TeknolojininElektronik

Samsung SC6573: yorumlar. Elektrikli süpürge Samsung SC6573: özelliklerin genel bakış

Elektrik süpürgeleri evde 100'den fazla yıl önce kullanılmıştır. Zamanla, cihazın daha gelişmiş modelleri vardır. zamanda Tasarımcılar ve mucitler ergonomi ve güç nasıl geliştirileceğine ile geldi. Bugüne kadar, kendi yarattıkları üst neredeyse insan müdahalesi gerektirmeyen, robot süpürge oldu. Ama eski güzel eli "canavarlar" uzun ev kadınları gelen talep olmaya devam ve bu onların sayısız değerlendirmeleri teyit edecektir. Samsung SC6573 elektrikli süpürge bugünün makalenin kahramanı oldu.

Teknik ve genel özellikler

Cihaz aşağıdaki teknik ve genel özelliklere sahip:

 • geçiş yeteneği sap üzerinde hızlandırır.
 • Güç Samsung sc6573 - 1800W.
 • Turbo fırça varlığı.
 • Filtre - HEPA 11.
 • Filtreyi Orada Premotor.
 • Yapılan gürültü - 80 dB.
 • kap içinde toz maksimum miktarı, - 1.5 litre.
 • Çelik kolu, teleskopik.

Toz toplama sistemi - siklon. Saçma şeffaf kabın içine basılır.

özellik

Bir elektrik süpürgesi gürültü tarafından üretilen nispeten düşüktür. 71 dB (normal insan konuşmasının karşılaştırılabilir gürültü seviyesi) - En küçük gösterge elektrikli süpürge "Electrolux» Ultra Susturucu sahiptir.

SC6573 elektrikli süpürge Samsung olan (1800W güç tüketimi), kolayca 380 watt gücü ile ince toz, saç, hayvan kılları ve büyük çöp partikülleri absorbe edebilir.

Ön-motor filtresi, poliüretan köpük süngerdir. Bir ay yıkamak birkaç kez olmalıdır. Bu ısıtıcılar ve güneş kurutulmuş olamaz, bu yüzden onların özelliklerini kaybedebilir.

Toz torbası elektrikli süpürge Samsung SC6573 değil sahiptir. Bunun yerine, bu uygun ve pratik bir kapsayıcı var. Her temizlik sıkıştırılmış atmak toz sonra yeterli ve temizleyin.

Paslanmaz çelik teleskopik boru arzu edilen boyuta itilir.

elektrik süpürgesi ve entegrasyon görünümünü

moda trendleri doğrultusunda tasarlanmıştır. Büyük lastik tekerlekler dairenin düzgün şekilde hareket edebilmesi ve döşeme zarar vermez. Samsung SC6573 Toz torbasını doldururken yanar bir ışığa sahiptir. Ek olarak, kit beş ipucu bulunabilir:

 • turbonasadka;
 • çatlak;
 • döşeme ve halı;
 • döşemelik;
 • Fırça.

Vücut rengi - metalik kırmızı. 282 mm genişlik - - 252 mm SC6573 elektrikli süpürge olan bir yüksekliğe sahiptir. Cihaz, yaklaşık 5 kg ağırlığındadır. elektrikli süpürge dikey ve yatay konumlarda olabilir tutun. Eğer cihazın genişliğine eşit büyük bir düğme, bastığınızda 6 metre Kordon uzunluğu otomatik olarak uçağın gövdesinde zamatyvaetsya. Turbo fırça kılları ve hayvan tüyleri toplamak gerekir.

Hoover Samsung SC6573: HEPA 11 filtre

Belirli kelimeler özel hak Samsung elektrikli süpürge için filtreyi. çok kısaltması İngilizce'ye tercüme Partikül Emici Yüksek Verimlilik, anlamı açılımı "parçacıkların tutma yüksek etkiye." Her 1.5-2 yıl yeni bir filtre satın almak için tavsiye edilir.

Düzenek ince ebatlı partiküllerin geciktirme yeteneğine sahiptir ve odaya geri iletir. Genellikle kötü yeterince emme filtresi temizlenmesi zaman - ve elektrikli süpürge tekrar güç kaybetti alacak.

Filtreyi temizlemek birinci muhafaza çıkarılır ve kuru temizleme yumuşak fırça üretmek önce. Sonra yıkanmış akan su altında, bu boya fırçası kullanmak için, bu durumda daha da - kıvrımlar derinlerine nüfuz edebilmektedir. Antialerjik HEPA filtre endeksi 11 ile çıkışındaki toz% 95 kadar tutma yeteneğine sahiptir. Daha yüksek oranlar vardır.

Samsung SC6573 Elektrikli süpürge filtresi 12 veya daha fazla bir dizin ile HEPA 11 Silver Nano, gelişmiş modelde değiştirilebilir bir notu vardır.

olası hasar

Aşağıdaki kullanıcı alır ait dökümleri üzerinde SC6573 elektrikli süpürge değerlendirmeleri.

bu cihaz enkaz kaldırmak için ise, o zaman emilim gücü ile ilgili bir sorun vardır. Bu durumda, filtreler ince toz ile başa çıkamaz. tamirhane ustası olarak elektrikli süpürge, temiz pansiyon, motor ve konut sökmeye. Biz tavsiye edilmez özel temizleyiciler ve yapı malzemeleri için onarım tesisleri durumunda beyaz eşya kullanımı olduğunu hatırlatır.

sap üzerinde Güç kontrolü tozla tıkanmış ve işlevini kaybeder. sebebi yine bloke mekanizması içindedir. Bunu ayrıştırmak ve tozu üflemek gerekiyor.

