Ev ve AileÇocuklar

Arabası Bebetto Nico: sahiplerinin yorumlar, özellikler ve özellikleri

Bir bebeğin doğum anne sevinç değil, aynı zamanda bir sürü sorun sadece getiriyor. Tabii ki, çoğu beşik, bebek arabası, oyun bahçesi, değişen masa ve diğer çok önemli ve gerekli uyarlamalar seçimi ile ilişkili. 4 yıl - Ve en ilginç şey çocuk 3 olduğu zaman bu çabalar sona olmasıdır.

Bebeğin yaşamının ilk yılında, bir kural olarak, bu puset seçimi hakkında önemli bir soru haline gelir. en Böyle Bebetto Nico olarak bir model bahsedelim. Çocuklar için bu araç hakkında yorumlar çok farklı ve çelişkili olduğunu. Bu yazıda, tüm avantaj ve Nico Bebetto arabası dezavantajlarını yanı sıra bu konuda ebeveynlerin görüşler öğrenirler.

Puset olmalıdır Ne özellikleri

Bu araçta bakarak başlamadan önce, en sık Puset için itmek ebeveynlerin gereksinimleri şeyleri konuşalım. Yani, her şeyden önce, bu, tabii ki, bebek için rahat olmalı edilir. Bebek arabası çok ağır olmamalı ve iyi manevra kabiliyeti olmalıdır. Küçük çocuklar bu nedenle, çocuk taşıma avantajı mükemmel yastıklama olduğunu yürüyüşleri sırasında uyku seviyorum. büyük ölçüde sürüş sırasında tekerlekli sallar zaman küçük çocuklar, uyku ağlamak ve kaprisli için başlayamaz. kural olarak arabaları Diğer gereklilikler, ebeveynlerin tercihlerine bağlı olarak değişebilir. Ve şimdi biz bir gezginci Bebetto Nico düşünen aynı özelliklere sahip ne olduğunu öğrenmek. Bu araç hakkında yorumlar o bir çok avantajı vardır gösteriyor, ancak dezavantajları vardır.

Genel özellikler

Biz Polonyalı puset 3 yıla altı aydan arası çocuklar için tasarlanmıştır değerlendiriyorlar. Çok geniş ve nispeten ağır değil (yaklaşık 12 kg). şey tekerlekli sandalye ağırlığı yakından manevra kabiliyeti ile bağlantılı olmasıdır. 10'dan az kg ağırlığında Çocuk parkı araçlar, çok kolay olarak kabul edilir. Kötü yollarda böyle taşıma sallamak çok fazla olur. ürün yelpazesine sunulan tüm modeller 1. Çocuk koltuğa Transformers 2 olan Çıkarılabilir olduğu ve iki konumda monte edilebilir: velilere hareket yönü ve yüzü olduğu gibi. Başka ne Nico Bebetto özelliklerini Artı 2 in 1 sahiptir? sahiplerinin Yorumlar Puset alt ayrıca alışveriş ve şeyler için oldukça geniş sepet olduğunu göstermektedir. Buna ek olarak, pek çok mağaza bu tür erişilebilir vb anne için :. Çanta, şişeler için bardak, kolaylık sağlamak için, koltuk kolaylıkla kolaylaştırabilir tekerlekli sandalye ile temizlenebilir aksesuar bol. örneğin, çok sert annem ikinci kata taşımayı yükseltmek, varsa, ilk beşik atfedilen ve sonra tekerlekli sandalye kendisi katlanabilir.

Tekerlekler çocuk araç

Tabii ki, herhangi bir tekerlekli sandalye de tekerlek çok önemlidir olduğunu. Manevra kabiliyeti ve kontrol kalitesi tamamen bağlıdır. İki ön ve iki arka - biz geribildirim düşünün hangi Tekerlekli Bebetto Nico, 4 tekerleği var. Hepsi şişme ve iki farklı pozisyonlarda geçirilebilir yastıklama var. Arka tekerlekler çok yüksek kalitede kauçuktan yapılmış ve 30 cm çapa sahiptir. Bunlar kar ve pürüzlü yollarda seyahat edebilirsiniz. ön arka tekerlekler daha güçlü. Bu sayede bordürler ve kenarlardaki çağrı yapar.

