Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Popüler karşıtı kafe Kharkov

Nerede Kiev gitmek için? Anti-kafe! Bu yerde iyi bir zaman olabilir. Benzer bir kurumda ziyaretçilerin orada harcanan süre için ödeme yaparsınız. Anti-kafesinde Treats Kharkov'un serbesttir. Birkaç popüler turizm merkezleri düşünün.

Anti-kafe "7/9". Açıklama ve İncelemeler

Bu kurum zaten vatandaşların sevgisini kazanmak başardı. Burada kahve veya çay ısınmanın bir fincan tadını çıkarabilir. Ek içecek lezzetli kurabiye veya kek. Eğer oyun oynanabilen bu yerde, bir dergi veya kitap okumak.

Bu anti-kafesinde Kharkov kendi kütüphanesi vardır. Beyazperdede PlayStation 3. ziyaretçiler bilgisayar oyunları hayranları için bir film var izleyebilirsiniz. iş ve eğitim kurulması için ayrı bir oda var. Çocuk alanı ama orada sevinmek olamaz. Bu nedenle, sıkılmış ve çocukları yoktur.

Ayrıca bu kurum temalı partiler, seminer, ana sınıfları ve atölyeler yer.

Böyle bir yerde bir saat kalmak otuz Grivnası ödenmelidir. Kurum haftanın yedi günü çalışır.

Ziyaretçi eleştiriler bırakın. Bu restoran farklı yaşlardaki insanlara hoş.

"Oblomov" Anti-kafe. Açıklama, fotoğraflar ve konuk görüşler

Bu kuruluş kendi türü arasında göze çarpıyor. Burada, bir bardak çay ile zaman geçirebilir sadece arkadaşlarıyla veya dinlenmek için eğlenceli otur. Düzenli kurumda konserler, temalı partiler, atölyeler ve diğer kültürel etkinlikler düzenlerler. Davetkar ve sıcak bir atmosfer - o Kharkov misafirler anti-kafe sevmek budur.

tasarım şık ve zarif bir görünüme sahip. masa oyunları ve edebiyat büyük seçimiyle burada temsil etti. rahat kurum, tümü ücretsiz Wi-Fi için mobilya. kuruluş çaylar, bisküvi ve çikolata geniş bir seçki sunuyor.

Ziyaret maliyeti - Saatte otuz Grivnası. Günlük Eserleri "Oblomov".

Burası ziyaretçiler için çok hoş. Dedikleri gibi, rahat bir atmosfer. Zaman çok çabuk uçar.

Anti-kafe "Seviye". açıklama ve insanların yorum

Başka hangi karşıtı kafe Kharkov bilinen? Örneğin, bir yer "Seviye" çağrısında bulundu. O yüzden orada sık sık sunumlar, toplantılar ve ortak çalışma organize ofis tarzında dekore edilmiştir.

Bu bisküvi, çay, kahve ve reçel çeşitli sunmaktadır. masa oyunları ve kitap büyük bir seçim vardır.

İlk saat maliyeti - 24 Grivnası, sonraki - onsekiz Grivnası.

Anti-kafe-cumartesi günleri arasında çalışmaktadır.

Bu yerde iç büyüleyici. Genç takım çok iyi çalışıyor ve ustaca ziyaretçilerine hizmet edilmektedir. Bu restoran insanlara hoş, bu yüzden misafirler bir sürü her zaman vardır.

Anti-kafe "Dial". Açıklama ve fotoğraf

Ne dikkate hala değer Kharkov karşıtı kafe? Örneğin, "Dial". Bu kurum ama bütün küresel ağ değildir. Böyle İngiltere, Prag, Slovenya ve Prag'da vardır. Bu Kharkov merkezinde "Dial" dır. İngilizce olarak, zorunlu bir çay var, 17:00 - Bu karşıtı kafesinde bir özelliktir.

eğitimleri genellikle bu yerde tutulur. Ayrıca, film göstermek. otuz Grivnası, üçüncü - - yirmi birinci saatte maliyeti ikinci 35 Grivnası vardır. sonraki dönemde ziyaretçilerin ödemezler. Her gün, anti-kafe çalışır.

Müşteriler mülkiyet arkadaşlarıyla dinlenmek için mükemmel olduğunu söylüyorlar. İşte rahat, harika bir atmosfer. Her gün, burada, arkadaşlarıyla takılmak heyecanlı oyunlar oynamak ve sadece eğlenmek birçok insan geliyor.

Son olarak, küçük

Şimdi biliyoruz ki popüler anti-kafe Kharkov bazı farkındadır. Kendi üzerine düşen tüm ilginçtir. Eğer Harkov'daki yaşayan veya şehrin bir misafir, yani bu yerlerin hepsini ziyaret emin olun. İnanın pişman olmayacaksınız!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.