Özellikler

Çift atık dağıtım sistemi aşağıdaki işlemi temsil eder: birinci moloz girdap hava akımı ile dış odaya girer ve başka bir bölümde (iç) toz partiküllerinin yerleşmesi. Bu sistem sabit emiş gücü korur ve işin kalitesini artırır.

, SC6573 elektrikli süpürge içeren temizleme, yarıçapı bu yeterlidir, biraz fazla 9 metredir.

toz yedek çanta eksikliği tasarruf yardımcı olur.

haysiyet

Yorumlar Samsung SC6573 elektrikli süpürge çoğu olumlu, farklıdır. mükemmel emiş gücüne sahip güzel tasarım ve terbiye cihaz her konuda gibi kullanıcılar.

Elektrikli süpürge tasarımı herhangi odaya mükemmel uyum sağlar. dezavantajı renk seçimi olmaması. Cihaz tek tonda sunulmuştur - kırmızı.

Elektrikli süpürgenin kompakt boyutu depolama sorunu bu birim, işlem sırasında hareket çözer. Temizleme sırasında kolaylık gibi Ev kadınları, gücü değiştirmek için eğilip gerekmez: sap üzerinde gerekli kontrolleri var. kablosunu geri sarmak için, sadece süpürge dar vücut üzerinde büyük butonuna tıklayın. Tekerlekler yavaşça yere taşımak ve pahalı parke ve laminat çizmeyin.

Güç çoğunlukla tüm kullanıcıları etkiler. Fırçanın maksimum oranda güçlükle halı çıkıyor. Özel nozullar çöp her türlü ile başa çıkmak için. Uzak yerlerde meme radyatör arasındaki boşlukları, örneğin, kolay toz emmek Aralık temizleme.

SC6573 elektrikli süpürge% 95 toz parçacıklarını kaçırma için bir filtre vardır. Hemen toz alerjisi olan kişiler tarafından fark edilir. diğer filtrelerle karşılaştırıldığında hasattan sonra Breathe, çok daha kolay olduğunu ve alerjik reaksiyonlar meydana gelmez.

Toz toplama sistemi torbaları ile cihazı kullanmak için kullanılan, özellikle ev kadınları, lütfen başarısız olamaz. tüm çöp küçük saçmalar dönüştürülür - Biraz daha, sokakta veya torbalarda evde toz toplayıcılar sallamak kuru sonra yıkayın ve gerekli değildir. Onlar sadece çıkarılır ve kabın dışına atılmasına gerek.

eksiklikler

Sadece bir elektrik süpürgesi Samsung SC6573 olumlu tepkiler aldık değil. Bazı arıza bakım temizleme enkaz sırasında, örneğin, başka amaçlar için cihazı kullanma hakkında konuşmak her ne kadar en, başarısızlıkları ile başlayalım.

Zaman kordon sarma sistemi ile ayırır. Kullanıcılar, itmek keskin ve geri bandajlama kablosunu çekmek için var. Bu herhangi bir kişinin sinirleri paramparça gerçekten yetenekli. Ama hastalık neredeyse tüm bu elektrikli süpürge bulunduğunu belirtmek gerekir.

kord boyutunun en yerleşim alanına sahip insanlar için yeterli değildir. Biz farklı bir prize çevirmek için elektrikli süpürge kapatmak zorunda.

Sorun ana sunucuların düzenli filtre temizliği neden olur. Bu prosedür olmadan, emme kuvveti azalır.

Bir elektrikli süpürge sapı üzerinde bulunan cihaz sahiplerinin düğmeleri, sevmiyorum. Bazen yanlışlıkla basıldığında ve güç değiştirmek edilebilir. Örneğin, mobilya perde temizlerken düşük hız ihtiyaçları ve ani geçiş malzemesi ile boru içine emilmektedir.

Elektrikli süpürge Samsung SC6573: Talimatlar ve önlemler

Eğer temizlemeye başlamadan önce, o tavsiyeleri doğrultusunda çalışma talimatları ve eylemi hakkında bilgi almak için tavsiye edilir.

Önlemler:

 • ıslak yüzeylerde elektrik süpürgesi kullanmayın. Cihaz, suyun emilmesi için uygun değildir.
 • sigara izmariti, kibrit, sert ve keskin nesneler toplayamaz vakumlama.
 • fişi çekmeye sonra sonra sadece güç düğmesine bastıktan sonra elektrikli süpürge mümkündür kapatın ve.
 • Yalnız gözetimsiz dâhili elektrik süpürgesiyle 8 yaşından küçük çocuklar terk edemez.
 • Bu tür bir hortum veya kord olarak diğer parçaları, bir kalem kullanımı, sadece taşıma değil.
 • Bir arıza durumunda ev aletleri için servis merkezine başvurmanız gerekir.

halı zemin temizliği için meme kılların kullanıldı ve zeminler için, tersine, hav turbonasadki itmek. Perdeyi temizlemek için güç ayarlamak için minimum değere.

çalışmadan sonra toz toplayıcı kaldırmak için gereklidir. Bunu yapmak için, kase üzerinde bulunan butonuna tıklayın. Hemen tankı torbaya koymak ve onun içine içeriğini dökün tavsiye edilir. Yani daha az toz solunum yolu biniyor.

özetlemek gerekirse

makalede sunulan bir bakış hangi elektrikli süpürge Samsung SC6573, kaliteyi temizliği için tüm modern ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Toz ve hayvan tüyü ile baş. Cihaz temiz oda, her türlü için yeterli memeleri iyi bir dizi ile donatılmıştır. Bütün küçük kusurları ve negatif geribildirim rağmen Samsung SC6573 elektrikli süpürge - bu herhangi bir evde veya dairede olma hakkı olan iyi bir ev aleti var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.