BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl yapmak turşusu örümcek gözü "Maynkraft"

"Maynkraft" oynayan bir uzun zaman oldu herkes muhtemelen canavarlarla başa geleneksel yöntemlerle giderek zorlaşır aşamasına ulaştı. Sonra İksirler destek var. iksirler yardımıyla onların korunmasını iyileştirmek ve zarar vermek, tedavi edilecek, görünmez hale gelebilir. temel bileşenlerinden biri olan ve bizim tarafımızdan konu olarak kabul edilir. Nasıl turşusu örümcek gözleri yapılır?

koleksiyon

Bildiğiniz gibi, oyunda hiçbir şey yoktan alınmaz. Eğer turşu örümcek gözleri yapmadan önce, bazı malzemeleri toplamak gerekir:

  1. Şeker. bunu elde etmek için, biz bulmak ya da kendi baston büyümeye gerek duyarsınız. Bir tezgah üzerinde kraft şeker yapılır çünkü öyle. kamışı Bir birim şeker bir avuç üretti.
  2. Kahverengi mantar. Biz mağaralarda veya dikkatlice gölgede ekili veya bataklığa simgeyi arayın.
  3. Kendi gözler. Örümcek. Tahmin edeceğiniz gibi, örümcek bulup "morgaly" çekmek gerekiyor. Tabii ki, savaşmadan, pes, ama olmaz örümcekler - o kadar zor rakipler. örümcek gözlerin mevcut bir sürü. Çok oyunun cinayetinde damla daha fazla, ama şaşırmadım ve her şeyi almaya çalışın.

Bu arada, Minecraft turşusu örümcek gözleri nedeniyle çevirinin zorluklarını farklı etiketlenebilir. istemci bazı sürümlerinde, dönem "örümcek gözleri pişirilir." bulabilirsiniz Aynı şey. Yani paniklemeyin.

oluşturma

Kraft örümcek gözleri, hem de maddelerin toplanmasını, büyük bir anlaşma değil turşusu. Bir tezgah gerekecek ve sadece bir tıklama uzakta. Biz ustalık arayüzüne gidip dokuz hücreleri önce bakın. Şimdi, merkezi sütununda herhangi bir sırada toplanan tüm malzemeleri koymak için. Biz pişmiş örümcek gözleri vardı. iksir pişirme zaman yalnızca kullanılır. Ve geleneksel örümcek gözlerin aksine yemiş edilemez.

Bu arada, salamura örümcek gözleri nasıl başka bir yolu yoktur. Ya henüz tamamlanmış sayılmaz. öldürme cadılar, onun vücut dışına düşen bir olasılık var. Tabii ki, bulmak ve aniden birisi yukarıda belirtilen talimatlara göre her şeyi yapmak daha cadı çok daha zordur öldürebilirsiniz ama ve kullanışlı olacaktır!

kullanımı

Birkaç turşusu örümcek gözleri yapmak için biliyorum. "Maynkraft" de onların bilgi ve buldum / yapılmış öğeleri uygulamak edebilmek için önemlidir. Bu göz kullanmak iksirler için çeşitli tarifler vardır:

  1. zayıflık İksir. Pişmiş örümcek gözleri ve suyla şişesi hazırlandı. saldırıyı zayıflatmak için düşman iksir atın. Buna ek olarak, iksir zayıflığı "Maynkraft" diğer birçok tariflerde bir bileşendir.
  2. Hasar iksir gözler zehirlenmesi iksir eklenerek elde edilir. Bu düşmana uygulanan anlık hasar verir. Buna ek olarak, turşu örümcek göz iksir tedavi ekleyebilir. Bu, aynı yürürlükte sonuç alırsınız.
  3. Sen iksiri hızlanmasına göz ekleyerek yavaşlatarak bir iksir oluşturabilirsiniz.
  4. Bu madde ile gece görüş bir iksir bir görünmezlik iksiri dönüştürülür.

Gördüğünüz gibi, çok zor değil, salamura örümcek gözleri nasıl sorusu. Çok daha ilginç oyunda bu ürünü kullanmak için. Sonuçta, o, aslında, iksirler etkilerini değiştirmek mümkün değildir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.