkında bilgi almak olacaktır.

menü Tricks

Bütün oyun hareketler altı düğmeli joystick için tasarlanmıştır. kontrol geri düğmesine Z kazanç B de sadece üç düğme, o zaman X yerine aktive sekansı A ve B ile donatılmış ise, C yerine, Y Başlangıç bastırdı. "Tricks menüsü" yanı sıra diğer kapalı ayarlarını ortaya koymak isteyen gizli kod kullanılmalıdır.

En başından ekranında (Başlat, Seçenekler) iki kez belli bir kombinasyon aktive C ← → A → A ↑ C A ← A ↑. Katiller Kodları, Oyun Hileleri ve Sırları Sonuç aşağıdaki gibidir: batınca üç ek fonksiyonlar ana oyun menüsünde görünecek olmasıdır.

Katil Kodları sıradan Hintliler şeklinde Shao Kahn ve Motaro ana rakipleri etkinleştirebilirsiniz özel kodu kullanarak çalışır. Hileleri menü listelerinde size süresiz oyunu uzatmaya yardımcı özellikler etkinleştirebilirsiniz. Sırlar listeleri çalarlarda tüm dosyaları arasında gezinmek ve yardımcı ayarları uygulanabilir komutu. menü öğeleri Oyun Başlat / Seçeneği olabilir bulun. Bunların nedeni A, aşağıdaki "Mortal Combat 3 Ultimatum" kombinasyon halinde yardımcı olmak için:

  • (Hileleri için) AC ↑ ↑ ↓↓ VA.
  • BA ↓ ← Bir ↓ C → ↑ ↓ (Sırlar için).
  • C → A ← A ↑ C → A ← A ↑ (Katil Kodları için).
  • A A A ← → C ↑ ← (kısa basın) ↓.

Hileleri

1. Eğer oyun (Ses Testi) mevcuttur ses parçaları dinlemek için izin verir.

2. Oyunun (Devam) için 5 ila 95 uzantılarından etkinleştirir.

3. herhangi bir savaş (Bio Screen) biyografisini saymak mümkündür.

Sırlar

1. Savaş (Zamanlayıcı) zamanında sayacı devre dışı bırakır.

2. azaltır mücadele için ayrılan süre (Yavaş) ya da (Hızlı) ekleyin. Veya fabrika ayarlarına (Yok) geri yükler.

3. devrilmesinden Shao-Kahn (Win-Screen) sonra erkeklerin her biriyle ne olduğunu öğrenmek için izin verir.

savaş (Kombat Bölgesi) için herhangi bir kart seçin 4..

Katil Kodları

1. Sadece bir düğmeye (Hızlı ve Kapalı) ile hızlandırılmış bitirme modları ayarlayın.

2. aktifleştirir (Etkin) ya da giderir (Devre dışı) ana düşmanlar. Bu sadece dikkatsiz Hintliler şeklinde mevcut Shao Kahn ve Motaro nedir?

3. Eğer bir gizli oyun geçmesine izin verir. Bu Dendy sistemiyle Galaga oyun gibi bir şeydir.

Gizli kod sözcükleri

Oyunun bu bölümünde asker sayısının, onların çeviklik, hem de onlar tarafından kullanılan teknikleri artmıştır. Ve büyük, bu oyunda dünyanın mükemmel savaşçıların düzine bir çift iyi ve kötü arasındaki çatışma yiğitti isteklidir. Eğer kavga sırasında doğru mesafeyi korumak için öğrenirseniz özel teknikler sayesinde, aşağıda ele alınacaktır "Mortal Kombat 3 Ultimatum", kolayca, kazanmak için gelecek.

Nasıl kodları, hileleri girmek için?

savaşlar "Mortal Kombat 3 Ultimatum" ( "Sega") üzerindeki tüm kodlarını birlikte oyununda girdi ve sadece başında olmalıdır etkinleştirmek için. Birinci ve ikinci dört-yollu (denetleyici) tıklayarak gerçekleştirilir basamak kombinasyonları. birinci kontrol ünitesi üzerindeki düğmeler, A, B, C, eşdeğer üç basamaktan oluşan ilk sayısı. Sonraki üç basamak denetleyici iki aynı düğmeleri kullanarak girilir. Varolan tüm hileleri ve kod kombinasyonları listelemek için, tek tek her incelemek gerekir. Bu nedenle, bunların sadece en temel aşağıda düşünün!

