BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Engerek, Dota 2: kılavuzu. Nasıl Viper için oynamak

oyuncuların kaliteli kapağını kalmadan düşmana saldırmak için çok zor olacak - Burada "Dote' in bir tank olmadan bir takım hayal etmek zordur. kapsadıkları etmezse çok hızlı ölür böylece karakterlerin çoğu, sağlık yüksek düzeyde yok. Bu ve tankları ihtiyaç için Öyle, ancak kullanıcılar bu karakterler temel parametre güç olarak sahip olduğu, alışık olduğu ve Viper farklı. Onun temel argümanı - çeviklik, onun karakterin büyük kazanç sağlamaktır. Ama bu kalite tankı olmasını engellemez yanı sıra diğer yararlı bir rol almaz. Ama (Dota 2) Bu Viper kim? Hyde size bu sıradışı ve ilginç karakterler hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım.

seçimi Viper

Hiç kimse hepsi senin kendi tercihlerine bağlı olduğundan, belirli bir karakter seçmek için zorlayabilir. Öyleyse neden (Dota 2) adı Viper tarafından kahraman üzerinde durmak gerekiyor? Hyde haklı oldukça güçlü sahiptir. İlk olarak, kahraman evrenselliği dikkat edin: o rolleri çeşitli oynayabileceği - hepsi sen pompalanır edilecek ve kullanacak ne şeyler bağlıdır. O bir tank ve Ganger ve teknik destek olabilir, ama onun için iyi oynamayı öğrenmek eğer kalite sadece giremez. Aslında, Viper öğrenmek için çok zor değildir, bu nedenle güvenle üzerinde alabilir - Önemli olan gelişim yolları içinde kaybolmak değil ve nasıl sadece biraz bilen bir karakteri yapmamaya, ama miktar herhangi bir şeyi temsil etmez olduğunu. Aynı zamanda en az önceki benzer diğer karakterler için daha çok erken geliyor için o çok hızlı öğrenen ve Leith çünkü Viper Kerry den yapılması tavsiye edilir. Genel olarak, bu karakter iyidir, ama buna uç Viper (Dota 2) nasıl görüneceğini size bağlıdır. uyarı Hyde: Her karakterin kesinlikle dikkat etmelidir dezavantajları vardır çünkü bu, kolay bir yolculuk olacağını düşünmeyin.

dezavantajları Viper

Bu karakter için oynamaya karar verirseniz, o zaman kesinlikle Viper Hero için tipik dezavantajları neler (Dota 2) öğrenmek gerekir. Hyde nasıl onlardan kurtulmak için size öğretmek olamaz - bu kimseye tabi değildir. Ama senin karakterin üzerindeki etkisini azaltmak ve hatta bazen avantaj dönüşme öğrenebilirsiniz. Aslında, bu kahramanın büyük eksi - isabet noktaları ve mana az miktarda. Onların yeteneklerine son derece bağlıdır, ancak her zaman mana, iyi, sağlık açıktır özleyeceğiz - Eğer bir tank olarak Viper kullanmak istiyorsanız, yakından bant xn izlemek gerekir. Bu karakterin geri kalanında çok hoş oynamak ve yaratıcı pompalama yaklaşım olanak sağlar. Öyleyse, skillami Viper vardır ( "Dota 2")? Hyde o karakterin yetenekleri her biri hakkında ayrıntılı olarak anlatacağım.

Zehir Attac

Bu yetenek her yapı en önemli ikinci, yani ( "Nokta 2") Viper oluşturabilirsiniz. Hyde uygulamak ve onu verebilirim konusunda daha fazla bilgi verir. Yani, bu beceri yani çalışmanın ardından, bunu etkinleştirebilirsiniz, bu yüzden sürekli çalışmış veya mana kaydetmek için devre dışı bırakmak otomatiktir. her bir karakter için aktif halde saldırı ilave hasar ve yavaşlama hareketi ve saldırı hızına eklenir. Ama yavaşlama yüzdeleri her ardışık isabet ile birikimli olmayan aynı zamanda nota, güncellenmiş etkinin sadece zaman en. Böylece, her zaman düşmanları ile mücadelede güçlü ve yüksek kaliteli silah olsun. Ama bu bir rehber öğretebilir hepsi bu değil. Viper ( "Dota 2") - Viper - Her beceri önemli olduğu için çok yönlü bir karakterdir.

