Haber ve ToplumÜnlüler

Voleybol oyuncusu Sabina Altynbekova: biyografi, kişisel yaşam, başarılar

Sabina Abaevna Altynbekova - Kazakistan'dan voleybolcu da bilinir. Bu büyüleyici kızın Biyografi ve sportif başarıları bu makalede dikkatinize sunulacaktır.

Erken kariyer

Kazakistan Sabina Altynbekova dan bilinen voleybolcu bir kasabada doğdu batı Kazakistan, Aktobe, 5 Kasım 1996 ve üst üste (aile Altynbekova üç kız tüm) ikinci çocuğuydu. Beş yaşından ise anne Sabina dansa verdi ama 14 yaşında o ciddi voleybola kendini adamaya karar verdi. Genç voleybolcular ilk takım kulübü "Kazchrome" oldu. kız tanınan lideri oldu.

profesyonel voleybol olmak Sabina'nın kararı tesadüfi değildir - gençliğinde kızın ailesi de spor yapan: anne atletizm ve voleybol tercih baba kayak sevdim. Ancak kızın ebeveynleri ilk aşamalarında eksikliği nedeniyle fiziksel olarak olmalıdır veri Sabina onun voleybol karşıydı. Bugüne Kazakistan'dan Sabina Altynbekova en popüler voleybolcu denir - Ama irade karakteri ve gücü onların işi yaptılar.

Spor başarıları

2013-2014 Gümüş Major Lig ekibi "Almatinochka-Almatı" Altynbekova ile kazanılan sezonunda, 16 yıldan bu yana kompozisyon girmiştir.

15 ekiplerinin katıldığı Tayvan'da düzenlenen XVII Asya genç voleybol turnuvasında (18 yaşın altındaki kız),. şampiyonluk voleybol takımında Zafer Çin Halk Cumhuriyeti kazandı. İkinci sırayı Japon ekip, üçüncü verildi - Kore. Yedinci yer Kazakistan'dan ekibine gitti ama uzun süre hatırlanacak yeni bir yıldız voleybol Sabina Altynbekova taraftarların pahasına onu durdurmadı. Ve rağmen bu Sabina bile ilk takımda oynamak vermedi.

voleybol (kızlar 19 yaş altı) geçen dünya şampiyonasında ile ilgili olarak, Altynbekova da turnuvanın yıldızı adını vermişti. Ebeveynler yanı sıra Sabina yakında çünkü sadece çekici görünümünün aynı ün geleceği konusunda son derece umutlu, ama aynı zamanda doğrudan bağlı spor başarılara çalıştırıcı "Almatinochki".

Bugüne kadar, voleybolcu Sabina Altynbekova Kazakistan (kadın junior) milli takımında ve Premier Ligi'nde kulübü "Almatinochka" onurunu savundu.

Ne olursa olsun oyun veya iştirak Sabina takım tribün hep ve sadece çünkü, aynı zamanda, çünkü kızın eylemin kendisinin doldurulacaktır ne: insanlar, voleybol güzelliğinin tadını, oyununu izlemeye sadece gelir.

zafer sporcular

XVII Asya Şampiyonası için Sabine şampiyonluk katıldı en çekici voleybol takımının, unvanı verildi. Ve bunun için olan: Sabina büyümesi 182 cm (124 cm - bacakların uzunluğu), ağırlık - 59 kg. Şampiyonluk sonra kız popülerlik dalgası çöktü: Asya televizyon voleybol kapsama ateş üzereyken, İnternet sayısız fotoğraflarla abounded, Sabine sayfaya abone olan kişi sayısı 300 000 yükseldi ve video görüntüleme 2000000 kullanıcılar olarak gerçekleşti. Bu arada, hatta Ukrayna, İspanyolca ve Endonezya İnternet portalları Altynbekova Kazakistan'ın en güzel voleybol Cumhuriyeti birini tanıdı. favori Asya Japon animasyonunun kahramanlarından kıyasla Sabina görünüm.

kulüp "Almatinochka" koç Anatoly Dyachenko, sadece görgü, şefi göre zeka ve mukavemetli kız böyle basınç popülerlik sürdürmek için ona yardımcı. Ancak, bu güne kadar, ebeveynler Sabina ve özellikle annesi - Nuripa Altynbekova genç aklında ilgi ve popülerlik, zararlı etkinin ani dalga nedeniyle yaşıyoruz.

Kariyer modelleri

Daha önce olduğu gibi, şimdi modelleme ajansları Kazak voleybolcu Sabina Altynbekova dikkate almaz sunmaktadır. Onun rüya - memleketi Kazakistan topraklarında voleybolun seviyesini yükseltmek. Bir iş modeli, kız göre, o karakter uymuyor. Buna ek olarak, onun rüya önünde bir engel olarak bu tür önerileri alır.

Sabina Altynbekova Ağ anlamıyla fotoğraflar, çizimler ve voleybol videolarını ile doldukça edilir reddetti moda dünyasında başlamak rağmen. fanlar ve fotoğrafçıların yanı sıra, atletik görünüm Sabina kayıtsız bırakın ve yok ayrıca sadece onun görüntüsü ile portreler boyalı, ama aynı zamanda çizgi film kahramanı, anime yapmaz sanatçılar.

kişisel biraz

taraftarların güçlü ordusu Sabina, ona hediyeler dolduran şiir yazıyor ve aşık tanınır olmasına rağmen, o spora konsantre etmeye çalışır. sporculara göre, o taraftarların bu kadar büyük bir ordu basıncını hayrete düşürdü. Bugüne kadar Altynbekova zamanında özel hayatı basitçe yok.

Hayat sporcular bugün

İlk resmi gönüllü yardım kuruluşu "Kazakistan Cumhuriyeti Kızılayı" başlığı 2014 yılında Sabine Altynbekova verildi. Birçok ülke ve daha özel 189 ülkeden uluslararası hareketi "Kızılhaç ve Kızılay" yer alıyor. aktörler Pierce Brosnan, Dzheki Chan, süpermodel tarafından görülen insani örgütü katıldı ünlüler arasında Heidi Klum.

2014 Farabi adını Kazak Devlet Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü girmek için Sabina tarafından kutlandı.

iyi derece ile liseden mezun ve Üniversitesinde kayıtlı sonra Kazak voleybolcu Sabina Altynbekova daha önce olduğu gibi ve şimdi onların antrenörler ve rekabet organizatörleri İngiliz dilinin bir çevirmen gibi davranır.

Bugüne kadar yetenekli bir kız başarıyla üniversite ve atletik eğitimi yaptığı çalışmaları birleştirir. voleybolda ek olarak, Sabina Altynbekova ayrıca kayak ve yamaç paraşütü sever. en güzel bu kızın tüm çalışmalarda başarılar dileyelim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.