Ev ve AileAksesuarlar

Bir elektrikli süpürgenin gücü. Ve bu, genel olarak, öyle değil mi?

En önemli özelliklerinden biri için zaman elektrik süpürgesi seçerken gücünü taşımak için gereklidir. Sonuçta, elektrik süpürgesi güç nasıl belirlediği birim hızlı görevlerinde olacak. Ve tabii ki, elektrik süpürgesi seçerken, bu seçenek yuvarlak olsun her durumda gerekli değildir.

Genel olarak, elektrikli süpürgenin gücü tamamen özdeş olan ve özellikleri tamamen farklıdır ortaya çıkaran iki açısından, tarif edilmektedir.

Güç tüketimi elektrikli süpürge.

Bu terim birim zaman temizleyici başına tüketilen elektriğin miktarını gösterir. Üreticilerin her zaman tam olarak belirtmek böylece Tabii ki, bu rakam, birçok kez emiş gücüdür. Nasıl hakkı "okuma" mı? Aslında onun yardımı ile kolayca size bir temizleme odası ne kadar tutacağını hesaplayabilirsiniz olmasıdır. Böylece, yüksek sayı, "yuvarlak" zaman temizlik için harcayacağı para miktarıdır.

Bir süpürgenin emiş gücü.

Bu rakam daha da önemli ilk aşıyor. o açıkça ne kadar bilgilendirir beri havaya çekilecektir. Puan ne kadar yüksekse, daha temiz senin daire olacak. Tabii ki, oranı her zaman güç tüketiminin oranından daha düşük olacağını akılda tutulmalıdır.

1800 watt (örneğin, - Tipik olarak, elektrik süpürgesi emiş gücü 480 watt, ve tüketimi geçmez Samsung elektrikli süpürge).

kendi ihtiyaçları güvenmeye Her zaman gerekli.

Odanın alanı çok büyük değil ve kirlenmiş farklılık yoksa Örneğin, 250 veya 330 watt emiş gücü yeterli olmalıdır. elektrikli süpürge, güç 440 watt ulaşır, tedavi daha etkili olacak ve onlar astımlılarda ve alerjisi olanlar tercih edilmelidir. Buna ek olarak, bu gücü daha sonra kumaştan yapılmış bir taban kaplamasının yırtılabilir.

Bazı üreticiler teknik özellik, iki emiş gücü ayarlama ünitesi belirtebilir: ortalama ve maksimum verim (örneğin, Hoover elektrikli süpürge).

Tabii ki, satın alma sırasında bu dairenin olası sabit temizlik tam güç vakum olacak şekilde, birinci basamaktaki dikkat etmek en iyisi: kendi dezavantajı tüm temizlik takip edemez olmasıdır.

Eğer rakam olursa görünüyor çok yüksek maalesef herhangi avantajı olmaz, basit bir nedenle ortalama üçte hatta daha az maksimum etkili güç daha yüksek olduğunu.

Çok kullanışlı, koşullara bağlı olarak, ayarlanabilir özellikle çünkü şekil, arzu biraz fazla olacak ise. Ve daha temiz güç aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir:

- mekanik beden veya cihazın kolu üzerindeki kaydırma tekerleğini ayarladığınızda;

- otomatik olarak kontrol panelindeki kolu kullanarak.

Tabii ki, ayarlama ikinci tip süpürge fiyatları ilk kat kat fazladır ve bu, prensip olarak, bu anlaşılabilir bir durumdur edilir.

Özetle, vakaların çoğunda iktidar boşluğu, bir iç üniteyi seçiminde önemli bir rol oynadığını söyleyebiliriz. Sonuçta, sadece sayısı açısından, ev aletinin belli bir tip onların doğrudan görevleri ile baş tam olarak nasıl belirlemek mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.