HobiDikiş

Telefonlar için Kılıfı Örme - elleriyle!

Yeni bir cep telefonu satın aldı? Ve gerçekten güneş ışığı ve nemden, şoktan satın alma korumak ve çizilmeleri önlemek için bunu yapmak ister misin? Sonra da telefonu için bir kapak gerek! Ama mağaza çalıştırmak ve standart ve ilginç olanı almayın. Durumunda sonra kendinizi yapabilirsiniz. Örneğin, onun kanca bağlamak.

örme daha iyi ne olabilir, Katılıyorum telefon için kapak, kendi eliyle yaptı. herhangi bir telefonun tam boyut mümkün olun. Bir favori renk veya en beğendiğiniz deseni seçebilirsiniz. Sen nakış, boncuk veya pul ile kapağı dekore edebilirsiniz. Kısacası, telefonunuz için kendi özel örme kapağı yapmak için hayal gücüne sınır yoktur.

Peki, nasıl telefonunuz için kese örmek? Bunu yapmak için, bir iş parçacığı, sadece küçük bir Hank ve bir kanca gerekir. Birbirlerini maç için ne dikkat edin. Eğer kanca almak daha ne olduğundan emin değilseniz, o zaman almak kimden perakendeci ve iplik danışın.

Biz hava döngü toplayıp, örgü başlar. Bu uzunluğu, telefonun genişliğine eşit olması gereken bir zincir almak gerekir. Sonra hepsi kapak için seçilen devre desen bağlıdır. Bu herhangi bir şey olabilir. Bu sc ile tersine sc olmadan, olağan çubuklar ya da eksik olabilir. Biz örneğin sc olmadan, sütunların bir model tercih etti.

Yani, hava döngü çıkan zincirini alır. Hala Provyazyvaem hava döngü - kaldırma için. Daha sonra, döngüde kanca sc olmaksızın, her provyazyvaem kolonu üzerinde ikinci döngü itibaren. zincirin sonu ulaşan sc olmadan son iki sütunda bir döngü yapmak. Ve yine, halkalardan her biri zincirin diğer tarafında sc çubukları olmadan. Biz telefonunuz için bir sonraki örme kapağı hizaya taban plakasını aldık.

Şimdi çok çizme geçin. Biz sc olmadan örme sütunlara devam ediyor. Ancak elde edilen alt döngü aşırı tarafındaki ilk satır provyazyvaetsya. yüksek ve daha yüksek yükselen, bir daire içinde Örgü. vaka telefon tamamen ona yerleştirilen ve kenarından görünür değildir, böyle bir yüksekliğe ulaştığında, o zaman telefon için bizim örme kapak neredeyse hazır olduğunu söyleyebiliriz.

Çok az vardır - kapasitesine bir yer yapmak. Bunu yapmak için, bir satır örme, ama eskisi gibi değil. iki hava döngüler üzerindeki yerlerini yapım iki sütun içinden geçti. Sonuç olarak, delikli kürek olacaktır. kapak bitmiş görünüyordu Böylece, sc olmadan, tam sütunları ile iki satır daha örme.

ilmek Ön istenen uzunlukta zincir ve deliklere bir dizge yerleştirin. Dantel çan veya örme çiçek süslemeleri. Sen hakiki bir başka dize yapmak ve kapağın kenarındaki onu dikmek olabilir. Böylece, telefon boynuna asmak için uygun olacaktır.

Eh, biz kendi örgü hale nasıl anlattı telefonunuzu kanca çantayı. Ama istersen, tamamen farklı görünebilir? Telefonu kapattı olacak ve dava dışında düşme ihtimalini dışarıda bırakacak vanayı yapabilirsiniz. Valf düğmesi, Velcro veya bir düğmeye kapatılabilir. Başka bir seçenek - kolayca dava dışında alabileceğiniz yan fermuar, dikmek için.

örgü deseni gelince sadece bar ve onların ahenkli birleşimi bir desen oluşturan alamaz.

davanız seçkin ve bireysel hale getirmek için, herkes gibi nakış ile dekore değil. Hikayenin olarak çiçek veya meyveleri almak ve sevdikleri seçebilir çizgi film karakterleri ya da hayvanlar. Şık görünüyor renkli desen veya herhangi bir önemli işareti ile süslenmiş cheholchik. Run nakış konuları veya boncuk renkli olabilir. Çok güzel bir görünüm Rhinestones kapağa dikili.

Yaratıcı olun - ve sabit iş için bir ödül başkalarının hayran bakışları olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.