InternetPopüler bağlantılar

Nasıl tabletinizde "Play Store" kurulur? Tablet için Market oyna

Son zamanlarda, daha fazla hayır Google platformu yoktur telefonlar ve tablet satışı, görünmeye başladı. Bu sözde gadget'lar tamamen Rus internet (Runet) adapte Russified. Platformu "Yandex" temelinde burada kullandı. Bu bağlamda, birçok kullanıcının telefonunuzda veya tabletinizde "Play Store'u" nasıl ayarlanacağı hakkında soruyorlar. Bunu çeşitli yollarla yapabilirsiniz.

Neden gereklidir?

Eğer plaka üzerinde "Play Store'u" yüklemeden önce, o gerekebilir kendisi için olanlar ile başa çıkmak için gereklidir. İlk olarak, oyunlar ve Android cihazlar için kullanışlı uygulama çeşitliliği yüklemek için kullanılabilir. İkincisi, "Yandex-Market" çok fazla seçenek değildir. Buna ek olarak, bazı uygulamalar gerçekten sadece Play Market'ten iyi sonuçlar verir. İlginç gerçek: Google tarafından Market neredeyse hiç "viral" oyun ve programları. virüsler için taranan yerleştirerek önce. Ne yazık ki, bu performans ve kaliteden geçerli değildir. Bazı uygulamalar çalışmayabilir veya belirli bir gadget modelleri sığmayan, ancak kullanıcıların bir sorun değil, "Pazar" dir.

nasıl yüklenir

kendi avantajları ve dezavantajları vardır, her biri birkaç basit yolu vardır. Yani, örneğin, tablet için "Play Store", tüm cihazlarda kullanılabilen bir standart tarayıcıdan aracılığıyla gadget'ınıza doğrudan indirebilirsiniz. En sık basitçe "tarayıcı" falan bu yaklaşırken olarak anılır. Sadece bir sayfa google.play kullanıcıyı gönderecek uygulama olarak arama kutusuna "tablet için Market Play" bir sorgu girin. Oradan Market'in kendisini indirebilirsiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra kendisini Google hesaplarını kuran, (uygulama çok fazla yer almaz) basit kayıt işlemini geçmesi gerekir. Ancak, onun kim olanlar, sadece oyun, müzik ve diğer faydalı programlara tam erişim kazanmak için bilgilerinizi girin.

Bilgisayarınıza indirin

Belki, bu seçenek en basit ve hızlı indirmek ve telefonunuza veya tabletinize "Google Play Store" yüklemek isteyenler için uygundur. Gadget, kablo, bilgisayar ya da dizüstü bilgisayar, internet: El üzerinde olması için yeterli. Sabit bir PC'den yüklemek için iki yol vardır.

seçenek №1

Tablette "Play Store'u" yüklemeden önce kordon çalıştırır ve aygıt düzgün bilgisayarla senkronize olduğundan emin olmak gerekir. Bundan sonra resmi sayfası google.play gitmek istiyorum. Eğer "Play Store" denir uygulamalar listesinden seçmelisiniz. logosunun yanındaki "Yükle" butonuna vardır. düğmesine bastıktan sonra uygulama indirir hangi cihazı seçmek istiyorum. Genellikle açılan listeden hemen görüntülenecek bağlı alet. Örneğin, Samsung tabletler Note II. start butonuna yüklemesini bastıktan sonra bir hızlı uygulama yükleme cihazı bellek veya SD-karttır. Ayrıca, her zamanki gibi kullanılabilir.

varyantı №2

Eğer bir tablet veya telefonda "Play Store'u" yüklemeden önce PC ve aygıtlarının kullanımında bilginiz bu yöntem için yeterli olacağından emin olmalıyız. İlk olarak, gerek farklı klasörlere gidin. İkinci olarak, gerek deneyimsiz kullanıcılar zorluklara neden olabilecek bazı basit manipülasyonlar yapmak için. Adım adım bir kaç adımda, tabletinizde "Play Store'u" olabilir ayarlayın. çok zor değil, ama oldukça basit değildir.

