SeyahatYol tarifi

Köy İrkutsk bölgesinde büyük Goloustnoye geçerli: yerler ve rekreasyon

Büyük Goloustnoye pitoresk köy - batı kıyısında yer yat ve gemi favori yeri kaptanları. Baykal Gölü Irkutsk yaklaşık 100 km. temel nedeni fırtınalar eksikliği onlar gibi olsun sessiz "küçük çiftlik". iskele ürünleri çeşitli tedarik, araçlar için kurulmuş zaman, XVII yüzyılda bir köy kurdu.

Bugün, bu güzel kasaba çok uzatılmış ve genişletilmiş olduğunu. Aktif turizm sanayiinin inşa rekreasyon merkezleri, konuk evleri, eğlence ve alışveriş merkezleri geliştirilmesi. Listvyanka köye aksine, köyde barış ve göksel huzur atmosferini çağrıştıran. Bu burada bir çok turist geliyor için öyle. Bölge bozulmamış güzelliği ve ilginç manzaraları çekiyor.

Yerliler kez Bolshoye Goloustnoye köyünde ziyaret ederek Goloustnaya kuşkusuz buraya tekrar gelip olağandışı manzara ve nehir vadiyi görmeye söylüyorlar. Büyülüyor sessizlik, yaban hayatı, zengin bitki örtüsü, temiz hava ve düşük nüfus farklı ülkelerden turist çekmek.

Ne görmek için?

Ana ve gerçekten eşsiz nesne alanı geniş Goloustnoye Aziz Nicholas Kilisesi olduğunu. gelişiminin seyri son derece trajik. şapelin İnşaat bir süre sonra çapraz yanına monte edilmiş, 1701 yılında başladı. XVIII yüzyılda, Aziz Nicholas Kilisesi tarafından kurulmuştur. 1937 yılında yerel yetkililer tarafından kapatıldı. kilise kulübü açıldı İçinde

Tanrı'nın evinin Yeniden 1988 yılında başladı. Ama 1998 yılında, halen bitmemiş kilise yangın yaşadı. Daha sonra yine restore edilmiş ve yanmış. Yani Aziz Nikolas Kilisesi üzücü kader. Ama Allah'ın emriyle tarafından o tamamen yeniden başardı ve bugün mucizevi simge ile büyük kilisesidir. İnsanlar vaftiz ve insanları evlenip sağlığı için dua hepsi bu civarda buraya gel.

kuru göl

Büyük Goloustnoye (İrkutsk) köyünde kuru, daha sonra su ile tekrar doldurulur eşsiz jeolojik anıttır. Dört yılda bir gölün bir dolgu vardır. Göl çevresinde onun güzelliği yeşil çalılar ve ağaçlar büyümeye ile doğal yapı büyüler.

Ushkany Pad

Bu muhtemelen İrkutsk bölgesinde en çarpıcı ve sıradışı bir yerdir. Bu hayvanların ve bitkilerin nadir türlere ev 400 yıldan fazla olduğunu tespit olduğunu. Bu sedir ağacı içerir. Baykal sırtın topraklarında o Buzul Çağı'ndan beri korunmuş endemik bitkiler karşılamak için yine de mümkündür.

Nerede kalınır?

yıllar Sadece birkaç çok Bolshoye Goloustnoye köyünü ile asalet. Hosteller ve konuk evleri ölçülen eğlence için rahat bir ortam sunuyoruz. ucuz ekonomik tatil uygun otel "Biz Mihayloviç" için, Baykal birkaç metre inşa etti. Karmaşık ilk kişilerden biri inşa edildiğini belirtmek gerekir.

konaklama için kısmi kolaylıklar ile çift ahşap evler sunmaktadır. otel turlar, düğün, balıkçılık, kış tarafından düzenlenen eğlence etkinlikleri ve binicilik. yıl boyunca dinlenme için iyi seçenekler - turizm merkezidir "Baykal nal" ve merkez "Nerpenok" çocuklara hem de yetişkinlere sürer.

Çok popüler kamp "Rus Bileşik". O turist huzur, gerçek Rus banyosu ve ince barbekü çağırmaktadır. Eğer günlük endişelerden korumak ve nerelerde sadece bozulmamış doğa manzaranın tadını çıkarın.

Hangi otel veya seçtiğiniz pansiyon, her yerde iyilik, misafirperverliği ve açıklık ile karşılaşacaksınız. Fiyat ve hizmet kalitesi ve memnun olacaktır. Köyde Fore zamanım olmayacak - Meşgul yürüyüş, gezi yolları, binicilik ve bisiklet olacaktır. Büyük Goloustnoye adında küçük peri hoş geldiniz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.