Entelektüel gelişimiMistisizm

Nasıl bir önceki yaşamını hatırlamaya? Geçmiş yaşam regresyon

belli bir aşamada yaşamın, insanlar gibi önemli konularda düşünmeye başlar: "Bir adam vardı nerede", "? her birimiz bir ruhu var mı", Ve diğerleri "? hayatımız bundan önce yaşamış mı".

Uzun zaman önce, bilim adamları insanların sadece farklı organlarda, birçok yaşamlar varsaydık. Ne yazık ki, bu son yeniden doğuş hatırlama birimlerinin önceydi. Nedenle, birçok hayat geçmiş hatırlamak nasıl ilgilenen açıktır. Aynı bazıları ve yirminci gelişiyle çok önce var olduğunu inanmadığını - Yirmi birinci yüzyılda.

Geçmişe Yolculuk

İnsan bilinçaltında bir önceki yaşamdan belirli bir süre içinde meydana gelen olayların ufak detayı olduğuna inanılmaktadır. Günümüzde ruh, ancak kendini bilmek isteyen her gün çalışmak kimin kaç daha fazla hale. İnsanların bir önceki yaşamını hatırlamaya nasıl ilgilenen açıktır ve bir yere bilinçaltının derinliklerinde önce var olduğuna inanmaktadır. Tabii ki, orada mistisizm, kişisel gelişim ve maneviyat inanmayanları insanlardır, ama geçmişten bunları ortadan kaldırmaz.

Adamın gerçekten iç gelişme, tabiri caizse, onun geçmişini, mümkün bilebilir zamanda yolculuk edebilmesi inanılmaktadır. bilgi ve herkes can gerekli seviyede elde etmek. Bu ille benzersiz doğmuş değildir, herkes gücüdür. sadece yorum ve tavsiyeler sürekli onlarla başa yetiştirmek geliştirmek - ve sonra her şey dışarı dönecek.

hayatın Geçmiş, bu nedir?

insanın kendisi bir parçası, ve o gereken yerdir - bu zor Bugün o geçmiş inanmak. Anlamak ve çözülmeye gereklidir. Nasıl bir önceki yaşamını hatırlamaya? Kullanıcılar oluşturmak ve istenilen sonucu elde yardımcı olmak için çeşitli teknikler tasarlar. "Anıları uyandırmak" için yollar arasında Hipnoz çok popüler, ama her zaman yüzde yüz çalışmıyor. zamanda yolculuk öğrenmek için ele alınması gerekir. Bu yalnız ve arkadaş ya da akraba yardımı ile her iki yapılabilir.

Günümüzde geçmiş yaşam anılarını uyandırmaya yardımcı olabilecek teori ve pratiği içeren, edebiyat bir yeri vardır. onlar herhangi bir değişiklik (sonuçlar) görmüyorum çünkü Çalışmaları, birçok kişi yarıya sınıfları vazgeçmek olduğunu göstermektedir. sadece tek bir istek, hiçbir şey olmuyor çünkü boşuna olduğunu. Belirli bir tekniği seçerek, bir kişinin ona sopa ve her gün yapıyoruz ve sonuç uzun süre beklemek olmaz olmalıdır. Ve aksi takdirde sadece zaman kaybı olacaktır, ne yapmak inanmak çok önemlidir.

insan deneyimi

Geçmiş insan hayatı - tek tek çözmek zorunda olduğu en büyük gizem. Sadece bir birey özünü anlamak ve duyguları hissetmek ve o zamanların olaylarını yaşamaya, her an ziyaret edebilir. Bir kişiyi yakalamak farklı olur algılar. geçmiş özetlemek gibi bazı tür çizimleri görmek. Diğerleri rüyasında olması mümkün değildir ve sanki dün gibi tek başınıza hissediyorum. Diğerleri aniden bulmaca ortaya çıkan ve görünür hale gelir bilgi almak.

Neyse, geçmiş yaşam hafıza geri, yavaş yavaş ya da birdenbire, sürpriz bir adamı yakalamak. Bazen insanlar uzun zaman önce gerçekleşen olayları yaşayabilir. Örneğin, dışarıdan sanki fazla görüşmeyi karakterleri gözlemlemek ve yavaş yavaş onlardan biri olduğunu fark etmek - o zaman insanların bitiminden sonra J. Ancak onların ev olarak kullanılan, hangi onlara o kadar yabancı, anlaşılmaz duydu. Bazıları dilini anlıyorum ama daha önce hiç hayatımda (bu, kısa vadede) kendi taşıyıcıları ile karşı karşıya değildir. Her insanın deneyimi farklıdır ve Bilinçaltın oldukça farklı olanları tepki verebilir.

