İş Fırsatları

Ravioli için ambalaj çeşitleri

İnsanlar genelde zaman eksikliği sorunuyla karşı karşıya. onlar hızlı ve kolay hazırlanan gibi köfte dahil yarım mamulleri, halk arasında büyük talep görmektedir. bunların hazırlanması için zaman ve mutfak bilgi minimum gerektirir. Ama tüketiciye gayretli biçimde ulaştığı üreticisinden dondurulmuş ürünler için sırayla, özel ambalaj paketi için önemlidir. Tüm ambalaj yarı mamul ürünler için uygundur.

Ne köfte paketleme olur?

köfte için dış etkenler ambalaj karşı güvenilir koruma için bu niteliklere sahip olmalıdır:

  • Dondurulmuş dona karşı dayanıklıdır;
  • İyi ısı Yalıtılabilme;
  • esneklik ve dayanıklılık delmek;
  • dondurma sırasında kırılganlık eksikliği.

ambalaj ve diğer köfte Bu bakımdan, polietilen ve polipropilen filmi uygulanmış yarı mamul.

conta yüzeyi ile çok katmanlı PE film

birkaç tabakadan oluşur Polietilen film sıklıkla donmuş gıdaları ambalajlamak için kullanılır. Onlar iyi operasyonel becerilere sahip, ama onların fiyatı düşüktür. Bu paketin üzerinde Çizim film yüzeyi üzerine basılır. Film, güçlü bir parlaklığa sahip olan beyaz veya şeffaf vardır.

baskı PE / PE tabaka

Bu arasındaki sızdırmazlık, iki plastik filmin bir kombinasyonudur. Böyle bir paket, delmek için yüksek dayanıklılık bütünlüklerini kaybetmez düşük sıcaklıklarda lehimlenir. Bu ambalaj ve koruma ürünlerinin bütünlüğünü garanti eder. film tabakaları arasında yetiştirilen çizim, yanı sıra, yukarı kullanılmaz.

tabakalar arası baskı PET / berrak, beyaz veya şeffaf PE

malzemeler bileşimi, en yaygın olarak köfte ve başka donmuş ürünlerin ambalajlarında kullanılmaktadır. Böyle paketleme delinmelere karşı dayanıklılık, dayanıklılık ve direnç ve mükemmel özelliklere sahiptir. İyi bariyer özellikleri nem ve koku etkileri de dahil olmak üzere dış etkenlerden, etkilerinden mükemmel ürünler kalır. Ayrıca film çekici bir görünüme sahiptir. Bu malzemelerin bileşimi yüksek hızlarda çalışan paketleme ekipmanları için mükemmeldir.

BOPP / PE white Şeffaf veya interlaminer baskı ile şeffaf

kompozisyonda şeffaf BOPP kullanılması mümkün paketin estetik görünümünü iyileştirmek için yapar. Bu malzeme ile, ambalaj çekici bir parlaklık ve parlaklık olur. Ancak en önemlisi, BOPP filmi PE iyi özelliklerinden farklı olduğu delinmelere karşı ısı, kuvvet ve direnç donma dayanma. Kaynaklar mükemmel onların bütünlüğünü korumak. Ayrıca, malzeme doldurma cihazının kullanım için uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.