Ev ve AileÇocuklar

Nasıl lazımlık gitmek için çocuklara öğretmek için?

öğrenmek için yürümeye çocuklara öğretmek için nasıl pot üzerine ve birçok anneler bilmek zor olabilir nasıl. Ve şimdi onlardan biri olmak için hazır. bilgi ve çocuk pisuar ile donanmış, güvenle bu çok uygun olanı kullanmak için kendi kırıntıları öğretmek için harekete geçmesi mümkün olacak.

Ne zaman "vakit geldi"?

Çocuğunuzun klozetten oturmak hazır olduğunda tam olarak söylemek zor. Sonuçta, tüm bağlıdır Zaten böyle genç yaşta kendini göstermeye başlıyor bireysel karakter. Neredeyse doğumdan itibaren bazı çocuklar hızla ve zaten bir yıl tüm edebiliyoruz gelişmekte, yeni bilgi aramaya. Diğerleri sakin, daha tembel. Onlar sonrasına kadar eğitim tutmayı tercih ama şimdi oyun ve kaprislerine yapmak için. Çocuğunuz aktif ve meraklı ise nedenle, er oturdu ve kendi ayakları üzerinde ayağa kalktı, bu 8-9 ay zaten pota dikilebilir. Çocukların başka kategorisi ilk vücudunuzu inceleme fırsatı verilmeli ve daha sonra, daha yakın bir buçuk yıl, pisuar alışık.

yararlı ipuçları

Yani, nasıl lazımlık gitmek için çocuklara öğretmek için? Biz birkaç önemli kurallara uymak tavsiye:

  1. zorlamak için değil! Bu en önemli şey çocukların klozetten yalnız yürümeyi öğretmek nasıl olduğunu. Eğer çocuğu zorlamak, o korkma ve fikir nefret edebilir.

  2. çocuk bezi terk. Sadece geceleri kullanılan ve bir yürüyüş yapılabilir. Ama ve yaz aylarında ıslak pantolon yürümeye nahoş olarak çocuğu anlamak için bunları kullanmak daha iyi değil. "Acil" durumunda, biz o kuru bugüne oturup zorunda çocuğu, belirtin.

  3. pot dışarı oyuncak yapmayın. tekerlek ve diğer tencere müziğin her türlü, bebeğin dikkatini çekmek değil, aynı zamanda onu bir oyuncak gibi düşün yapmak yerine pisuar.

Çocuk pota reddediyor

Şu anda zaten aktif olarak yapan varsa 1 yıl bir çocuk gelişimi, bir etkiye sahip olacağı gerçeği hazır olun lazımlık eğitimi. çocuk onun karakterini gösterir - ilk "işini" yapabildiğini, otur, ama bir dahaki sefere çığlık ve isteri başlayacak başlayacaktır. Çocuğunuzun çünkü Üzülmeyin karakter oluşur, alışkanlık birinci ve psikolojik kriz geliyor. Bu durumda, lazımlık için bir çocuk öğretmek konusunda değil düşünmek gerekir ve onlar bir nevroz demiyoruz. Bunu önlemek için, bir süreliğine öğretim terk etmeye çalışır.

Ne zaman endişe zamanı?

lazımlık gitmek için çocuklara öğretmek öğrenmek için, biz anlatılır. Şimdi çocuklarının en kusurlu düşünen bazı velilerin endişe anlatmak gereklidir, o da pisuar itibaren iki yıl reddederse. kaygılanmak için bir neden olmamasına rağmen. Tek başına bebek külot, dışkılama ve elbiseler kaldırır Tabii ki, bu çok uygundur. kat, kirli çamaşır ve daha az tasarruf yok birikintileri bezi. Ama bile tek çocuk (sağlıklı anlamında) çocuk bezi okula gitmedi. Bu nedenle, bekleyin ve bebeğinizi acele etmeyin. her durumda üç buçuk yıl kadar o ihtiyaçlarınızı anlayacak ve onlara alışmak.

Ve son olarak, birbirlerine tavsiyelerde gerekir. Çocuklar ebeveynlerinin eylemleri tekrarlamak seviyorum. bundan gerekli tüm süreci gördüğünü nedenle, onunla tuvalete gitmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.