Netertoksin

Eğer bu karakteri oynarsam Bu beceri sizin için önemlidir. Sen tesviye beşinci ulaşmadan önce iki seviye içine pompalamak ve sekiz en fazla bitirmek gerekir. Bu size ne sağlar? Bu kılavuz anlatmak ve Viper olacaktır. Dota 2 - çok mana gerektirmeyen pasif becerileri çözebilir olduğu bir oyun. Bu durumda, Netertoksin - Bu güçlü senin silah, o ne kadar sağlık bağlı olarak düşman üzerinde saldırılara prim hasar ekler hangi. sağlık maksimum 80 oranında düşman, hasar 2,5 puan ekler ve sağlıkta her yüzde yirmi azaltma iki kez ek hasar sayısını artırır. Böylece, düşmanın x az yüzde yirmi, sonra birçok kırk birimleri Hasar Viper ekleyin. Burada bile iyi bu beceriyi nasıl kullanılacağını anlamak için, Viper üzerinde bir rehber gerek kalmayacaktır. düşman, onun için temsil fazla tehlike sağlık kadar düşük olur. Ve bu rakamlar - bu beceri sadece ilk seviyesidir. Zaten 160 - Eğer hatta tamamen sağlıklı kahraman için, sonuna kadar vurduğunda 10 hasar noktaları ve neredeyse ölü ele alınacaktır.

Korrosiv Cilt

İlk iki Viper için en önemli yetenek, bu nedenle üçüncü bir pompalama bekleyebilir. Ama bunun nedeni aslında Korrosiv Skin, yararsız olduğunu düşünmüyorum - bu inanılmaz güçlü bir silah. Sen gerçeği ile pasif o yeteneğini başlamalı ve size mana gerektirmez. Viper vurur Herhangi darbe, çok faydalı sihirli karşı direncini artırır. Dahası, karakter de dört saniye boyunca hasar ve yavaşlatma hareket ve saldırı hızını alır, Viper saldırdı. Genel olarak, Engerek çoğu bu yüzden sadece bir mesafeden saldırıyorlar ve bu beceri etkisi altına düşmez olanlar avcılık için, yakın dövüş karakterleri için dokunulmaz. Böylece, pasif ve bir ikisi üç güçlü yetenekleri var - otomatik. Zaten o Viper için oynamak hakkında neredeyse hiçbir soru işaretleri bırakmaktadır. "DotA 2", ancak, tüm dört karakter skillami tedariki böylece Kontrol her durumda gerekli değildir Uzaktan Viper görmezden.

Viper Strike

Uzaktan Kumanda - bu pasif veya otomatik bir olmayan tek beceri Engerek vardır. Ama uygulama düşman için ciddi sonuçlar doğurmaktadır. Viper Ulta saldırırsa, rakip (düzeyine bağlı olarak 300 725 birim miktarında) beş saniye boyunca zamanla oldukça etkileyici hasar alır. Düşman 40 ila 80 hareketinin hızının yüzde 40 ila 80 birim saldırı hızından kaybeder - için Ama bütün hasar sınırlı değildir. Böylece, Viper Uzaktan Kumanda hünerlerini en tehlikeli olmakla maksimum verim karakterinin diğer yetenekleri ile birlikte sağlanır.

rolleri Viper

Daha önce belirtildiği gibi, Viper bir tank olarak hareket edebilir, ama çok küçük bir canı vardır beri çok yakından bandın sağlığını izlemek gerekir. Ama bu rolü ile o özellikle Viper deneyimi kazanıyor ne kadar hızlı göz önüne alındığında, Kerry rolüne olarak, aslında, iyi başa çıkacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.