SağlıkAlternatif tıp

Keten yağı - eşsiz bir sağlık kaynağıdır

Keten yağı popülerlik kazanıyor. Onlar tıbbi amaçlar için içki, soslar eklenir ve kozmetik olarak kullanılan, salatalar doldurulur.

Bu tür yağ aşırı kullanımı değerli biyolojik özelliklerinden dolayı. Doymamış yağ asitleri, omega-3 ve omega-6, içeriğine göre keten yağı tüm bitkisel kaynaklardan aşarsa, antioksidan özelliklere sahiptir. - Onların yanı sıra, bu "vitamini gençlik" rekor sayıda içeren tokoferol asetat (E vitamini) ve vitaminler A ve Grup B

Bu benzersiz yağ elde edilir keten tohumu tüm özellikleri aşağı bize bozulmadan gelecek şekilde, soğuk presleme ile. Biz değerli maddelerin kaybını önlemek için ısıl işleme maruz değil öneriyoruz.

Bir mağaza veya eczanede keten yağı satın alabilirsiniz. sıkı bir stoper ile koyu renk küçük şişelerde paketlenir unutmayınız. Bu duyarlılık ve havaya maruz bırakıldığı zaman hızlı bir şekilde bozulduğu yeteneği kaynaklanmaktadır. petrol Açık şişe buzdolabında saklanır ve hızlı bir şekilde kullanmak üzere.

tedavisi için keten tohumu yağı , oral, genellikle 1 çorba kaşığı oruç alınır. Biz sindirim sistemi, istenmeyen yan reaksiyonların önlenmesi için 1 çay kaşığı alımını başlatmak için önerilir.

Uzmanlar bezir yağı ile geleneksel hemoroid, kolit, kabızlık, obezite, ateroskleroz tedavisi ve hipertansiyonu birleştirerek tavsiye ederiz. En büyük etki elde edildiğinde 1.5 aydır tedavi kursu. Sonra - 3 haftalık bir mola ve yeni bir kurs.

hardhealed yaralar ve ülserler için kullanılan yağın iyileştirici özelliği. Kaydırın Bunu yapmak için, bol onları hasta parsellerde sabit sırılsıklam. Peçeteler her 6 saatte güncellenmesi gerekmektedir.

yağ Bu özellikler, ağız boşluğu iltihabı tedavisi için kullanılabilir. Örneğin, stomatit. Bunu yapmak için, tereyağı ağız çorba kaşığı ile alıp 5 dakika erimesi gerekir. Sonra tükür.

Adil seks kilo kaybı için keten yağı kullanmayı biliyorum. yağ temizlik iki ay sonra sadece ekstra kilo kurtulmak değil, aynı zamanda saç ve cilt mucizevi dönüşümü. Zayıflama pisliklerden arıtarak bağırsak üzerinde hafif etkiler kaynaklanmaktadır. Temizleme tekniği çok basittir. Sabahları kahvaltıdan önce 10 dakika boyunca yağ 1 çorba kaşığı içilir. Akşam - akşam yemeğinden sonra aynı 15 dakika. Önerilen başlangıç dozu - Bir hafta boyunca 1 çay kaşığı. Sonra - sonundan önce kademeli doz azaltılması ve bir hafta tam bir kurs.

keten yağı temelinde Maskeler ve kremler güvenle pahalı kremler fabrikasında ile rekabet. Cilt yağ ile temas üzerine hücre ve doygunluk benzersiz besin aktif rejenerasyon.

Ayrıca saçlar için keten yağı kullanabilirsiniz. Ne zaman saç dökülmesi yağ asitleri ve vitaminler doyurmak için kafa derisi içine ovmak gerekir. bölünme tedavisi için sona erer ve kıvırmak dulavratotu ile karıştırılmış kırılabilir keten tohumu yağı ısıtmak için kullanılır. Maskenin uygulaması esnasında saçlar için buhar banyosundan kuvvetin etkisi.

vitamini maskesi verilen Dikkate değer bir sonuç. Yağlı saçlar için - greyfurt veya karıştırılmış okaliptüs yağı, ve kuru - lavanta ile.

Keten yağı yaygın, ancak son yıllarda kabul edilmektedir. Daha önce, pahalı üretim, gelişmiş değildir. Ama bugün biz onun sağlık ve güzellik bakımı için kullanmak için mükemmel bir fırsat var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.