Haber ve ToplumPolitika

Barış için bir savaşçısı olarak Cenevre'de Putin'e bir anıt

7 Ekim 1952 dünyayı değiştirebilir adamı doğdu. Bu zor 48 yaşında geçecek ve bu kişinin tüm mevcut adını bilecek. O, Rusya'nın başkanı olmak ve bu konuda tüm gezegeni konuşacağız!

Putin - Başarının yolu!

Ama bu sefer 7 Ekim 1952 hayal bile edemezdim. Vladimir Vladimiroviç - babasının onuruna adlı basit bir Sovyet oğlan. Kim zamanla Putin ismi haber medyasının ön sayfalarında her radyo, TV ve günlük flaş gelen oynanacak düşünürdü. Ailesi hiçbir şekilde ülkenin siyasi yaşamına ilgilidir sıradan Sovyet insanlar, oldu. Baba - Bir denizci, annesi - çalışkandı fabrikası. Çocuklar farkedilmeden geçti. adını Leningrad Devlet Üniversitesi aldıktan sonra Zhdanov Vladimir SBKP saflarına girer. zamanda Tanıklar onu Vladimir Putin kamusal yaşamda liderlik özelliklerine ve ilgi göstermeye başladı bir öğrenci olduğunu söyledi. Bütün hayatı gerçek bir meydan okuma gibi görünüyordu. Eğer başkanlık için oturup önce, deneyim zenginliği ve vatan için hizmet bir sürü vardı! Bu nedenle Cenevre'deki Putin'e bir anıt oldu olduğunu!

günümüz dünyasında Putin

Bu gerçek halktan güçlü bir tepki yarattı. Her kişi kendi yolunu bu hissi yanıt verdi. Nitekim, dünya ve böylece son olaylara yanıt olarak, herkes geçerli Rus devlet başkanı bahsediyordu. görünümleri en farklı tasvir. Son birkaç yıl içinde, Batı medyası sadece Rusya Federasyonu Başkanı çalışmalarını eleştirdi bunu bir sır olduğunu. yabancı medya kapsadığı tüm etkinlikler son derece olumsuz içindir. Nedenle, insanların çoğunluğu arasında bu adamın fikri çok farklı olması şaşırtıcı değildir. Birisi büyük bir politikacı ve kendi halinde istikrar ve barışı getiren adam olduğunu düşünür. Ve birisi ısrarla Putin ülkeye sadece nifak ve yolsuzluğu getirdi söylüyor. Tarihçiler ve ona inanmıyorum uzmanlar, sadece gerçekleri inanıyoruz. Eğer onlara güveniyor eğer, son birkaç yıl içinde, bu (yayına TIME tarafından) yılın ve günümüze adamı seçildi Putin oldu. O en çarpıcı başlıklar ve yorumlar adanmıştı. Bu şaşırtıcı ve sanat çizginin sol olmadığı gerçektir değildir. Ve gerçeği Cenevre'de, Putin'e bir anıt - parlak bir örnek!

Cenevre'deki Putin

Cenevre doğumlu Rusya en başarılı başkan gününde, Vladimir Vladimiroviç Putin'e bir anıt oldu. aktivist grubu, Place des Nations üzerinde anıt "Kırık Sandalye" altında yüklemek için, Rusya Federasyonu Başkanı 3 metrelik heykel üretti. Toplantının Eylemciler barışı koruma faaliyetleri için Rusya Başkanı olan minnettarlıklarını ifade etmek birçok insanın arzusu eylemi yorumladı. Bir heykel yüklerken kırık bacak efsanevi sandalye, onlar başkan ihtiyacı olanlara destek yapar çalışması gösterilir verdi. Büyüyen heykel onlar önlenebilir hayatın kaybının önlenmesinde niyetini yüksekliğini sembolize eder. Genel olarak, Cenevre'deki Putin'e bir anıt yerel nüfus ve onu ziyaret eden turist arasında inanılmaz bir tepki çağrısında bulundu. Sonuçta iyi Rusya'ya başkanı için de geçerli, ama herkes anıt "Kırık Sandalye" tarihini bilen yoktur. Ve birçok Vladimir Vladimiroviç bu anıtı "düzeltmek" neden anlaşılmaz sembolizm oldu.

Cenevre'deki "Kırık Sandalye"

Fikir 1997 yılında Daniel Merced ile gelip bir heykel dikme. Bu anıtın yaratılması nedeni kullanımı ile ilişkili olaylar olduğunu misket bombalarının ve anti-personel mayınların. Yapı kendisi bu silahların ve sakatlanmasına yaralandı asker sembolize eder. Ottawa böyle silahların kullanımının yasaklanması hakkında bir sözleşmenin imzalanmasını planlı iken. Daniel Beerse ve asistanı Louis Genet tam Birleşmiş Milletler Avrupa genel merkezinin karşısında, Place des Nations bir anıtı dikilmiş. Hemen kongre imzalanmasından sonra, bu anıt kaldırmak için karar verildi. Ama belge imzalanmadı. Böylece, heykel bu gün bu tür silahların kullanılmasının trajedinin herkesi hatırlatıyor kalmıştır. Anıtın üretimi için doğal ahşap birkaç ton harcanan ve 12 metrelik bir yüksekliğe sahip olmuştur. heykel "Kırık Sandalye" turist çok sayıda çekiyor. Sonuçta, yaratılış fikri ve oluşturma kendisi ilgi layık hak ediyor. Bu şaşırtıcı değildir ve Vladimir Vladimiroviç Putin olması bu sanat çalışmalarında "eksik bacak" haline gelmiştir. Gerçekten de, son on yıl içinde dünya için savaşıyor en iyi bilinen politikacı olarak tanınıyor!

