InternetPopüler bağlantılar

Nasıl "Android" cihazlarda "Play Store'da" hesaba çıkmaya?

İşletim sistemini "Android" çalışan cihazların Birçok kullanıcı tanınmış uygulama mağazası olan, içinden geçerek akıllı telefon veya tablet programları, oyunlar için gerekli tüm yükleme. uygulamaları yüklemek mümkün olabilmesi için, kişisel hesabınızla oturum gerekir. Tüm "Android" Bu hesap için Gmail'dir. Bu servisle ilgili bir posta kutusu kaydetme, tüm uygulamalara erişim sahip tam teşekküllü bir kullanıcı haline gelebilir. Ama telefon zaten bir tür hesabının neler olur? Nasıl "Play Store'da" hesaba çıkıp kişisel bir hesap kullanılır?

"Play Store'da" kullanılan hangi hesabın?

Bir "Mağaza" kullanıcı açmak için ilk girişim Gmail hizmeti hesabından sahip giriş verileri yürütmek istenecektir zaman. Daha operasyonlar kimlik doğrulaması yapmadan yapılabilir. Bu nedenle Bilgilerinizi kayıt cihazı ayarı için gerekli önceden olduğunu. Bu akıllı telefon ile tam çalışmayı sağlayacak. "Play Store'da" hesaba çıkmak konusunda bu makalenin ve konuşma ana konuya geçmeden önce, bir Gmail hesabı mağazayı kullanma yetkisi hangi tüm kullanıcılara yinelemek istiyorum.

Ne zaman Google Hesabınızdan yürütmek için gerekli olabilir?

Yeni bir alet satın alırken hiçbir Mevcut hesapları olmadığından emin olun ve aynı zamanda herhangi bir depolanmış mediafalov yokluğunda ve benzeri hesabı kaydedin. Fakat elleriyle veya b / bir cihazı uygulamak salonlarda akıllı telefon veya tablet satın alırken, bu kolaydır olabilir birinin kaydının Gmail kullanımında elde edilebilir. Nasıl bu durumda "Play Store'da" hesaba çıkmaya? Ben telefonun ayarlarında geçtiği anlamına uchetki, kullanmalı mıyım? İkinci soruya gelince, başkasının verilerini kullanmak için tavsiye edilmez. Sonuçta, beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Bunlardan biri önceki sahibi tarafından bir hesap için şifre değişikliği olabilir. Ve bu durumda, tüm hizmetler e-posta, kişiler (eğer yapılandırılmış veri senkronizasyonu) gibi satışa sunulacak.

Nasıl telefonunuzda "Play Store'da" hesaba çıkmaya?

mobil cihazlarda "Play Store'un" kullanımını ortadan kaldırmak için tek yol aygıtı ayarlarından hesap "Google" kaldırmaktır. yeterince kolay olun. O (hesapların bazılarının akıllı telefonlar listesinde Ayarlar formunun ana sayfasında yer alabilir) bölümünde "Hesaplar ve Senkronizasyon" açın, cihaz için ayarlara gitmek yeterlidir. Sonra bunu içine gitmek veya düğme (varsa) tıklayın, istediğiniz hesabı bulmalıyız. Kullanılabilir işlemlerin listesini silme işlemini seçmek ve uygun düğmeyi tıklayarak niyetini teyit etmek gereklidir. Bundan sonra, yeni bir hesap açmak listeye eklenebilir. Ve mevcut fırsat hesabını mevcut verileri girmek için değil, aynı zamanda yeni bir tane oluşturmak için değil sadece.

Nasıl tabletinizde "Play Store'da" hesaba çıkmaya?

Tablet PC kullanmak ve telefonda olduğu gibi aynı adımları takip etmelidir eski veya alakasız hesabın kurtulmak gerekiyorsa. Nasıl tamamen hesap kaldırmaz "Play Store'da" hesaba çıkmaya? Bugüne kadar hesap "Google" çeşitli hizmetler entegre erişim sağlar olduğunu. gerçekçi değildir - diğer kullanma imkanı korurken, "Play Store" terkedin. Böylece, kaldırma yetkilendirme verilerinin kaçınılmazdır. Eğer "Google Play" erişimin listesinde yeni hesabını ekledikten sonra restore edilecek.

hesabınızdan çıkmak için diğer yolları

Ayrıca, hesabın kurtulmak, sadece hesapların şifresini değiştirebilirsiniz: Diğer cihazda profil ayarlarından yapabilirsiniz. Eğer "Play Store'u" girmeye çalıştığınızda bu durumda, yetki veri girmek gerektiğini belirten bir mesaj alacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.