Sanat ve EğlenceFilmler

Ustinova tarafından Filmler. liste uyarlamalar

Tatyana Ustinova - tanınmış Rus yazar, dedektifler yazarı. Buna ek olarak, Tatiana senaryo yazmak ve televizyonda bir program yapmak için zaman bulur "Benim kahraman." filmler Ustinova dışarı ekranlarında her yıl. yazarın eserlerinin ekran uyarlamaları listesi etkileyici. Şu anda, Ustinov filme edilmiş 35 olan 48 kitap yayınladı.

özgeçmiş

Tatiana içinde, 21.04.1968 tarihinde doğdu Kratovo Moskova bölgesi. O İngiliz özel okuldan mezun. Bu Ustinov bir uzmanlık Moskova'da fiziko-Teknik Enstitüsü'nde okudu Sonra "Aeromechanics ve uçan makineler."

Mezun olduktan sonra radyo ve televizyon çevirmen ve editör olarak çalıştı. Üç yıl boyunca o basın ofisi Borisa Eltsina çalıştı. 1999 yılında yazılan Ustinov ilk kitabı.

Ustinova Tatyana kadın çalışınca filmlerin bir listesini

Çok Tatiana eserlerinin Uyarlamalar. Hepsi yerli film yapımcılarına kaldırdı.

2003'ten 2005'e kadar Ustinova tarafından aşağıdaki filmler geldi. . Tatiana Ustinova - Liste televizyon dizisinin mega ekran uyarlamaları ile 2003 ve 2004 yılında ilk üç sezonun senaryo yazarı yayınlanan, "her zaman "Her zaman demek" başlar.

2004 yılında Dmitry Dakovic yönettiği "Aşk için Paralel," filmi geldi.

2005 yılında - "İnsanlar İlgili" resim "boşanma ve anne kızlık soyadı", "prime time Tanrıçası" Vladimira Krayneva ve Sergey Popov, Andrew Prachenko, bant "Seventh Heaven" Vyacheslav Krishtofovich yönettiği.

Yine 2005 yılında, o çekildi ve diğer filmler romanları Ustinova dayalı. Liste uyarlamalar resimlerini doldurulan Alekseya Kozlova yönettiği Vladimira Popkova yönettiği "My Own Worst Enemy" Anatoly Mateshko, "mükemmel erkek, miti" "Two For One Gölge," "özel amaçlı bir arkadaşı".

2006'dan 2009'a kadar Ustinova tarafından aşağıdaki filmler geldi.

Liste parlak bir geleceği "ve" Queen ilk kuralı ile Vyacheslav Krishtofovich "Ev-fantom çeyiz", "Sac yönettiği filmin uyarlamalar ile başlar."

Ardından, aynı 2006 yılında, Natalia Rodionova, "Büyük Ayı Altında" filmi Natalia Belyauskene yönettiği "Yedek İçgüdü", "My Genel" yönetmen Yusup Razykov, kaset "Mengeneler ve taraftarlar," Vladimir Popkov yönettiği.

2008 yılında ekranlarında filmi "boş alan deha" konulu Anatoly Mateshko, hem de "Beş Adım Üzeri Bulutlar" Igor Sternberg.

2009 yılında Ivan Popov yönettiği "Kanun ters büyü," yayınladı.

2013 itibaren 2016 için Ustinova tarafından aşağıdaki filmler geldi.

Liste uyarlamaları ile başlar Film Alexander Darugi yönettiği "Derhal dünyanın yaratılması, sonra".

2014 yılında - resim "Aynı nefeste," Aleksandra Soloveva, "rezil Zamanda Chronicle", "cennetten yeryüzüne," Peter Amelin yönettiği.

2015 yılında - filmi "Ark Mark" İgor Nurislamova, "Kesilmemiş sayfalar", "muhteşem senin eserler, ey Rab vardır!" "Bir gün, bir gece," Peter Amelin.

2016 yılında - Igor Nurislamova "bölge tiyatrosunun Phantom" bir resmi, "son sözü siz itibaren," filmleri Petra Amelina "son çare Otel", "İyi unutulmuş arzular" kaset Vladimir Yankovsky "ebedi tarih", "evrensel komplo".

sonuçlar

Rusya kamuoyunun çalışma için merkezi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Tatyana Ustinova Rus yazarlar sıralamasında ikinci sırada yer aldı. O, Taffy ödüllü TV dizisi için senaryo üzerinde çalışmalarını daima "Her zaman demek". "2014 yılında Ustinov hepsi-Rus edebi jüri" Yılın Yazar, farklı yılların ödül "e-mektup" kazandı. "

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.