ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Elektrik ısıtıcılar: tipleri, açıklama, özellikler ve yorumlar

Elektrik ısıtıcılar tüketiciler arasında bugün daha popüler ulaşmak. Ancak, satın almadan önce ne kriterlerin seçiminde kullanmak tür cihazların modelleri ve arasındaki farkı anlamak önerilir.

Kullanım Kapsamı

Bu tür ekipmanlar ofisler, süpermarketler ve endüstriyel tesislerde geniş kullanım alanı bulmuştur. Ama yavaş yavaş bu evler ve ülke evler için geçerli olan bir büyük ölçüde, evlere girin. Dayanıklılık, maliyet, güvenlik ve etkinlik hangi tür cihazlar popüler ana kriterler.

tanım

Zaten soğuk ve merkezi ısıtma sistemi zaten bağlı değilken elektrikli ısıtıcılar bir anda talep görmektedir. Bu durumda ise, iki yoldan birini kullanarak sorunu çözmek mümkündür. birinci, ikinci kızılötesi cihazların kullanımını içerirken, ısıtıcının farklı tipte kullanarak içerir. Bu tür cihazlar, hava ve ısıtır nesne içinden geçen ısı enerjisi yayar. Odanın gideri ısınır de, yüzey ısınmasına başlıyor. Isıtma derecesi yüzey şekline, ışınları, ve malzemelerin geliş açısına bağlı olacaktır. Isı ısıtma cihazı tarafından nesnelerin hava kendilerini olup aktarılır. yani odasında olan mobilya, duvar ve insanlara yakın - bu ihtiyaç duyulan yerde ısı birikimine yol açar bu ilkeye, çalışan elektrikli ısıtıcılar. İlginç bir gerçektir ısıtıcıdan yola ısı, doğal güneş radyasyonu ile karşılaştırılabilir olduğunu haliyle.

Özellikler güç

Eğer infrared ısıtıcılar ile ilgileniyorsanız, bu her şeyden önce dikkate gücünü almalıdır. Standart bir hesaplama 10 metrekare başına bir kilowatt kullanımını içerir. Ancak, bu kesinlikle uyulması gereken bir dogma değildir. Oldukça sık, uzmanlar güvenli, hem de ısı kaybını telafi etmek onu çalmak için izin verir bazı rezerv kapasitesiyle evlerin ısıtılması için ekipman satın öneriyoruz. Bunlar tavan, duvar ve pencerelerden ısı kaybını içermektedir. Bu cihaz, termal enerji kaynağı olarak kullanıldığı durumlarda geçerlidir. ilave bir ısıtma olarak hareket edebilir duvara monte edilmiş kızılötesi elektrikli ısıtıcılar, gücü dikkate oda özel koşulları uygun olarak belirlenmektedir.

güç tüketici yorumları

Kızılötesi ısıtıcı türünü seçme, bunu kullanılacak ne amaçla bilmemiz gerekir. Tüketiciler aralığı oldukça farklı olduğunu vurgulamak. Satış farklı güç modelimiz var sanayi ve ev ısıtıcılar, karşılayabilir. Küçük bir bölgesini ısıtmaya konut için bir ihtiyaç varsa Tüketiciler, düşük güçle kızılötesi ısıtıcı elde etmek için tavsiye edilir. Doğru model seçmek ve iyi bir konuma yerleştirin, cihaz bir kır evi problemin yardımcı ısıtıcıyı çözmek mümkün olacak. Elektrik ısıtıcılar Tavan çeşitli satışına sunulabilir. küçük tesislerinde bölgenin yerel ısıtma için bir ihtiyaç varsa, o zaman nokta ısıtma için uygundur güç olan, kızılötesi aygıt konvektif tip kalabilirler. kullanıcılarına göre, bu durumda bir ranza veya çocuk köşesi gelir. Birincil ısıtma sistemi oluşturma görevle karşı karşıya, bu eylemin dilimini kesiştiği için bu tür yerlerde konacak birkaç ısıtıcıdan kullanmak en iyisidir. Bu tavan ve konvektör birimlerinin bir kombinasyonu olabilir. Deneyimli kullanıcılar doğru ekipman bulunuyorsa, iyi ısıtma odası kalitesini etkileyebileceğini vurguluyorlar. Sen sistem üzerinden odasında istikrarlı sıcaklığını korumak mümkün olacaktır.

kayıt için

Eğer bir kızılötesi elektrikli ısıtıcı satın almaya karar verirseniz, bu ekipmanın yorum önceden okumaya teşvik edilmektedir. Belki de bu seçtiğiniz sağlayacak. Örneğin, endüstriyel tesislerin ısıtma için genellikle önemli ölçüde farklı olduğu, cihazı kullanılır. Cihazın bir özelliği olarak açık alana kullanma imkanı vardır. birimler çalışma alanının üzerinde sabitlenir, bu ek donanım gerekli değildir. Yapı göz önüne ısıtıcı ısı ve nem keskin değişmeler korkar olmadığı gerçeğini alınarak tasarlanmıştır.