Bir Yöntem "Rainbow" olarak adlandırılan

Herkes reenkarnasyon büyük önem vermekle birlikte bir geçmiş yaşam olup olmadığını pek merak ediyorum. kim en canlı uzun yıllar önce meydana gelen olaylar ve hatta birlikte öğrenmek istemem, Katılıyorum? kendisi ile! teknikleri gizemli örtüyü yükseltmeye yardımcı olmak teknikler geliştirilmiştir nedeni budur. Nasıl bir önceki yaşamını hatırlamaya? denilen yöntemi deneyin "Gökkuşağı".

şöyle yönteminin özü: kişi sırtüstü yatmak ve mümkün olduğunca dinlenmek gerekir. oturur pozisyonda rahat bir konaklama ise - lütfen. Daha sonra, duyguyla, stresten, ruh bedeni, gözlerini kapat gereksiz düşüncelerden aklını serbest gerekir. Amacımız - rahatlama sağlamak için. ilk girişim çalışmazsa hiçbir şey bu prosedür gerçekten zor, yanlış yoktur. Herkes anında düşünme durdurabilir Katılıyorum? düşüncelerin baş tırmanmaya çeşitliliği: böylece "? faturaları ödemek için zaman" "Ben gerekli ilaçları içmeye unuttum", "? Ne yemek için pişirmeye" ve. Ama zamanla istenilen devlet gelir.

Nefes pürüzsüz olmalı, duygudurum iyimser olduğunu, ancak genel olarak mutlak huzur içinde kalmalıdır. Adam nefes almayı unutmayın, barış zevk hissetmelisiniz. Bu hal aldı ki, zaman, ruhun analizine devam etmek gereklidir. içeride bir göz atın, kendinize ki: "Ben bir önceki yaşamını hatırlıyorum." renkleri ile oynayarak. Birincisi, dur, kırmızı hayal duyumları, sonra turuncu, sarı, yeşil, mavi, lacivert ve mor dikkat edin. Ne görüyorsun? bu anları böyle benzeri sevinç, heyecan, üzüntü ve bazı sel anılarını veya duyguları, yüzer Belki kişidir.

tekniğinin özü

Bir kişinin geçmiş yaşamı hakkında bilgi edinmek için elbette karar verilirse, o aşağıdakileri unutmamalıyız. ruhun kendi algı analizine geçmeden önce, nefes almak unutmadan iken, tam gevşeme elde etmek gereklidir. Optimum ritim: Birkaç saniye gecikme ve ekspirasyon için derin bir nefes. Genel olarak, bu prosedür 10 saniyeden daha az sürer. Ayrıca, her zaman huzur ve rahatlık içinde girmelidir. Hiçbir şey dikkatini dağıtmak veya kişiyi rahatsız etmelidir. Geçmiş yaşam regresyon - oldukça zahmetli ve uzun bir süreç, ancak yarım bitmiyor. duygularına dikkat etmelidir - onlar geçmiş yaşama bilgisine anahtarıdır.

uyanış

Gökkuşağı etkisi en yaygın renklerle kesişir duygu dayanmaktadır. bunlardan biri ruh tepki vermelidir günü, hafıza uyarılır ve baş çizimler, çizimler, resimler görünebilir. Önemli olan - her şey yavaş yavaş gelecek, acele değil, odaklanmaktır. "Rainbow" etkisi sırayla renk analizidir. Egzersiz sonunda tüm tam tersini yapmak gerekir. Yani mor ve kırmızı bitirmek ile başlar. streç süreci sonunda, Çizgi, soluklanmak ve gözlerinin ellerini eğildi. onlar dışarı birbirlerine karşı ellerini ovmak, onlar ısınır. Gözlerinde ellerini koyarak, bir adam, ısı enerji akışını hissedeceksiniz. Bundan sonra, bunlar açabilir - prosedür sona kabul edilir.

Uygulama yöntemleri

geçmişin anıları Arama en azından her gün, gerekli olduğu kadar olabilir. Önemli olan - doğru yap. Sadece her şeyi hatırlamaya çalışıyorum, oturup zihninizi kırılmaz. Aslında bu ilk Rahat ve sakin hissediyorum ve sonra bir hedef belirlemek gerekir ... hatta hatırlamak bilmiyorum, çünkü gerçek dışıdır. Benzer bir şekilde, ve işlerine giderken keskin kadar imkansızdır. yavaşça yükselmeye yavaşça gözlerinizi açın ve bir molaya ihtiyacım var. Tüm süreç barış, rahat yer almalı ve daha sonra sonuç olacaktır.

