InternetPopüler bağlantılar

Bezankornye bağlantılar - bu nedir? Çapa ve bezankornye bağlantıları: örnekler

bağlantılar aracılığıyla sıralaması nihayet tamamen ortadan edecek olsa bile, hiçbir promosyon onlarsız etkili olmayacaktır. Sonuçta, sıralama TIC (gerekçe tematik indeksi) yanı sıra linklere geçen hesaba da Güven siteleri, kullanıcı davranışsal faktörler alır - (- PageRank anlamıyla) - Google için "Yandex" ve PR için.

Bir web sitesinin bugünkü promosyon olarak linkleri bezankornye önemli bir rol oynamaktadır. Ve iyi bir nedenle: bezankornaya bağlantı daha doğal olduğu için arama motorları "güven" Böyle bağlantılar çok daha sık diğerlerinden daha vardır. Bu onlar hakkında ve tartışılacaktır.

temel konsept

dönem "bezankornaya lütfen" en basit açıklama bu çıpa olmadan bir bağlantı olmasıdır. Mantıksal ve net bir açıklama, değil mi? Ama herkes tam resmini anlayabilir, böylece başlangıçta bilmeniz gereken, çapa budur. Biz görüntüleme açısından bakarsak, bu metin, altında "gizle" bağlantısını. Çoğu zaman, bir bağlantı içeren bir parça farklı renkte vurgulanır. İmleç harflerin imleç rengini değiştirmek ve altını olan bu türdeki çapayı ulaştığında bile görünür.

harfi «a» karşılık gelen açılış ve kapanış etiketleri arasında sayfadaki kod metni ( ve ): SEO Sözlük çapa aşağıdaki yorumunu verir. Bu nedenle, birçok SEO metin Sonuç olarak, her bağlantı onun çapa sahiptir, iki etiketler şey her zaman olduğu olduğunu açıklayan bağlantılar bezankornye olduğu gerçeğini inkar ve. Ama en okuryazar ve tanınmış "SEO" aktif terimi "bezankornaya bağlantı" kullanmak ve onu çapa farklıdır anlar.

bezankornym ilgili Linkler

en mantıklı görselleştirme bezankornoy bağlantılar - doğrudan başlayarak bir bağlantı vardır sayfasının URL «http: //» veya bilinen bir azalma ile «www.». Bir «fb.ru» gibi bakıyor, doğrudan bir sitenin adresini belirtin, ancak çapa şeklinde bu durumda «fb.ru» davranan olabilir. Bu seçenek yasak değildir kullanın, ancak başka bir kişiye iletim bağlantıları beri, oldukça mantıklı olmayan bir kullanıcı kopya Web tarayıcısının adres çubuğuna adı. Bu durumda kesinlikle seçenek «http: // sitesi» bakacağız.

çağrılabilir çapa ve "burada", sözler "PUSH" ile "gizli" dir, web sitesinin adresi "klats", "lütfen" ve benzeri referans olmadan. mantıksal soru üzerine "neden" bu oldukça basit bir cevabı olmalıdır: en basit ve sık forumlarda kullanılan ifade, dilek sosyal ağ siteleri ve kişisel bloglar, kullanıcıların belirli bir başvuru paylaşmak. Yani bu bağlantıları yani doğal olarak kabul edilir neden olan anahtar kelime ve gereksiz bilgi içermez.

sitelerin promosyon Çapa ve bezankornye referans

çapa kullanarak sitelerin tanıtımında ve bağlantılar bezankornyh fark çok basit görünüyor. Bu anahtar kelimeleri kullanılır çok çapa uygulayarak oluşur.

Temelde ve genellikle bezankornye bağlantılar referans kütlesini inşa etmek ve bunu bir daha doğal vermek için kullanılır. Başka bir deyişle, onlar ziyaretçilerinin ilgi içeriğinin niteliği ve ifade işaret ederek, Güven web sitesi artar. Eğer TIC ve halkla ilişkiler sitesini yükseltmek istiyorsanız, bağlantıları bu tür mükemmel şekilde uygun olacaktır.

Çapa aynı referanslar genellikle küresel bir aramayı kullanarak herhangi bir arama için bir web sitesinin tanıtımında kullanılmaktadır. Bu durumda avantaj demirlemek, arama motoru örümceklerinin sayfanın bir sıralama elde etmek için ihtiyacı olan şey bir "anahtar" sayfa optimize edilmiştir ve ilgili daha fazla bilgi almak sağlar. çapa sahip Linkler, hız gibi avantajlara sahip. Ama aşırı kullanımı gibi kısa süreli etkinliği, spam ile çapa listesinin sitesine zarar verebilir.

bağlantıların faydası bezankornyh

Yukarıdakilerin dayanarak, çapa içermeyen bağlantılar hakkında bazı sonuçlara varabiliriz:

  1. Bunlar uzun vadeli bir verimliliğe sahiptir.
  2. Sitenin güven artışı etkile.
  3. Onların doğal içerik güvenliğini sağlar.

Sadece web uzayda çalışmaya başladı yeni bir site teşvik referans bu tür bir çalışma Özellikle etkili. Bu kaynak endeksleme oranını yükseltmek ve bunu arama robotları gözünde belli bir değeri verecektir.

bağlantıyı bezankornuyu nasıl

çapayı içermeyen bağlantılar aracılığıyla teşvik etmek, bu daha etkiliydi düzgün görüntülenmesini sağlamak. Öncelikle size çevirisini kullanarak adını görüntüler sayfanın dostu URL kullanarak emin olmak gerekir. ( «: // sitesi /%D8%CB%...%21%B2%8D http» örneğin) Başka bir deyişle, web sitesine referans kendisi belirsiz sayılar, harfler veya semboller olmamalıdır.

Bundan sonra biz onları dolum bağlantıları bezankornyh oluşturma ve kaynak bahsedebiliriz. bulunabilir "yazarın profil makalelere atıfta

Nasıl ücretsiz bağlantıları almak için bezankornye

Amacıyla kendi web kaynakları geliştirmeye başlamak için, mutlaka bağlantıları bezankornyh satın başa. İlk defa URL türüne doğal oluşum için uygun bir seçenek olabilir. Bu basit, ama çok zaman alıcı bir yoldur. Bütün bunlar tabi - insanlar, diğer sitelerdeki linkler, tavsiyeler bırakmak sosyal ağlar ve forumlarında mesajlarda gönderebilirsiniz olmasıdır. Daha da iyisi, belirli bir kaynağın faydası "bilgi" veya kişisel bloglarda yazmaya başlayacaktır. Bu çıpa olmadan bu doğal bağlantılar uzun ve pozitif bir etkiye sahip olacaktır.

Doğal bağlantılar almakla önemli bir rol web tabanlı kaynakla doldurulur içeriği oynadığını belirtmek gerekir. İçeriğin faydalı benzersiz ve kaliteli olmalı ve bu durumda sitesi arkadaşlarınızla bağlantı paylaşmak için mutlu olacak tüm yeni kullanıcıları motive edecektir.

Bu makale bağlantısını bezankornaya ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Yukarıdaki yeterli değilse örnekleri, forumları adanmış SEO sökmeye veya ihtisas literatüründe mümkündür. Eğer para harcamak ve profesyonellere açmadan önce, o konu çapası ve bezankornyh bağlantıları ile başa çıkmak için ve bir uzman olmak için kendi başlarına denemeye değer nedeni de budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.