, Temizleyicileri, bloklar, uppercuts Atar

Böylece, mücadele yürüten oynatıcıyı yardımcı olacak temel hileleri düşünün. İlk olarak, herhangi bir çekim iptal etmek nasıl bilmek önemlidir. Bunu yapmak için, sadece altı sayıları 100-100 arasında sanatsız kombinasyonunu girin. Sayı 0 uygun hücre olmadığını hatırlamak önemlidir. Bir önceki kodunu girerken nedenle, her iki oyuncular Bu durumda bir düğme A. yalnızca bir çaba göstermesi gerekecek, böyle bir eylem 1 numaralı basarak eşdeğerdir.

kupürleri girmek için sadece 082-771 ve 091-293 dial - Bu takım ek olarak, "Mortal Kombat 3 Ultimatum" içinde var yardım çekimleri ve budama yoluyla hem vermek için bu hile yapıyor. Eğer herhangi bir bloğun kullanımını terk etmek istiyorsanız, 020-020 yazın. Buna ek olarak 010-010 yeterince tanıtmak atma skor dinleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi müzik eşliğinde devre dışı bırakmak için bir seçenek yoktur - 300-300. Tüm kombinasyonlar 999-995 dial iptal etmek.

Özel dikkat aparkat dikkat edilmelidir. Bir kodu vasıtasıyla bağlanır Hız uppercuts 688-688 ayarlayın. hızla aparkat tip 788-322 sonra başlangıç pozisyonuna geri dönmek için. aparkat farklı aşamalarında değişkenlerin bazıları 221-557 tuşlayarak aktif hale getirilebilir.

Keskin gösterim Fanlar

Heyecan arayanlar eşsiz önerileri dışıdır olmaz! Örneğin, fonksiyon Psiko Kombat bağlamak mümkündür. Bu hayal edebileceğiniz en çılgın savaş olduğunu! İçinde oyunda mevcut tüm olası zorluklar içeriyor. Bu özelliği etkinleştirmek için 985-125 yazın. Buna ek olarak, 9 seviyeye 8. geçişte rastgele bir rakip meydan mümkündür. Sadece sayı kombinasyonunu 989-898 yazın.

688-422 girmek - Buna ek olarak, zifiri karanlıkta kavga olasılığı vardır. Veya 449-449 tuşlayarak özelliği gizli savaşçı bağlayın. Basit bir kod 985-125 ile bir savaşçı ek bir reenkarnasyon ile karanlıkta savaşı aktive etmek de mümkündür. Ve sadece 444-444 tuşlayarak dönüşüm fonksiyonu açabilirsiniz. Bu oyunda, bağlantı varyant iki yüksek hızlı modları da vardır. Bunlardan biri, sverhskorost 191-191 genellikle bir arada devreye girer. İkinci kodunu 494-494 kullanarak zamanla süper hızlı içerir.

bir kez daha oyunda değil Sega ihtiyatlı yaratıcıları şükranlarımı edilemiyor. Örneğin, bir pusula tanıtarak 011-971 ek olasılık resüsitasyon açar. hayati enerjinin sürekli ikmal olarak! Eğer göstergesini kapatmak isterseniz, 987-123 bir arada girin. sadece 432-235 dial - yenilgiyle mümkün olan en az hasarı almak ister.

Galaxian 8 hayatlar

Galaxian ve langırt: Ultimate Mortal Kombat 3 huzurunda iki ek mini oyunlar vardır. Bunlar süreç içinde oynayabilir. İki oyuncu modunu kullanarak 100 kavgalar geçirmek Galaxian ihtiyacını etkinleştirmek için. Bir mini-langırt oyunu sonra 200 toplantı oynayabilir. Kod enjeksiyon langırt oyunları - 303-606.

Galaxian 8 3 yerine yaşayan mini oyunda almak için, 6 düğme içeren joystick gerektirir! uzantısını etkinleştirme oldukça basit! Bu "Mortal Kombat 3 Ultimatum" kombinasyonuna size yardımcı olacaktır. Bu fonksiyon üç şekilde aktif hale getirilebilir. Veya mini oyunların başında bir düğmeye basmanız gerekir ya Z. Eğer Killers Kodları etkinleştirmeniz gerekecektir oyunu Galaxian girmeye tutarak. Oyun başlayana kadar Sonra bir tutma X, A, Z, C girin. Ya basit bir hile 642-468 girin.

