Entelektüel gelişimiMistisizm

Neden dieffenbachia - iffet çiçek?

Onun yalnızlığını suçluyor herkes harika bitkidir inanmalı mıyız? "Dieffenbachia - çiçek bekarlık" - tek bir ses olarak derler. Ya da belki kendin için Suçlu ve onların zavallı küçük çiçek sorun sadece hurdahaş?

bitki ile ilişkili kötü alametler

Ne kötülük dilleri dieffenbachia atfetmek vermedi. Bazı bitki çok zehirlidir savunuyorlar. onlar batıl insanların söylediği gibi ailenin evinde yaptığı "yerleşim" sonra bir lanet alır. Dieffenbachia - Bekârlık çiçek, onun birkaç yol açmadığını, henüz bitki silinmedi, diğerleri savunuyorlar. Özellikle zarar işaretleri göre, bu güzel bitki kızlar. Onun genç kadınların giymek anlamına aslında "suçladı" "bekarlık tacı." Yani sonsuza kadar kalmak biridir. Diğerleri insan sağlığına zarar çiçek, yavaş yavaş onun zehir salgıladığı yaprakları zehirlenmesi inanıyoruz. Ama aslında o dieffenbachia ilgili bütün hurafelerin çoğu - yalnız çiçek. Bitki genç kızlar vardır evlerde tutun alınmaz. Anneler ve büyükanneleri çoğu zaman kız oturdu, odadan dışarı bitki, Allah korusun, o tahliye şöyle ya da böyle tarafından deneyin.

Neden dieffenbachia acaba - muzhegon?

Nerede bu kalıcı inançlar mi? Onların yalnızlıkta çiçek kız suçlamak mıdır? Bitki erkeklik etkilediği söylenir. Gençler dieffenbachia büyüyor evde kıza fiziksel cazibe yaşamaya olamaz. Diğerleri enerji bitkileri bir adam ile rekabet savunuyorlar. Genellikle kazanan bir çiçektir. Açık bir kavgada kimseyi, Retiro yenebilir güçlü seks, güzel bir bitkinin önünde silah bıraktı. Evin bir kişi çıkar olduğunu. O dieffenbachia çıkıyor - iffet çiçeği. başarısız bilim açısından Kanıtlayın. Evet, ve bu tür araştırmaların olup olmadığı bilinmemektedir. İstatistikler de yok. Hiç kimse çok sayıda tek kadın Dieffenbachia ekimi yapan nasıl sayılır. Ama kızlar "her ihtimale karşı" bitki, atmaya çalışıyoruz. Yine de gençlerin yaptıklarının muzdarip yok inanılmaktadır. erkek oda dieffenbachia büyümek varsa, o iyi evlenebilir. Ve bu çiçek erkeklik etkilemez sahibi.

Bitkilerin özellikleri

Doğrulayıp dieffenbachia kanıtlamak - çiçek bekarlık sadece kendi deneyimlerine olabilir. Bunu yapmak için, bitki hakkında daha fazla bilgi gerekiyor. Bu iddiasız. karmaşık bakım gerektirmez ne aşkı. Ama zehir içermiyor. Bu çatlak olamaz. Bitkinin suyu içerdiği zehir. geçmişten Amerika'da köle cezalandırıldılar bilinen yani deneyin dieffenbachia zorlayarak tat bırakır. Bu boğazın bir şişlik olabilir. bu zehirli suyu yakabilir Cilt. kendi bireysel enzimlerle tepki gücü. suyu Sıradan bir adam ölür, ama alerji büyük ölçüde zarar olabilir eğilimli olmayacaktır. Bitki hala gereklidir ile Dolayısıyla dikkatli.

Böylece, dieffenbachia olduğunu kanıtlar muzhegonom yok. Ama kızlar halk bilgelik nadiren yanlış olarak, evde bitki tutmak için tavsiye edilmez. Err, ancak güvenli bir şekilde evlenmek daha iyidir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.