Gıda ve içecekYemek tarifleri

Bal kek multivarka. hazırlık teknolojisi

Bal multivarka kek birkaç nüansları teknolojiye fırında pişirilmiş farklıdır. O daha az lezzetli ve bereketli değil çıkıyor. bal hamur pişirme Özellikleri genellikle bir su banyosunda kullanılmasını gerektirir. en pişirme iki seçenek deneyelim.

Bal kek. adım tarifi adım

Bu şekilde pişirilmiş Pastalar, bisküvi şekilde, yumuşak ve gür bir alacak. Onlar iyi fırında yol alırlar. Ama multivarka bal kek - bu çok özel bir şey hala. Nedeniyle fincan ve özellikleri sıkışıklığı nedeniyle "pişirme" modu kek çok yüksek ve yoğun aynı zamanda dışarı çevirin. Onlar (soğuduktan sonra, elbette) birkaç parçaya kesilmiş kolaydır. Lezzetli bal kek en az sekiz kek varlığını öngörür. Ancak, bize multivarka keyfi verir fırsatlardan dolayı, sayılarının yarıya indirilebilir. Öncelikle hamur dört parçaya bölünmüştür hazırlanalım. bunların her biri daha sonra yarıya gerekmektedir. aynı miktarda besin iki kek fırında ve dört parçaya her bölün: Devamında, deneme yapabilirsiniz. en hamur ile multivarka bal pasta yapmak başlayalım.

shortcakes

İki tencere su banyosu hazırlayın. çoğunda su, kaynamaya dökün. az o kurulan, biz hamur için tüm malzemeleri koyacağız. bal bir tam cam, üç yumurta, yarım su bardağı şeker, tereyağı yüz gram kabartma tozu bir çay kaşığı gerekir. Hepsini mi, karıştırma, yavaş yavaş ısıtılan gerekir. Karışım, bir köpük başlamalıdır. Yangın küçük olmalıdır (bu nedenle yumurta katlanmış değildir). Tüm süreç yaklaşık beş dakika sürer. İyi bir sıcak kase içeriği yavaş yavaş unu ekleyin. Onun kesin sayısı (en az iki ve en fazla üç bardak) belirtmek zordur. Bu birçok faktöre bağlıdır: ısıtma derecesini, bal ve diğer nüansları özgün tutarlılık. Bu nedenle, dikkatli bir şekilde, her bir porsiyon vymeshivaya, kütle sıcak bölüme unu dökün. İşte hız gerektiği - kütle soğuduktan söyledi. Ve dikkatlice - bu maksimum sayıda girmiş içine hamur, bir soygun ve un haline gelmesinde. Bitmiş hamur en az sekiz saat boyunca serin bir yerde durmak olmalıdır. Daha iyi - oniki. bu süre içinde biraz kalın olduğuna dikkat edin. "Toplu" modunda bal multivarka bir pasta pişirin, sen parçalar gerekir. elli dakika boyunca her fırın - Eğer iki bölüme hamur bölerseniz. O yarım saat - dört edin. Ostuzhennoy ve ekşi krema (yedi yüz gram) krem (dört yüz elli gram) ve şeker bir buçuk bardak ait kek kabartmak krem kesti. Bu konyak veya vanilya aromalı edilebilir.

kabak Bal kek

Benzer bir tarifi ile kabak püresi eklenmesiyle kek pişmiş edilebilir. aşağıdaki gibi, bu durumda test formülü aşağıdaki gibidir: kavrulmuş kabak yüz gram süzme peynir (yeterli yağ) ve iki kaşık bal, şeker, soda yüz gram ve tereyağı yetmiş beş gram aynı miktarda ovalanır. Un, önceki tarifi olduğu gibi, farklı sayıda sürebilir. Bake ve yukarıda tarif edildiği gibi aynı şekilde hazırlanır. krem ekşi krema veya süzme peynir alabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.