InternetPopüler bağlantılar

Arama motoru "Sputnik": Özellikler

Arama motoru "Sputnik" bu yıl başlatıldı ve o bize gerçekten yeni ve çok fonksiyonlu bir şey göstermek zorunda olduğu birçok kullanıcı, kendisine arıyoruz. Aslında, şekilde olmamıştı. Projenin yaratıcısı bilinen tüm telekomünikasyon şirketi OJSC "Rostelecom" dir. En ilginç şey Rus arama motoru "Sputnik" sadece Rus vatandaşları için şu anda mevcut olmasıdır. Bu korumak ve korumak için belirli kısıtlamalar kurmak amacıyla yapıldığını bilgi alan Rusya Federasyonu'nun. uzun deneyim göstermiştir var gibi, büyük devletlerin bilgi alanı gerçekten, bu nedenle, savunmak tarafından ve bu tür kararları almak için bir şey var. Ama aslında, bu kaynağa tanıma isteyen kullanıcılar, uzun çeşitli cihazlar yardımıyla yapılmıştır. Rusya toprakları dışında yaşayan insanlar, yeni projenin sayfalarına almak için özel aletler kullanmak gerekir, ancak bu konuda daha sonra biraz konuşmaya karar verdi.

"Sputnik.ru" - arama motoru: yenilik

Yani, biz Rus gelişimini sağladı Yenilikleri görelim. Proje öncelikle herhangi bir bilgi arayışı içinde kullanıcılara yöneliktir, bu yüzden konu hakkında konuşmalıyız. yönettiği "Yandex" istekleri ile başlayıp pozisyon yeni bir arama motoru "Sputnik" ne olduğunu öğrenelim. Bu site prensipte, kötü değil, ama "Google" sürekli şaşırtıcı, yani onbeşinci pozisyonda yer almaktadır. Girdiğiniz zaman kaynağın ilk sayfasında böyle bir istek görülebilir olamazdı. Ancak, bize bizi ilgilendiren sitesine gitmek mümkün olmuştur varsayalım. İşte tasarımın bir kez çarpıcı ve çok güzel yapılır. Bir geliştiriciler bu konuda büyük bir iş yaptı hemen görebiliriz. Ana sayfada biraz daha düşürmek, Rusya'da tüm güzel yerleri görüntüleyen ettiği büyük resmi görmek mümkün olacak. Fotoğraf tam çalıştırdıktan sonra, yavaş yavaş projenin tasarımında eklenecektir nedenle Şu anda, bu hizmet, beta testi halen devam ediyor.

olası lideri

Bu sadece tüm ziyaretçilere açık olacak halinde gerçekleşecek rağmen arama motoru "Sputnik", lider bir servis olma şansına sahip. Yeni hizmete evden kullanıcılardan daha rahat için adam kendisi kanalı seçmek ve beklenen hangi programları öğrenebilirsiniz hava durumu, son haberler ve TV programları listesi, bir blok takıldı. Bu elementler çok iyi bir görünüm değildir ve geliştiriciler sadece widget olarak bunları yapmak olabilir hizmet onlarsız çok daha güzel olurdu. Böylece her kişi eklemeler yönetmek için fırsat olurdu, hem de en uygun yerlere bunları yükleyin.

TV

Burada TV kanallarında çok sayıda anında erişim olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz. Tabii ki, bu olasılık özel bir web sitesini sağlamaktadır - Zabava.ru. Ancak, eğer isterseniz gerçek zamanlı olarak yayınlanan programları izleyebilirsiniz. Video kalitesi ayarlarını görüntülemek için ek fırsat vardır bu durumda en kötü şey değildir.

soleness

"Sputnik.ru" - Arama motoru eşsiz bir fırsat vardır. Burada, kullanıcı filtreleme sorunu gerçekleştirebilir, daha ziyade o gerçekten yararlıdır bu siteleri seçin sorguyu sormak. daha doğrusu, hafif, orta ve sıkı denetim - Ancak, şu anda sadece üç sıralama türü vardır. Doğal olarak, müstehcen bir takas yoktur. Proje, rakiplerinin birçoğu gibi, hemen, örneğin, herhangi bir soru sorabilir böylece spor kulüpleri, barlar, eczane, noter şirketleri, taksi ve aramak için onun çok uygun harita vardır. Diğer analoglar üstün elbette bu konuda arama motoru "Sputnik",.

giriş

Eğer Rusya vatandaşı değilseniz en, bu meraklı gelişimine nasıl bakalım. Aslında çok basit ve bu durum için en önemli araç vekil olacaktır. Sunucu, kullanabileceğiniz hem adresleri Rus olduğunu, en önemlisi ücretli ve ücretsiz. Ayrıca uygun özel yazılım bize ilgi bir siteyi ziyaret etmek.

Biz çok iyi bir başlangıç koymak aslında projenin daha da geliştirilmesi için umut. Bunun için geliştiricilere teşekkür ederiz. Bugün, malzemenin kahraman bir arama motoru "Sputnik" haline gelmiştir. "Rostelecom" onun en alakalıdır. Ben bu durumda biz büyük Rus telekomünikasyon şirketi bahsediyoruz söylemeliyim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.