aşama 1

Herhangi İnternet arama motoru ifade girmeniz gerekir "kayıt ve SMS olmadan tablet ücretsiz indirmek Play Store uygulamasını." Sonra uzantısı ".apk" içeren bir dosyayı indirmek nerede alakalı linke geçmek için gerekli. o olacak Bu sabit bir bilgisayarda ".exe" programı olarak bir enstalasyon. Belirlenmiş dosya biraz sürer. O tutuldu tam olarak nerede hatırlamak önemlidir, bu nedenle hızlı bir şekilde Android cihazda atabilir.

aşama 2

Sen tablet bilgisayar açmak istiyorum. Bu ne anlama geliyor? Biz bir masaüstü bilgisayarımızda klasörü bulmalıyız. Tipik olarak, gadget yeni bir çıkarılabilir sürücü olarak tanımlanır. Bu sizin tablet veya telefonda tüm klasörleri barındırır. boş ve hatırlamak için en kolay olanı seçmek en kaydedin. Gelecekte, kendisine daha kolay yükleme dosyasını bulun. Basit adımlarla seçilen konuma ".apk" kopyala: 'copy - paste'.

aşama 3

Tablette "Play Store'u" yüklemeden önce de gadget ayarlarında bazı manipülasyonlar harcamak gerekir. Özellikle kurulum dosya indirme durumunda değil resmi Google web sitesinden. ayarları sekmesi Güvenlik gitmek istedi. Bu "bilinmeyen üreticilerin uygulama yüklemeye izin ver." Vardır adı özel modele bağlı olarak, biraz farklı olabilir. Ancak, anlam değişmez. Öğenin önünde bir kene koymak gereklidir. Bundan sonra, bir kişisel bilgisayar üzerinde gadget kapatabilirsiniz.

adım 4

Pazar Kazanılan oyna için, etkinleştirmek ve güncelleme gereklidir. Bu (eğer dosya yöneticisi aracılığıyla bulabilirsiniz) klasöründe kurulum dosyasını bir tıklama gerektirir. Yükleme simgesi sonra ilk fotoğrafın üzerinde olarak logolu görünecektir. bunun üzerine tıklayın ve yapılmalı, sonra uygulamasını açın. Zaten yetkilendirme işleminin geçilmesinden sonra, otomatik olarak güncellendi.

Google

Onsuz yapılandırmak ve dolayısıyla kayıt prosedürünü geçirmek zorunda olamaz Çal Market'i kullanmak. Eğer bir hesabınız varsa Veya, giriş yapın. uzun süre oluşturun. Sen, bir kullanıcı adı ve parola ile gelip kişiyi bir hesapla yeniden kazanmanızı sağlar anahtar soru sormak, adınızı girmeniz gerekir. Buna ek olarak, çoğu kez bir yedek e-posta hesabı belirtmeniz istenir, ancak zorunlu değildir. Google'ın onlardan şifreler, telefon numaraları veya kartları ve PIN kodları sormaz olduğunu hatırlamakta yarar var. Giriş yaptıktan sonra "Play Store" kullanabilirsiniz. Tablette Oyunlar üçüncü parti uygulamalar ve hizmetlerle onunla bunu indirmek ve değil daha iyidir. Yani daha az riskli, öncelikle, ikincisi, dolandırıcılık tuzağa düşmeyin gadget anısına virüsü taşıdığı. kullanmak için, yükseltme ve kurulum Wi-Fi veya mobil internet üzerinden internete bir bağlantı gerektirir. işlemler, küçük bir iletişim hızda yavaşlatılabilir.

güncellenmesi

Kural olarak, güncelleme "Market" kurulumundan sonra kendisi gerektirmez. Bu indirirken uygulamalar sırasında otomatik olarak gerçekleşir. Bu nedenle, işlem bir şekilde internet hızı yeterli olsa bile, yavaşladığı edilebilir. Çal Market yeni sürümleri maalesef hep tabletin eski modeller için uygun değildir, bu yüzden periyodik ilk sürüme "geri almak" yapabilirsiniz. Bu "Uygulamalar" başlığı altında, cihaz ayarları yapılır. Google Play seçilmesi, basmanız gerekiyor "Güncellemeleri kaldır." yetkilendirme işlemi "geri almak" İlk defa sonra tekrarlanmalıdır gerekecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.