Ayrıca eşsiz gösteri keyfini - kukla gösterisi! Bu durumda, ayrıca altı düğmeli oyun çubuğu gerekir. savaşçı Liu Kang olarak seçip kavgayı başlatın. İkinci seviyede sonunda tipi ↑ ↓ ↑↑ ↓ ↓ dolandırıcı.

Çeşit Fatality

Son olarak, oyuncular için en beklenen an geldi - bu Fatality bu! Önemli olan - tüm sonlar sadece ifade sonra ortaya unutmayın: Bitir işini (onu)! temel özellikleri "Mortal Kombat 3 Ultimatum" hızlı not gerçekleri ve kodları için yardımcı olacaktır ( "Sega") anlamak için. Fatality düşmanın muhteşem imha doğrudan zaten sizi yenilir. Fatality 3 kesinlikle doğru sırayla gerçekleşir! ilk seviye bir zemin Akrepler Leir sunmaktadır. Altıncı seviyesi metro zemin ve on karşı açılır - Pit-3 de.

Babality ve Acımasızlık - Çoğu durumda, "Mortal Combat 3 Ultimatum" ( "SEGA") karakterleri olan iki seçenek ölümlerin. Babality bir çocuk halinde rakibi açabilirsiniz! Alternatif olarak, nihai Dostluk kullanabilirsiniz. Hem dost kombinasyon düşman her mesafede gerçekleştirilir. savaş sırasında kombinasyonlardan herhangi etkinleştirmek için oyuncuların biri yalnızca düğmeye S. basın gerek

Bazı hayvan şeklinde yürütülen düşmanın imha, acımasız ve kanlı Vahşetini geldi animality, değiştirin. Bu öldürme düşmana karşı yapılır. düşman ile tüm önemli kombinasyon sadece yakın mesafeden gerçekleştirdi.

Fatality içinde çizin

Arkadaşlık Eğer kaybeden ölümü olmaksızın, barışçıl savaşı bitirmek için izin verir! Buna ek olarak, bu fonksiyon yok etmek daha ziyade komik çağrılabilir! Triumpher laterna oynayan ve o an kaçar de yendi. Eğer bazı basit teknikleri uygulamak gerekir iki en sadık bitirir etkinleştirmek için "Mortal Kombat 3 Ultimatum". Blokları kullanmak sürekli ekranda değil, savaş sırasında kalın düğmeleri vazgeçerek ve 2-3 seviyelerinde başlayın.

ya Fatality Acımasızlık - Daha iyi nedir?

"Mortal Combat 3 Ultimatum" ( "SEGA") olarak ölüm için ilave süresi bir düğme ile bağlanabilir. Basitçe uygun komut kodunu 944-944 girin ve en uygun zamanı seçin! O iki kez 6 düğmeleri, Ctrl ↓ sahip joystick üzerinde, düşman yakındır. Etpu Başlat tutan üç düğmeli ekipmanları, günü, ayrıntılı Kaba güç ekip tanıtımı 012-345 hile ile bağlanır düğmeleri A, B veya C birini tıklayın.

Buna ek olarak, Fatality Vahşetine veya işlevlere kalıcı hasara programlayabilir. Başlamak için ikinci oyuncunun konsoluna joystick bağlayın. yenilgisiyle birlikte, tek oyunculu modunda basın, ↓, aynı anda iki joystick basılı tutun. Sonra düşmanını bitirmek veya Fatality Vahşetine ile savaş.

Ek oyun özellikleri

Bu oyun sözde Ücretsiz oyun sağlar. ↑ → ← ↓: Onun harekete geçirmek için aşağıdaki iki kombinasyon hile çoğaltmak için gereklidir. Ekranda bu kez tasvir ne özellikle dikkat edin. "Serbest oyun" ekranı aşağıdaki hükümler görüntüler yalnızca kullanılabilir bağlayın. Telif oyunları, süper şokları "Mortal Kombat 3 Ultimatum" ( "Sega") gösteren mükemmel sonuçlar, mor kafatası arka plan veya ekran koruyucu listesi. Mükemmel ve Superb: Shao Kahn desteklemek gibi spesifik söz söylemek gerekir.

Mevcut ayrıca ödül aktivasyon seviyesi vardır. Bunu yapmak için, herhangi bir rakiple mücadele etmek gerekir. Sonra ikinci oyuncunun kumanda üzerindeki Başlat düğmesine basın. Daha sonra, kuleden Shao Khan'a yıldırım yeşil doğar. Ancak, ikramiye seviyesi, hiçbir geçişler imkansız olduğunu unutmayın!

oyunun sonu Shao Kahn artık orada metin ne zaman, ikinci denetleyici Başlat tıklayın. Menü modları Pop up. Birlikte oynarken, Başlat düğmesini kullanarak ikinci bir joystick Mortal Kombat modunu etkinleştirmek için, gizli bir arka plan mücadele edebilmek. Başka bir durumda, kendin için oynarken, Kano ile mücadele etmek mümkün olacaktır.

