TeknolojininElektronik

Bir disko topu nasıl yapılır

Disco - Genç için değil, aynı zamanda yetişkin için sadece tüm insanlar için komik neşeli ve şenlikli bir olaydır.

gürültülü, her zaman neşeli, favori müzik ile - Birçok erkek ve orta yaş kuyunun kadınlar kendi gençlik disko dönemini hatırlıyorum. Ve tabii ki, kesinlikle vazgeçilmezdir parlayan top tavandan disko. Birçok ödemeden istediğiniz tatil günlerin geri ve daha önce olduğu gibi eğlenmek azından. Ve gençliğinde genç neslin bir çok ana gösterisini isteyen. disko topu - - Ama bu en önemli bileşeni var artık her kulübün ve organizasyonu değil bulunabilir tema partiler oldukça pahalı eski maliyetini canlandırmak isteyen ( "disko Seksenli").

Ama sevdiklerinizle eğlenmek nasıl amacıyla kulübe gitmek gerekmez. (Tabii ki, dış ve akademik olmayan zaman) okulda, kendi evinde ve ofisinde olabilen bir disko düzenleyin. Bunun için gönüllüler ve yardımcıları biraz hayal gerekir.

Bu yazıda, isteyen hurda malzemelerden birkaç saat boyunca elleriyle bir disko topu nasıl bilecek geçmişe dönmek. Hatta bir çocuğun işleyebilir böylece basittir.

Bu nedenle, bu el sanatları ihtiyacı:

1. Ayna, ya da eski CD'leri.

2. olta.

3. Cam kesici.

4. hamur ya da PVA yapıştırıcı.

5. Sıvı çiviler.

6. Gazete.

7. balon.

Her şeyden önce (o yuvarlak açmalısınız) balonu şişirmek ve her durumda bunun böylece en geç sıkı kravat gerekmektedir.

Dahası, ortaya çıkan çerçeve olta bağlıdır. Gelecekteki disko topu eşit asılı için, iplik hayali meridyenler üzerinde onun etrafında gitmek gerekir. Üst tarafta düzgün bir döngü kravat gerekiyor.

preparatları kartonpiyer yapılmıştır sonra. İki seçenek vardır.

İlk olarak, bir hamur hazırlamak mümkündür. Bunun için, kaynar su (beş adet) getirmek ve un (bir dördüncü bölüm) ile karıştırarak için gerekli olan, bir kısım su ile seyreltilir. Bu karışım birkaç dakika ve serin Cook gerekir.

İkincisi, su ile basit ve sade karışımı PVA tutkal yapabilirsiniz.

Bir sonraki adım - şeridinde gazete (veya herhangi bir başka yumuşak kağıt, ancak dergiler) kesilmesi. Onlar nemlendirmek gerekir ama çok, yapıştırıcı içinde, daha sonra şişirilmiş balon başvurmuştur. Önemli bir uyarı - kesinlikle kuru olmalıdır.

güçlü, orada daha disko topu: Kağıdın katmanların sayısı sınırlı değildir.

Sonra kağıt Parke kurur beklemek gerekir. Bu aşamada, topu delip dışarı çekin, ancak durumda olta tutturmak için gerekli değildir - bu kurumuş karkas üzerine sabitlenmiş ve yapıştırırken zaman delik bırakmak gereklidir edilmelidir.

Bundan sonra en önemli unsuru hazırlamak için gereken - ayna veya sürücüyü (ancak bunları birleştirebilirsiniz). Bir santimetre kare daha fazlası - - kareler malzeme küçük içine kesilmelidir. Bu cam kesici kullanılarak yapılır. Aynanın çok keskin parçalar ve bu nedenle çalışma yüzeyinin bir bez koymak için gereklidir - Burada dikkatli olmak gerekir.

Ve son aşama - Küre ve süspansiyon yüzeyinde kareler yapıştırmak.

Bir dekoratif unsur dikme, iyi bir parti evde olabileceğini kanıtladı edilebilir ve diskolar için herhangi Modern lumiere gerekli değildir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.