Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi bilgilendirin. seçim durdurmak için nedir?

Biz hızlı bir şekilde yaşıyordu. Ve, bir kural olarak, uyku için yeterli zaman, tam dinlenme ya da boş yok. Ancak, aynı zamanda aniden bir gün veya saat hatta birkaç ve dışarıda maalesef soğuk, nemli hava ve hatta bazı dank dışarı duracak olur ...

Ve o zaman oldu ve evde akşam geçirmek ve tek başına ya da ruhsal bir şeyin yakın şirkette izlemek güzel olurdu fikrini katılır. Bir arkadaşınızı arayın çalışıyor: "... Eh, filmi tavsiye" ve başlar: adı o zaman bizzat nedense onların verilen film ile memnun değilseniz, hatırlayamıyorum, örneğin, döküm son derece başarısız ya da çok sıkı komplodur. Tanıdık? Bu nasıl olabilir?

Bölüm 1. filmi bilgilendirin. Sinemaya gitmeyi

Eğer göreceğiz Bir filmin sen, sözde büyük bir ekrana sahip 3D olarak görüntüleme olanağı sağladı ile en aktif seyirci tesisleri katılıyor unutulmamalıdır. Neden? şey üçüncü bir boyutun varlığını taklit sinematik sistemlerinin kendine özgü bir tür tarafından anlamına geldiğini stereokinematograf olduğunu. Bu da izleyiciye mekansal derinlik yanılsaması vermek anlamına gelir.

Bu yılın başlarında, sosyal ağlardan biri isteği ile abonelere atıfta bulunarak, özel bir anket düzenledi: "3D'de iyi bir film tavsiye"

Elde edilen veriler işlenir ve gösterilmiştir. en iyi filmler "Lorax", "Braveheart", "Yenilmezler", "Prometheus", "Hobbit olarak kabul edilmiştir geçen yılın sonunda, çıktı gibi:. Gittim ve Döndüm" ve "Frankenweenie"

Ancak, sinemanın bu tür herkes için değil. Bazen böyle bir görünüm tutmasına olağandışı yakın, kiberbolezn denilen bir hastalığa neden olabilir. filmleri bu tür çok sık izlemek için ek olarak, uzmanlara göre, bu "stereoslepota", yani gelebilir Kişinin fiziksel düz üç boyutlu görüntüyü ayırt edemez bir durumdur.

Bölüm 2. Ev görüntüleme için film bilgilendirin. sanat

Kural olarak, çünkü net bir Konsey prensipte olmayabilir var bazıları uzakta klasik tambur ve dokunaklı filmden bozamam ise tarihsel ve gerilim birisi şevkle, kurgu ve korku, bir izleyici macera ve komediyi sever izlerken tercih ederim.

Yani, bükülmüş arsa hayranları muhtemelen "kaçmak için 3 gün." "Devlet Düşmanı", "Kaçağına", "Shooter" gibi olacak ve O uzağa ekrandan olamaz son çerçeveye kadar çeker garantili.

En popüler yerlerinden biri bugün haklı olarak kabul edilir bir psikolojik gerilim. Ama ne yazık ki, bu sektörde aslında nadiren deha eserleri rastlamak. "Kelebek Etkisi", "Hatırla", "Black Swan" ve izlemeye değer görmüş sinemaseverlere göre, "Shutter Island".

En iyi romantik şaheserleri "New York Fall" "Sezgi", "Takıntı" ve kabul edilir "Defter".

Eğer iyi bir kahkaha var mı istiyorsunuz, ve bir süre için en az tamamen rahatlamak ve deneyimler ve sorunlar unutun? Kadınlar Ne İster "Family Man", "Parça 60", "" ve "Groundhog Day aramaya çekinmeyin."

Bölüm 3. bir film Tavsiye. Bilişsel. belgesel

Makalenin bu bölümünde okunması geçmeden önce, kendiniz için deneyin Bu soruyu cevaplamak için: "Eğer daha detaylı incelemek istiyorum ne". Yanıt bağlı olarak tavsiye ile belirlenebilir.

Yani, ilgileniyorsunuz:

  • Tarihsel olaylar. Bu durumda, "Megazavody", "Tanrıların Gıda" "antik yapıları" bakınız;
  • Ünlü kişilerin biyografileri. Oldukça ilginç filmler "Ueyn Runi", "Kraliçe", "Bilinmeyen Andrei Mironov," "Lincoln Killing" olarak kabul edilir;
  • hayvan yaşamı. Neden daha iyi bazıları tanıyamazsınız. "Sly kediler", "Beaver Dam", "kara mamut Gizemler "Kurtlar, Efendisi"" her zaman duyguların çok neden;
  • Dünya çapında konumlar. , Sen " "" Bilinmeyen" "Arktik aşık Fall", göçebe kokusu Brezilya "Vahşi Hindistan'ın Sırları" gibi olacak Büyük olasılıkla;
  • Bilimsel keşifler. "Toprak", "Okyanus Sırları", "Yaşam" - Bu senin için. arkadaşlar, iş arkadaşları veya akrabalarına ilgi çekici bir film tavsiye emin olun, sonra kendiniz ya bütün aile için bakınız, vb.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.