Bilgisayarlar

Nasıl bir "Aliekspress" için bir kupon alabilirim? Ne zaman promosyon kodlarını kullanabilirsiniz?

Birçok taraftar internet üzerinden alımları Aliexpress olarak bu sitenin farkında olun. Malların geniş bir yelpazede, elbette satıcının seçim ve, uygun fiyatlarla birçok çekmek. Ama herkes biliyor, bu ticaret katında alışveriş daha cazip hale bilir neler promosyon kodlarını Aliexpress.

kuponlar türleri

popüler web sitelerinde daha ucuza satın almaya nasıl için çeşitli seçenekler vardır. Genellikle Sitenin kendisi malların maliyetini azaltmak imkanı sunuyor. O herhangi bir satın alma işlemi sırasında kullanılabilecek kendi kuponlar yaratır. reçete miktarda bir indirim hakkı için, belirli bir tutarın üzerinde bir satın alma yapmak gerekir. Çoğu zaman, örneğin, $ 5-10 tarafından fiyatını düşürmek hakkını vermek kuponlar bulabilirsiniz ve satın alma tutarı 100 $ aşması gerekmektedir. indirim daha yüksek, alış fiyatı daha büyük, ana şey - zaman "Aliekspress" için bir kupon almak ve kullanmak için zaman var.

Ayrıca, çoğunlukla promosyon teklif promosyon kodları ve saklar kendilerini. Böylece, çünkü onlar kendi deposunda kendisine mal belirli bir miktar kazanmak için müşterilerinizi teşvik indirimler yardımıyla, gelirlerini artırmak.

Yöntemler yedekleme promo kodları

Sitenin Her kayıtlı kullanıcı bir "Aliekspress" için bir kupon nasıl başa çıkabilirim. Bu birkaç şekilde yapılabilir. Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın, ana sayfada alabilirsiniz. Bazen hisse senetleri hakkında bilgi başında görüntülenir. Bağlantı tıklandığında, tüm promosyon teklifleri sunulacak bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Genellikle 10 $ indirim hakkı verecek olan 1 $ için bir kupon satın almak için bir teklif bulabilirsiniz. Ancak, işlem öncesinde, sen cimrilik gereken ne kadar aktif bir kupon haline emin olun.

Aliexpress da periyodik olarak stoklar çeşitli yürütmektedir. satış sırasında bir "Aliekspress" da kolay bir kupon nasıl anlayın. Site oyunları sunar. Onlar puan kazanmak ve daha sonra kupon promo kodları ile değiştirmek gerekir. Bir şeyi satın almak istiyorum ne olduğundan emin değilseniz bile, sadece eğlenmek ve hala satın almaya karar verirseniz, biraz tasarruf edebilmek.

Eğer popüler Çin web sitesinde kayıtlı değilseniz, o zaman kaydederken bir "Aliekspress" için bir kupon almak nasıl merak olacaktır. Bu bir kural olarak, hemen girişten sonra verilir, büyük bir olay değil. Bunu etkinleştirmek için, belirli bir miktar ilk satın alma yapmak gerekir.

satıcılardan kupon satın

Birçok mağaza müşteri çekmek için kendi indirimler sunuyoruz gerçeği göz önüne alındığında, her bir müşteri için çok iyi bir anlaşma yapmak için bir şansı var. Peki, nasıl satıcıdan doğrudan bir "Aliekspress" için bir kupon almak için? Bunu yapmak için, istediğiniz öğeyi ve dükkan seçin. Çoğu zaman, kuponların kullanım olasılığı üzerine bilgi malların kendilerinin açıklamaları verilmiştir. Ayrıca, kişisel çevrimiçi ofis store "Aliekspress" gidip orada kuponlar hakkında bilgi almak için bakabilirsiniz. Genellikle Satıcının ana sayfada yer alır. Kupon belirli bir miktarın üzerinde alışveriş yaparken yalnızca belirli bir mağaza kurtarmak için hakkı akılda tutmak gerekmektedir.

sınıflama kodları

onun kişisel ofis "Aliekspress" size sahip olduğunuz promosyon Ne kodları görüyor ve aktif olup olmadığını olacak sekmesi "Benim Kuponlar", gidebilirsiniz. Yani, site kendi sınıflandırma sunmaktadır. Bölüm «Tüm Kuponlar» Promosyon kodlarının tamamını görebilirsiniz. Bu durumda, sona ermiş olanların yakın varolan işareti «Geçerli», aksine, yazıt «Süresi Dolan» olacaktır. Kod kullanıldıysa, o zaman göreceksiniz sitesi notu «el». Özellikle dikkat işareti «Beklemede» ile promosyon teklifleri dikkat edilmelidir, onların geçerliliği yakında sona erer.

Ayrıca üzerinde farklı etiketlerdir öğrenebilirsiniz "Aliekspress" için bir kupon nasıl ele olması. bakılmaksızın hazırlık benzer olduğu tüm promosyon teklifleri görünümü. Sol sayıda etrafındaki indirimlerin tutarı daha ince etkinleştirmek için satın alma gerekli miktarı hakkında bilgi içerir gösterir. Belirli bir mağazada veya tüm site "Aliekspress" karşısında: Sağda onun süresi ile ilgili ve kullanılabilir tam olarak nerede hakkında bilgi bulabilirsiniz. Orada da var alındığı nerede hakkında bilgi içerir.

Promosyon kodlarını nasıl kullanılır

Her kullanıcı indirim otomatik olarak verilmiş olmadığını bilmelidir. Eğer katalogdan ürün seçmek ve ödeme sayfaya geçmek için gereken kuponu etkinleştirmek için. "Kullanım Kupon" emriyle yazıt bulunmaktadır. Belirtilen butonuna tıkladıktan sonra, varolan promosyon teklifleri birini seçebilir veya özel bir alan kodu girebilirsiniz bir pencere göreceksiniz. Ardından "Tamam", ödeme miktarı, seçilen indirimler dayalı sayılacaktır. Sistem doğru kodu değil kaçırmayacaksınız unutmayın. koşul düzenin asgari miktar için tutmaz veya bir satın alma deposunda değil yaparsanız, o zaman bir kod göndermek mümkün olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.