Ev ve AileAksesuarlar

Modern bir iç Yatak örtüsü taklit kürk

Ev - biz gece, yemek veya TV izlemek harcamak sadece bir oda değil. Bu rahatlık ve sıcaklık, keyfi yoğun ve heyecanlı bir gün veya yorucu bir yolculuktan sonra geri gelmek için bir yerdir. Herkesin evlerini rahat ve güzel yapmaya kararlıdır şaşırtıcı değildir. Ton, detaylarla bile en yüksek kalitede onarım ve evde özel atmosferini oluşturamaz tasarım mobilyalar, ancak böyle suni kürk battaniye kadar güzel küçük şeyler, ayarlı - kolayca.

Nasıl başvurulur

Böyle harika bir şey almaya karar verirsem, onu evinizin dekorasyonu için uygun olup olmadığını tahmin etmek zarar vermez, o atmosferi tamamlayacak veya yabancı bir nokta sağlamak. perdeleri yapay kürk mükemmel deriyle. Eğer bir malzeme veya taklidi ile kaplı bir kanepe, varsa, güvenle satın gidebilirsiniz. Böyle yüksek teknoloji olarak moda stillerini tercih ederseniz, hayvan derileri koyu renkler Shorthair simüle etmek tercih vermek daha iyidir. Bir takım elbise ve klasik ya da Viktorya tasarımı için kabarık seçenekler. Etnik stil biz odaya eklerseniz yararlanacak parlak bir nokta zebra, kaplan ya da diğer egzotik fauna temsili uygundur. Yapay kürk Perdeler benzer malzemenin çeşitli yerlerinde tekrar edilebilir: resim veya fotoğraflar için Çerçeve, abajurlar lambaları. Bu durumda, uyumlu bir kompozisyon, daha da önemlisi, çok ileri gitmemesi için. parlak renkli, daha kolay arka plan atmosfer olması gerektiğini unutmayın.

kalitesine Bahis

ucuz ve düşük kaliteli yerine daha acınası bir şey yoktur. Tabii ki, bu herkes yatak samur derileri süslemek için gelemez. hümanizmin ilkeleri - Bazı durumlarda diğerlerinden ederken, mali dayanır. Bu kurtarma ve yapay kaliteli gel o zaman oldu kürk yatak örtüleri. Doğal bir aynıdır doku olan taklit kürk, bugün giyim ve iç öğelerin hem çok sayıda yaptı. Ve çoğu zaman sadece bir uzman tarafından analogdan doğal ürünü ayırt eder. Buna ek olarak, uzun bir duvak kabarık ve hafif olacak, göz bozulmamış görüşlere çekici ve hoş kalır. Polar ya da viskon - Genellikle dekorasyon için değil, aynı zamanda taklit kürk battaniye yumuşak dokunuşlu malzemesinde kaplı neden olan bir battaniye gibi sadece kullanılır. Bu tür ürünler için bakımı çok basittir, sadece yumuşaklık ve kabarıklıklarını vermek için, yumuşatıcı maddenin eklenme, hassas bir işlemde yıkayın.

sadece gerçekler

Kalite ve güzellik çarpıcı bir örnek yapay kürk "Tango" bir battaniye olduğunu. Üretici böylece vizon, ayı, chinchilla, kaplanlar taklit ve model sunmaktadır., yanı zarif bir desenle renk nüsha olarak. Her battaniye bir fermuarlı çanta ile şeffaf plastik torba içinde paketlenir. Boyutları sesquioxides, milyon ve + örnekler (x 160 220, sırası ile, 240 x 220 ve 260 x 240 cm) temsil etmektedir. Geniş renk seçimi ve bunların kombinasyonları gibi dikkat çekici alıcı iyi seçenek seçmek için izin verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.