GüzellikCilt bakımı

Sadece birkaç dakika içinde evde yüzünüzü temizlemek için nasıl

- Biz ne yemek vardır. Tüm olumsuz yönleri, insan yüzü yansıtılır. Yani bir kişinin doğru yerse, o zaman onun cilt saflık ve berraklığı ile parlar vardır. bazen kendine büyük "bozgunculuk" izin veriyorsa, o zaman fark edilmeden geçmek olmaz. Bu nedenle, temizlik yüzü - Bu ayda en az bir kez her kişiyi yapılmalıdır bir prosedürdür.

Bugün, daha fazla insan inanılmaz sıkı bir program, her dakika sayıları yaşıyor. Ve hatta temel bazı şeyleri basitçe yeterli bir zaman değil. Yani öğrenmek için gereksiz olmayın yüzünü temizlemek sadece birkaç dakika içinde evde. Bu daha sonra anlatacağım.

Önce tamamen yüzünü araştırmak gerekir. Yani, sorunlu alanları, çalışma cilt tipini, ve ancak o zaman doğru bakım seçin. Ama her cilt temizliği sırasında uyulması gereken genel kurallar vardır:

  1. makyaj çıkarma.
  2. Cildin hazırlanması - dumanı tüten, temizlik, kullanım kese hizmetleri sunmaktadır.
  3. besleyici maskeler veya kremler uygulamak.

ne kadar temiz evde yüz derisinin farklı türde örneklerle, düşünün.

yağlı cilt

olan kişiler , yağlı cilt genellikle siyah noktaların yüzünü temizlemek için nasıl sorusu ile karşı karşıyayız. Ekseriyetle sivilce, siyah nokta veya sivilce bir şekillendirme, tıkanmış sebum zamanıdır. Bu durumda, limon suyu veya narenciye maske yardımcı olacaktır. Hazırlanması için meyve çok et ve bal yarım çay kaşığı gereklidir. Bu maske tamamına eşit yüze uygulanır ve mümkün olduğunca uzun süre için tutulur.

Meyve asitleri de kullanılmaktadır derin peeling.

kuru cilt

Bu cilt tipi yüzü ve tamamlayıcı beslenme dumanı tüten önce iyi bir temizlik gerektirir. ayırımı için, otlar veya aromalı su infüzyon kullanabilirsiniz. Daha sonra, yumuşak bir jöle ihtiyacını kullanan tüm aşırı cilt kaldırmak için, sonra zengin krem uygulayın. Burada, o bir maskenin rol oynamaktadır. 15 dakika sonra, tüm gözenekler kapatılır ya da krem kalıntılarını tıkanmış böylece, soğuk su ile yıkanması gereklidir. Ayrıca buz bir parça kullanabilirsiniz, ancak genç bir cilt için, bu yöntem işe yaramaz.

Kuru cilt günlük beslenmesini gerektirir. Bunu yapmak için, onu en yaygın, örneğin, çocuk olduğunu arzu edilir, doğru krem seçmek gerekir. Uygulama katmanında bir göz atın - olan ince, tersine, çok şişman veya hiçbir iyi cilde getirmeyecek.

karma ciltler

Derinin bu tip evde yüzünüzü temizlemek için nasıl - soru çok popüler ve özel ilgi gerektirir. Sonuçta bu en yaygın seçenektir. Onun özelliği yüz bölgeye ayrılmıştır olduğunu - daha yağlı burun alanını çene daha, alın kurutucu, vb Bu nedenle, doğru bakım nasıl seçileceği, nasıl Aşağıdaki ev yardım ipuçları yüzünü temizlemek için.

Derinin özellikleri göz önüne alındığında, bir başlangıç için bu yüz, iyi buhar değer. Sonra derinlemesine temizlik için bir maske uygulayın. İyi bir seçenek kil maskesi olacak - kurutmak ve doğru yerlerde ve eksik nem ile dolu olacaktır. Kil Herhangi bir eczaneden satın alınabilir. Bu maske hiçbir yerde geriye hiçbir şey böylece bol su ile yıkayın en iyisidir. Deri çok kirli ise, o zaman da, kalın kahve, örneğin, hali hazırda temin edilebilir malzemelerden yapılabilir bir bodur, kullanılması gereklidir. Cildin tüm toksinleri dışarı çekin ve kadifemsi ve yumuşak verecektir. kese sonra mutlaka cildi yumuşatmak gerekir. Bunu yapmak için, zeytinyağı kullanın. İnce tabakalar halinde uygulanması gerekir. Birkaç dakika için bir maske rezerve ve sonra soğuk su ile durulanır.

Evde bir temizlik yaptıktan sonra, deri tekrar sağlık ve temizlik parlar. cildinizin durumunu kontrol edin ve size kesinlikle teşekkür edecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.