Ev ve AileÇocuklar

Bir bebek veya daktilo: 1 yıl için bir kız ne vermek?

bebek durum değişikliklerinin doğum ilk gününde. Artık bir bebek olduğunu ve yaşındaki bir çocuk, o zaten ne kadar bilir ve bilir. Farklı ülkeler ilk doğum gününü kutlamak için farklı yollar geliştirmişlerdir. Biz ritüel bir mum ve misafirler ile bir doğum günü pastası sunmaktadır. Genellikle en yakın arkadaş ve aile, ama ebeveynler gürültülü parti düzenlemek olur.

küçücük peri bir baloya davet olmak, adam 1 yıl boyunca kız vermek için ne bir kayıp genellikle? Öğeleri seçin veya oyuncak?

Pratik hediye mi tercih ediyorsunuz?

İlk doğum günü partisi kendini evrensel sevinç nedeni habersiz olduğu doğum günü kız diğerlerinden farklıdır. 1 yıllık kız vermek ailesi ve gerçekleştirmek için onların arzu önceden sorarsanız Yani bebek rahatsız edilmeyecektir. ebeveynlerin görüşüne göre, pahalı oyun merkezi almayın, daha kırıntısı için gerekli bir şey.

Yıl - Bebek arabasını değiştirme zamanı, araba koltuğu, küçük hemen tüm giysiler olur - bir prenses çok ihtiyacı var. Sonuçta, bebek bağımsız ve dolayısıyla bebek romper ve bluz geçmişte sola yürüyen başlar hangi yaşta aynı zamanda. Şimdi tayt ve elbiseler ihtiyacı var!

Bu 1 yıl kız için ücretsiz için yararlı bir ilk bisiklet olabilir. Şimdi ebeveynler için kulplu moda özel bisikletler içinde. Bir "ulaştırma" oturan çocuk pedal olamaz. Çoğu zaman, onlar neredeyse minyatür, henüz çok rahat. Arkasında kova ve kalıplar için bagajır sepet vardır.

Ne oyuncakların tür?

Ama belki de bir hediye sadece bir oyuncak olmalıdır. O zaman ne seçmektir? Ben kız bebek ihtiyaç ve o makineyi rulo çok hevesli musunuz? Psikologlar Bir çocuk cinsiyetine bakılmaksızın, farklı oyuncaklar ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Ancak, bebek makinesini çekmek ve küçük çocuk bebek arabası ya da sedye olmayabilir.

eğitici oyuncaklar itibaren 1 yıl için bir kız ne vermek?

Piramit ve zar kümesi - banal, ama her zaman popüler hediyeler. Uzun zamandır tüm bu ve birkaç seçenek varsa, o 1 yıl boyunca çocuğunuza hediye bağlama ilginizi çekebilir olarak. ince motor becerilerinin gelişimi için bu özel çocuk boncuklar. büyük ve renkli: yearling için uyarlanmış kitleri vardır.

Böyle küçük çocuklar için bugün tasarlanmış mozaikler ve bulmacalar, inşaat setleri ve bulmaca vardır. Tüm bu çocuk mağazalarında bulunabilir.

Kitaplardan 1 yıl için bir kız ne vermek?

Burada da seçim için bol vardır. Geleneksel "Turnip" ve "Bun" ek olarak, Chukovsky ve diğer tanınmış çocuk yazarlar tarafından çalışır, çocuklar için ansiklopediler ve eğitim bir sürü kitap satışa şimdi. Bunlar renkli resimleri, renkli yazıtları ile dekore edilmiştir. Önemli olan çizimler mümkün olduğunca daha inandırıcı olmuştur etmesin görmektir. Bu yaştaki çocukların stil anlayamıyorum.

açılan pencerelere sahip karton kitaplar godovichkov Özellikle çekici. Her şey aynı kalırsa kontrol sanki Çocuklar, tekrar tekrar açın.

Bir yılın yaşı - çocukluk başlangıcı. Herkes doğum günü mutlu ve güzel ve zeki büyütmek isteyen istiyor. Ve o zaten hediyelerin kalitesi hakkında düşünmeyen, buna herkesin dikkatini ile heyecanlı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.