Anıtlar Putin dünya çapında

Vladimir Putin - Rusya'nın sadece başkan değil. Bu en azından dünyada insanların saygı ve hayranlık kazanmıştır bir adam. Ve neden olmadan Cenevre'de Putin'e bir anıt şimdiki zamanda birçok kelime ve duyguları neden oldu. Gerçekten de, kamuoyunun geleneksel bilgelik rağmen pek kaç gezegende kurulan Rus Başkan'a anıtlar söyleyebilmek kolay bir kişi var. Ve bu insanlık Vladimir taklit ve takdir tanıyan büyük ölçekli boyutlarda olduğu açık bir işaretidir. Yönetim Kurulu Başkanı en büyük trendlerden biri - barış mücadelesi. Dünyada son olaylar gösteriyor politikası değil sadece eğitimli ve kültürlü insan olarak. Ama aynı zamanda başarılı bir iş adamı ve bilge bir siyaset bilimcisi olarak. milyonlarca insanın yüzlerce savaşa karşı mücadeleye katkıları. Her ülke ve şehir Putin'e heykel dikme etmeye haline gelmiştir. Tanınmış yayın ve haber forumlarının sayfalarında parladı tüm zamanların en çarpıcı heykeller düşünün. Tabii ki, tüm insanlar şimdiki zamanda insanın katkısını değerlendirebilir değil. Ama bu onun için saygı derinliklerinde ile aşılanmış Rusya'nın şimdiki başkan üstünlüğü, memnun olanlar.

Ünlü Moskova?

Vladimir onuruna dikilmiş en ünlü anıtlarından birisi Rusya'nın başkenti bulunur - Moskova. Sadece bir resim, modernlik Rus başkan anıtı olarak farklı şekilde algıladıkları olamaz - yaratıcısı Zurab Tsereteli rağmen, anıt söyledi. Bu anıt denirdi: "Sağlıklı bir beden - Sağlam kafa". politikacı basit gömlek ve hafif pantolon yalınayak tasvir edilmiştir. Bir kimono Rus başkan çok benzer. Birçoğu için bu Vladimir Vladimirovich siyasi başarıları yanında spora önem veren bir sır değil. Yani, başkan karatede siyah kuşak vardır. Moskova'da Putin'e bir anıt 2004 yılında açıldı. Başlangıçta bu planlanan St. Petersburg taşındı ama sonra sermaye ayrılmaya karar verdi. 10 yıl gibi kısa bir sürede içinde, bu eser çok dikkat çekti. Hemen hemen her gün o turist çok sayıda tarafından ziyaret edilmektedir.

Mit mi Gerçek?

Putin'in popülaritesi her geçen gün artıyor. Ve birçok işi, özel hayatı veya başkan dünyası durumunun etkileyen günlük duyumları olmadan yaşayamaz. Yani, birkaç yıl önce Tver Rus başkana bir anıt dikilmiş bildirildi. Bu bilgiler anında dünya çapında dağınık. Ama, Tver sakinleri kendilerini göre, aslında hiçbir anıt değildi. Bu anıtın bahsediyoruz dinmeye başladığı Bir süre sonra dünya Tver Putin'e bu anıt yıkıldı hissi kırdı. Şaşırtıcı, resimler internete varolmayan, ama kırık anıt görünmeye başladı.

Kostopol. onlar Putin hakkında ne düşünüyorsunuz?

saygısız insanlar diğer insanların iş ve liyakat ilgili nasıl bir canlı bir örneği - Ve burada Putin Kostopol bir anıtıdır. Son zamanlarda iki kardeş halklar arasında çıkan anlaşmazlık olduğu kadar görev yaptı Ukrayna'da siyasi durum, şimdi kültürü yansıtılmaktadır. Kentin girişinde Kostopil Rus başkana bir anıt oldu. Bu anıt yazıtları ile sembolik mezar taşları nazikti. Ukrayna halkı adama kendini gömmek sanki bir izlenim oluştu. plaka üzerindeki yazı 9 Mayıs 'ta ölüm tarihini kutladı. Herkes uygun gördüğü bütün bu anıt atayabilir. Tam olarak böyle bir "anıt" kurulumu başlatıcı bilinmemektedir kimdi. Ama anıt çökerttiğini olduğu bildirildi.

Putin ve Dünya

Rus Başkanı hakkında konuşan sen çok şey söyleyebiliriz. Ama bu politikacı için en önemli şey - insanların sesini duymak. Anıt Kostopol Putin halkın çoğunluğu kendi ülkesinde neler olup bittiğini memnun olduğunu söylüyor. Mahatma Gandhi söylediğimiz gibi: "Eğer dünyayı değiştirmek istiyorsanız - kendinle başlayın!" Bu nedenle, Cenevre'deki Putin'e bir anıt dünyanın insanlar tarafından büyük beğeni neden oldu. Ve anıt yakınında sadece birkaç gün içtenlikle bu eylemi desteklenen turist çok sayıda tarafından ziyaret edildi!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.