Temel Özellikler

Eğer bir kızılötesi ısıtıcı satın almadan önce, onun özelliklerini daha yakından tanımak gerekir. ana avantajları cihaz, yalnızca belirli bir nesne ısıtılarak ısı dağılımı için mümkün olmadığını görür. Radyasyon hava tarafından emilir değil ve cihazdan gidiş enerji yüzeyine ulaşır. eylem hayal çalıştık O insanlar migren sırasında kolay nefes almak, ama işe odasında infrared ısıtıcılar konusunda petrol pillerin çalışmasını başlayabilir söyleyerek cihazı tarif. Her şey, birçok tüketici için sezon dışında onlar kalorifer çalışmıyor bile, gerçek kurtuluşu hizmet vermektedir. Eğer vermek infrared ısıtıcılar seçmeye karar verirse, bu kişinin türünün tavan görebilirsiniz.

başarılı yedek

Bu araçlar cihazlarının yeni nesil, bunlar geleneksel elektrikli ısıtıcılar alternatif savunan aittir. Onlar herhangi iç uyması edebiliyoruz nedenle tavan, üzerine monte edilir. Bu birimler çocuk veya hayvan olanlar için en iyi seçimdir. Bu, bu yaklaşım yüzey ısıtıcı ile temasını engelleyen gerçeği kaynaklanmaktadır. Oldukça sık, bu cihazlar restoranlar, lobiler ve binaların fuayesinde kullanılmaktadır.

pozitif yorumlar

evler için Kızılötesi ısıtıcılar tüketici yorumları kabul edilebilir onayında, birçok avantaj sunar. Örneğin, alıcı ara ısı transfer ortamı kullanılmıştır içermekte olup agregalar doğrudan ısıtma sağlamak olduğunu göstermektedir. Cihaz yüksek verimli nasıl hızını sağlamak için ısı açıldıktan sonra 27 saniye içinde ulaşılır ulaşılmaz Sen hissedebilirsiniz. Alıcılar bu tür cihazlar oksijen yakmak ve sessizce faaliyet yoktu savunuyorlar. Sıcaklığın irrasyonel dağılımını önlemek mümkün gibi kaydedebilirsiniz. Diğer şeylerin yanı sıra, ısı kayıpları ve maliyetler azalır. Tahminde inanıyorsanız, enerji tasarrufu 40% 'dir.

Kızılötesi elektrikli ısıtıcı, fiyatı bu belirli alanlarda oda sıcak belirtir, 2000 ruble olan nokta ve bölge ısıtma sağlar. Toz yükselir neden olabilecek hiçbir hava sirkülasyonu vardır beri, taslaklar ile kaçma. çevreye olumlu olduğundan Isıtma, çevre dostu olarak kabul edilir. Bu tür cihazlar zararlı kokular yayarlar yoktur ve ateşleme olasılık ve zehirlenme sıfıra indirilir.

ek özellikler

Eğer kaynaklarından ilgileniyorsanız kızılötesi radyasyon, bu tip elektrikli ısıtıcı herhangi mağaza aletleri satın alabilirsiniz. Araştırma bilim adamlarına göre, bu gibi radyasyon insan vücudu üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Ancak, optimum gücünü kullanarak bahsediyoruz. her tür cihazlar, tavan, duvar ya da zemin olsun, yüklemek oldukça kolaydır, bu eserlerin herhangi tamirciyle üretebilir. Belirtilmelidir ve bu tür sistemlerin hareket aracılığıyla, gerektiğinde, bir duvar, tavan üzerine monte edilebilir ya da yere koymak teleskopik raf.

ana dezavantajı

Pozitif özelliklerinin farklı set Madde ısıtıcılar anlatıldığı, ama biz izole etmek ve bir dezavantaj olamaz. Geceleri enstrümanın operasyonda bazı rahatsızlık neden olabilir çok yoğun ışık radyasyon, ifade edilir. bu büyük bir boşluk ısıtma sağladığından bu cihazların geri kalanı, tüketicilerin dikkatini hak.

Kızılötesi ısıtıcılar çeşitliliği

infrared elektrikli ısıtıcılar ilkesi cihazlar büyük uzunlukta dalgalar yayarlar gerçeğinde yatmaktadır. Onlar güneşten gelen ısı olarak cilt tarafından algılanmaktadır. Böyle cihazların çeşitli göz önüne alınırsa, duvar, tavan veya taban modeli izole etmek mümkündür. Hangi cihaz tercih - Bu odanın büyüklüğü ve cihazın kullanımının beklenen koşullara bağlı olacaktır. Sabit cihaz odadan odaya taşımak mümkün olmayacaktır, ancak mobil ısıtıcılar genellikle ufak ve daha düşük güç var. Eğer sabit bir birimi seçmek karar verirseniz, Süpürgelik, tavan veya duvara monte birimi seçebilirsiniz. çoğunluğuna göre, en uygun tavan tipi cihaz bulunmaktadır. Bunlar az miktarda yer kaplar ve onların radyasyon aralığı oldukça büyük.

Satışta Eğer tavana monte ya da yerleşik olan modelleri bulabilirsiniz. Sen askıları vasıtasıyla yüzeyine bağlı olan seçeneği tercih edebilirsiniz. tavan yüzeyinden yuvanın tabanına, bu adımda 5 santimetreden daha az olamaz. Düşük güç açık ısıtıcılar seçerken yolunda radyasyon birçok engellerle karşılaşacak gerçeğini karşısında risk olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu karboksilik veya boru şeklinde ısıtma elemanları ile benzeri seçmek en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.