Belirtildiği gibi, yöntemler çoktur, ama hepsi konsantrasyon gerektirmektedir. Bu nedenle, kendini tanıma insanların yöntemi seçmiş olursa olsun, o rahatlama durumuna girecek ve bunun dışında gelmek öğrenmelidir. bilinçaltının ulaşmak için, çalışmak gerekir, ama buna değer.

bağımsız çalışma

Tek başına hipnoz ve araştırma yardımıyla, üç cevaplar vardır "nasıl önceki yaşamını biliyoruz": Soru unutmayın. kesinlikle herkes tarafından kullanılabilir ilk vaka düşünün.

Önce oda (oda) hazırlamak gerekir. Bunu yapmak için, en uygun koşulları yaratmak gerekir: böylece, gürültü kapatmak, telefonu kapatın ışığı söndürmek ve. Bir kişinin kıyıya veya kuşlar şarkı alıştırma dalgaların sesi daha iyi rahatlatır varsa, uygun müzik koymak gerekir. ikinci aşama - Tam gevşeme (nasıl elde, daha önce açıklanan). Konsantre, zihinsel geçmişe bir yolculuğa hazırlanmak gerekir. Bu noktada böyle devam örneğin, yollar, demiryolları, tren, uçak, araba ve için, şey gelmiyor. Ardından yolculuk başlar. Eğer bir kapı görmek ve onun arkasındaki düşünün - Geçmiş hayat. Hazır olduğunuzda, açın. Şans eseri değil, bu yüzden uyandıktan sonra her ayrıntıyı analiz etmek gerekir - Bütün bu tür anlarda, bir adam görür. Belki birkaç geziler yanıtı kendiliğinden gelecektir sonra.

hiçbir şey göremiyorum, ya, tam tersine, tüm çok fazla ve karışık olsun, merak etmeyin başlatmak eğer, sabır egzersiz önemlidir. Pratik işe yarar. Günümüzde (sakin, rahat) dönmek için unutma.

hipnoterapi

geçmiş yaşam regresyon mümkün değilse, her zaman tüm hatırlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır bir hipnoterapist, yönelebilirler. Oturum sırasında ilginç gerçekler ve ayrıntıları bilmek alabilirsiniz.

metafizik soruların çalışması

Bazı psikologlar din gibi konular çalışma öneriyoruz. Bazen geçmiş - İstediğin tema, her şeyi hatırlamak aniden mümkün bir adam adresleme, bunun bir parçası, ve.

Yeni başlayanlar için ipuçları

Bir kişinin geçmiş yaşam hep muhteşem olayların ve bir cennet gibi üye değildir unutulmamalıdır. Bazen insanlar onlardan önce gerçekleşti korkunç olayları hakkında bilgi sahibi olacaktır. Ama onlar korkmamalı - bu neyse geride yaşamak zorunda acı tecrübeler, bu.

Uyanma üzerine tüm anıları yazmak için önerilir. Bir önemsememek gibi görünür olsun, ama bu bir ipucu olacağını olabilir. onun ruhunun bir parçası, bu yüzden çok kritik onları tedavi yoktur - Ayrıca, insanlar anılar farkına varmalıdır. Buna ek olarak, tek başına bu hızlı öğrenmek mümkün olmayacaktır, çok gayretli önerilmez. Bu tekniği çalışmıyorsa, incelemek ve daha hızlı gidecek çünkü diğer teknikler olabilir çalışabiliriz dikkati çekiyor. Değilse, ilgilendiğiniz tüm öğrenene kadar tekrar ve tekrar deneyin.

Neyse, geçmiş yaşamları, gelecekteki hayatları - Şimdiki zamandan kadar önemli değildir, bu nedenle onlar da olsun kafayı gerekmez. Bugün için canlı ama içten içe parlak şair veya çarpıcı aktris olabileceğini unutmayın. Anılar, bilinçaltının derinliklerinde gizlenmiş, büyük ölçüde hayatınızı değiştirebilir. Ve yine açıklamak için bir çok şey var. Örneğin, yükseklikleri, böylece karanlık, kapalı alanı ve korkusu - olasılıkla bir önceki yaşamdan çok hoş olaylar değil onlarla ilişkilidir. Sonuçta, demişler, onun geçmişini bilmeyen, o geleceği yoktur. Ama bu bilginin yardımıyla, fobilerin kurtulmak ve hatta birçok hastalığa tedavi edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.