Ön gelince, çok karışık yorumlar vardır. Bazı ebeveynler Ön tekerlekler çukurları ve çukurların saplanarak çok kötü manevra olduğunu savunuyorlar. Diğerleri puset her koşulda ve yolun herhangi streç üzerinde iyi sürmek demek. Tabii ki, aracın belki kalite modeline bağlıdır. Arabaları Bebetto Nico, biz düşünen hangi yorum birbirleriyle hepsi, rengi farklı, üretim yılı yaklaşık 30 modelleri vardır, tekerlekler, çerçeve ve beşik tasarımı yanı sıra bazı özellikleri. Buna ek olarak, bebek arabası tekerlekleri dönüm gelmiştir. Uzak değil tüm ebeveynler onları kolayca yönetmek ve henüz bazı dönmez ön tekerlekleri olan bir arabası seçmek için tercih ediyor.

ranza

Tabii ki, en önemli ikinci çocuk taşımacılığında yataktır. Bu bir yıl 6 ay ila çok küçük çocuklar için özellikle doğrudur. Arabası Bebetto Nico Yeni, biz düşünen hangi yorum oldukça geniş uyuyan olduğunu. Sahipleri Sandalye bu onun başlıca avantajlarından biri olduğunu belirtti. Arkalık verir ve otur ve bebeğinizi koymak için üç konumu vardır. Bazı çocuklar kendilerine özel accumbency sağlanan oturma uyumak ister. yeterli alan bir sürü içinde, bu yüzden yaz aylarında kırıntısı havasız ve sıcak olmayacak, ve kış aylarında sıcak elbise mümkündür - bol. Bazı modellerde, özel tamponlar sağlanmaktadır, onlar da taslaklar gelen uyuyan korur.

Görünüş ve kaput

Tekerlekli sandalyede Hood da oldukça büyüktür. Bu, ne yazık ki, bir fermuar ve Velcro ile donatılmış olmayan bir görüntüleme penceresi vardır. o (UV50 +) üzerine yazıt ile kanıtlandığı gibi çok kumaş olan, UV ışınlarından korunmaktadır, davlumbaz yaptı. Kış aylarında mükemmel kapalı veya rüzgarla uçan arabası, yağmur veya kar oraya gelmez. düşündüğümüz yorum bunlardan Arabası Bebetto Nico, çok ilginç ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Aracın her bir model yıl ile yüksek kaliteli malzeme ve daha değişik bir tasarım yapılmıştır.

Nico Bebetto Modelleri

Daha önce belirtildiği gibi, dinlenme tesisi farklı modeller önemli sayıda vardır. Bunlar renk, tasarım ve üretim yılı farklıdır. Eski modellerde bu yüzden manevra değildir ve biraz daha bunları yönetmek, ama onların fiyatı çok daha düşüktür. En Yeni tekerlekli sandalye modelleri çok şık tasarımı, dayanıklılık ve manevra kabiliyeti farklıdır. ayrıntılı olarak çoğu popüler düşünün.

Tekerlekli Bebetto Nico artı

Bu araç hakkında yorumlar çok olumlu. Başlıca özelliği arabası üç yıl arasında çocuğu için de kullanılabilir olmasıdır. Bu uyku düzenlemesini ve koltuk ünitesi içerir. Arabası yapısı sağlam alüminyumdan yapılmış, bu nedenle oldukça kolay ve dayanıklıdır.

uyku versiyonunda bacaklar için sallanan fonksiyonu, sert taşıma sapı, şilte, pelerin (Case) ile bir beşik vardır. Genel olarak, tam ve alışveriş sepeti, iki yapılanma (plastik ve şişme) 'de anne, yağmurluk, döner tekerlek bir çanta için de geçerli. Taşıma ağırlığı 13 kg ve 10 bin bedeli. 13 bin. Ruble.

Özet S çizgisi modelleri

Genel olarak, harfler S, oldukça yüksek kaliteli ve modaya ile başlayan tüm modelleri. Onlar SAS Sistem ve DMS içerirler. İlk SAS - sönüm sistemi, titreşimlerin absorbe edilmelerini sistemi ve ikinci DMS - Hafızalı sistemi, daha iyi bir amortisman katkıda hareketin yönünü depolar.

Nico s-line Bebetto vagonları, biz düşünen hangi değerlendirmeleri her biri bir parmak dokunuşuyla döner geçirilebilir 360 derece tekerlekleri, döndürülür. Aynı süspansiyon sertliği iki tipi olan arka tekerlekler için de geçerlidir. Bir çocuk için yatak çocuk yürürken, yerine egzoz dumanı ve toz taze havanın keyfini demektir zemin, yeterli mesafede yer almaktadır.

Ayrıca bebek arabası Bebetto Nico s-line puset gibi sahipleri? ebeveynlerin çoğunluğunun Yorumlar olumludur. herhangi bir araç olduğu gibi, bazı beceri gerektirir. Daha sonra döner tekerlekleri yönetmek uyum ve tek neşe getirecek temiz havada bebek ile yürür. En popüler arabaları s-line biri, biz daha fazla dikkate alacaktır.

