Gıda ve içecekYemek tarifleri

Kesilmiş süt, salata tarifi kokulu krep

Krep, geleneksel Rus yemek, tatil ve hafta içi hazırlanmak. Bu süreç hızlı değil gerçeğine rağmen, sonuç her zaman şaşırtan ve misafirler ve ev hem memnun ediyor. çeşitli maddeler kullanılarak tarifleri, bazı insanlar başka, süt ile onları kızartmayı tercih - yoğurt veya su üzerinde. İlginç tat, gür ve güzel kokulu krep, pıhtılaşmış üzerinde, dahası, karmaşık değildir bunların tarifi elde edilir.

yoğurt 3 bardak (bir ekşi yoğurt ile değiştirebilirsiniz) derin bir kaseye çevirir. o karışık, kabartma tozu, (kaydıraklı) çay koyarken. Yavaşça, sırayla, tat tuzlanmış 4 yumurta, içinde tahrik edilmektedir, şeker koymak (ve pişirme takdirine onun oranını, ancak dolum geleceğini bilmiyorum özellikle eğer çok tatlı onlar, buna değer değil) yemek. Hepsi iyice karıştırılır veya blender veya mikser şanti. Un yaklaşık 2-3 bardak lâzım, sen teste bakmak gerekir, bu ekşi krema olarak tutarlılık olmalıdır. Eğer yaparsanız curdled üzerinde krep, yemek tarifi, hamur yaklaşık 2 yemek kaşığı sıvı yağı ilave daha sık gerektirir. İyi ısıtılmış tavada orta ateşte pişmiş ürünler. kalınlığı oldukça gür olmalıdır. tereyağı ısı bulaşmış parçasından çıkardıktan sonra her gözleme, bu ekstra lezzet ve yemeğin tadı için değil, sadece yapılması, aynı zamanda kurutma kenarlarını korur.

Yapmak isterseniz yoğurt için krep, aynı tarifi kullanabilirsiniz, ancak, daha un gerekecektir. Hamur çok ince, ama kalın değil haline gelmemelidir. Bunun bir çorba kaşığı yardımıyla hassas krep her iki tarafta kızartılır tava, dışarı atılır.

Ayrıca edebilirsiniz krep pişirmek şu tarifi alarak, pıhtılaşmış üzerinde. yoğurt yarım litrelik, üç yumurta ile karıştırılır. çırpılmış Ağırlığı, burada şeker bir çorba kaşığı ve bir tutam tuz tanıtıldı. un üç bardak ile karışık Soda, biraz vanilya ekleyin. Kuru karışım, daha sonra, burada hamur yoğrulur, yoğurt içine konur istenen karışım elde edene kadar, o zamana kadar kaynar su dökülür. curdled üzerinde Bunlar krep oldukça hassas ve incedir. Onların doldurma eklemek istiyorsanız oldukça güçlüdür aynı zamanda, o zaman onlar, bölünürler. Bu krep fit ve tatlı dolgular ve et ve sebze ya da mantar için. Prefabrik, bu bir zarf şeklinde sarılmış ve fırında birkaç dakika üzerinde her iki tarafta kızarmış veya koymak pasta ortasına yerleştirilir.

soured süt bazen metresiyle kalır ve sadece gerçekten bunu istemiyor dökün olduğundan, curdled, yemek tarifi olan aşağıda açıklanmıştır üzerinde krep yapabilirsiniz. Dahası, ortaya çıkan çanak da krep yığılma ekleyerek, bir bayram masaya olabilir. Yumurta şeker ile vurdu. un, tuz ve soda ilave edilir. yoğurt Litre derin tavada dökülür. spatula karışımını Karıştırma, burada yavaş yavaş kuru malzemelerle dolduruluyorsa yumurtalarını bırakıyor. Tüm oluşan topakların önlemek için iyice karıştırın. Vurucu iyi bir kaşıkla drene olması gerekir. Ayrıca burada vanilya ve bitkisel yağ kaşık bir çift eklenir. domuz yağı veya yağ ile yağlanmış bir kızartma tavası önceden ısıtın. kepçeyi kullanarak Bu hamurun gerekli miktarda (çok fazla değil, aksi kalın pasta propechsya olabilir) döküyor. ikinci yan çok hızlı bir şekilde daha sonra kahverengi, krep ve yangına çıkarılır ve bir çanak bir yığın içinde yerleştirilmiş iken, krep toplam pişirme süresi yaklaşık% 70 için pişirilmektedir bir yandan bu hatırlamak önemlidir. onlar kadar iyi yola beri pişirme Arasında tava, bir kez daha değmez yağlanmış.

Sunulan dolgular ile krep ekşi krema veya reçel veya kendileri tarafından,. tatlı severler için şeker ile onları serpebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.