Bu oyunda, avcı eşsiz bir fırsat var! kodunu 282-282 girdikten sonra o tamamen korku kurtulmak. Sınırsız çalışma fonksiyonu için basitçe 466-466 çevirin.

Evil Lordlarının Manipülasyonu

Eğer büyük Efendileri'ni Evil savaşmak istiyor musunuz? buna doğasında bir kod kullanarak herhangi bir karakter etkinleştirmek, iki kişilik bir oyun seçin. Üçüncü seviye savaşta size Tehlike durumuna birbirlerine getirmek gerekir. Eğer bir ikiz kardeşi haline dönüştürmek Şimdi, bekle. Bundan sonra darbeler uygulamak mümkün olacak, "Mortal Kombat 3 Ultimatum" düşmanı devirmek yardımcı olur.

Siz yok oluncaya dek Ancak, bu şekilde oynayabilir. Yeter önceki savaştan sonra Başlat düğmesine basın ve Kariyer menüsünde bir kule kalmayıncaya kadar beklemek zorunda değil. Şimdi ilk oyuncu canavarlar herhangi etkinleştirmek ve seçilen görüntüde oynayabilirler.

Oyun yönetimi canlılık gibi benzersiz bir işlevi olduğunu bilmek de önemlidir. Örneğin, Shao Khan ile savaşa başlamadan önce onun performansını tam olarak% 50 azaltmak istiyoruz. joystick kaybeden savaşçı üzerinde Başlat düğmesine basın. Bir savaşçı seçin ve her iki oyuncu için hileleri aktif hale: 707-000 (ilk) ve 000-707 (ikinci). Eğer% 25 göstergelerini azaltmak istiyorsanız Buna göre, her şeyi hileleri uygulamaya konması dışında aynı şeyi gereklidir. Bu durumda tamamen farklıdır: 033-000 (birinci) ve 000-033 (ikinci).

İşte hileler, en güçlü savaşçı kodlardır. Shao Khan aktive dizisi 033-564 yürütme. Eğer Motaro için oynamak istiyorsanız, 969-141 girin. Dönüşüm 205-205 tip için duman. Noob Saibot dönüştürmek için, 769-342 girin.

ders atla!

Bu kendi içinde Ultimate Mortal Kombat 3 mutlu, belirli bir düşman ile savaşmak atlayıp aşağıdaki ile savaşa gidebilir. mücadelenin en başında kez ikinci denetleyici Başlat tıklayın. Sonraki cesaretle ilk joystick ile oyuna gidin. İkinci bir seçenek de vardır! En kısa zamanda bir kişi modunda oynamaya başlar başlamaz, Başlat düğmesi önceki manipülasyon geçin. Sadece değil mücadelenin başında ilk seviyede, sonra.

Bildiğiniz gibi Ancak, oyun ( "Sega") "Mortal Kombat 3 Ultimatum" doğasında nüansları yalnızca var. sütununda ilk rakibi seçme, bunu kazanmak zorunda. yanında taşımak işe yaramaz çünkü. Shao Khan'a ulaşmak için gereklidir. Bu nedenle yukarıda açıklanan yöntemler kullanılarak, onunla savaşta üzerinden atlamak olacaktır. Ancak, oyunda bile istemsiz bir seçim fonksiyonu yoktur. tutma ve ardından Başlat düğmesine bir ekranda rakibi ilk basın ↑ seçerken.

Önek ve teknolojik ilerleme

Burada, aslında, en ilginç ve gizli teknikler, "Mortal Kombat 3 Ultimatum" ( "Sega") için kodlarının kombinasyonları. Bu kılavuzun sizin için yararlı olduğunu umuyoruz. Bir bilgisayar ve canlı rakipler sizinle oynamak için şimdi kazanabilirsiniz. Ancak, oyuncuların çoğu üçüncü taraf programlara başvurmak tercih - taklitçileri. Garip değil! bilgisayar grafikleri Çünkü ilk oyun Sega vardı olarak o zamandan beri, büyük ölçüde iyileşmiştir. Biz daha toplu hale geldiğini söylemek ve yaşayabilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.