Bebetto Nico SL141

Bu model - en pahalı (yaklaşık 19 bin ruble ..). Hangi garanti 1 yıldır çok dayanıklı ve konforlu bir araç. biz de bir kış paketi (3000 ruble) içerebilir Görüşlerinizi dikkate hangi Nico Bebetto Tekerlekli artı,: simidi, kürk zarf debriyaj Kapaklar. Bu modelin genel, sadece olumlu incelemelerinde. tekerlekler sahipleri tek elle kontrol sağlayan mükemmel manevra kabiliyeti var. zahmetsizce yapılır gibi yüksek bordürler arabası. Farklı puset Bebetto Nico başka nedir? Bu modelde fiyatları, tabii ki, oldukça yüksek, ama onlar iyi kalite ve kusursuz tasarıma meşrulaştırılıyor. Taşıyıcı kırmızı ve sap ve eko-deriden yapılmış ayaklar için bir destek oluşturulur. Benzer modeller, sadece diğer renk düzenleri: SL208 - lacivert, SL148 - bej, SL199 - mavi, SL389 - gri desenli sarı.

haysiyet

Tekerlekli Bebetto Nico, gördüğümüz yerler hakkında yorumlar, birçok avantajı vardır. Çok kompakt katlamak kolaydır ve gelişir ve biraz ağırlığındadır. Başlıca avantajı, tabii ki, eşsiz SAS sistemi ve zaten önce zikredilmiş olduğu DMS vardır. Onlar kolayca bu çocuk araç kontrol etmenizi sağlar. Tabii ki, çocuklar için bebek arabası çok rahat ve ferah olduğu gerçeğini saymıyorum. Ayarlanabilir arkanıza yaslanın ve uzan, izin verir. Buna ek olarak, büyük çocuklar için çocuk bu çıkmak izin vermez enine, sağlanmaktadır. Ne sahipleri Bebetto Nico artı pozitif için pek çok online kaynaklar üzerinde 2'ye 1 Yorumlar hakkında söylenecek. Anne sapın yüksekliğini ayarlamak mümkün olduğu gerçeğini takdir, bebek arabası kat ve açılmak için uygundur.

Aracın en önemli avantajı, birçok o kaput diyoruz. kışın soğuk - - sıcak ve tamamen şişmiş O büyük, yaz var. özel mağazalarda satın alınabilir Opsiyonel aksesuarlar, iyi sert kış için hazırlamak için yardımcı olabilir.

eksiklikler

Her araç Yorumlar puset çok off-road için uygun olmadığını gösterir 2 1 yılında sakıncaları değil istisna ve Bebetto Nico vardır. Büyük olasılıkla, bu sadece 12-13 kg ağırlığında, ama biraz daha fazla ağırlık gerekebilir geniş delikli başa çıkmak için gerçeği kaynaklanmaktadır. Bu durumda, düşük ağırlık ve iyi haç arasında bir seçim yapmak gerekir çıkıyor.

Buna ek olarak, Nico Bebetto çoğu modelleri annem için çanta dahil değildir. Birçok anne-baba da o önlük küçük darbeler dikkat ve iyi tespit edilecek olan. Birçok bir diğer dezavantajı şişme lastik düşünün. Öncelikle, bu sürekli takas gerek olmasından kaynaklanmaktadır. bir tekerlek bozuldu Buna ek olarak, tutkal için gereklidir.

Birçok sahiplerinin Yorumlar ayrıca ön tekerlekler üzerinde kökten farklıdır. Bazı anneler bebek arabası taraflardan biridir ve bu sorun ortadan edilemeyeceğini söylüyor. Bir birikmesi var, ağır tekerlekler ve takılıp: büyük sürüklenir ve çok ıslak kar ile başa çıkmak için Tekerlekli Bebetto Nico da yapamaz.

Ayrıca, bu puset kullanılan eden herkesi, bu sap ve hala regülatör, bebek arabası olmasına rağmen oldukça düşüktür şikayetçi. kontrol yukarıdaki 170 cm büyümesiyle çok daha zorlaşır. o tekerleklere çok yakın bulunduğu olarak da, bazen, yürüyüş sırasında fren pedalına önler.

Bu yazıda, tekerlekli sandalye ve çeşitli modelleri baktı. Genel olarak, oldukça rahat ve şık olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda değerlendirme en çok olumlu ve eksikliklerin birçoğu kolaylıkla ortadan kaldırılmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.