Ruhsal gelişimMistisizm

Namaz, para çekmek ve iyi şansa yardımcı olur mu?

Kilise "altın buzağı" nın ibadetine hoşnut değildir. Para çekmek için ne tür bir ibadet olabilir , sorarsınız. Öyle olması mümkündür. Ruhun yalnızca bir açgözlülüğü varsa, Tanrı yardım etmeyecektir. Ancak para sadece birikim nesnesi olarak değil, aynı zamanda birikim nesnesi olarak da gereklidir. Genellikle mutluluk elde etme, tam bir yaşam kurma aracı olarak algılanırlar. Böyle bir taleple, tamamen mümkündür. Allah'ın yardımı için umutlarımı.

Para çekmek için dua

Rab'be yaptığı itirazda, gezegendeki sevinci artırmak için fon ihtiyacı fikrini vermeliyiz. Yani, egonuzun (ve arzusunun) ilk sıraya koymayın, ancak "altın" ile dünyaya verebileceğiniz ışık. Tapınağa gitmeden önce duanın nasıl inşa edileceğini düşünün. Para çekmek için, din adamlarının önerdiği kelimeleri sallamanıza gerek yok. Yeteneklerinizin (sevinç, mutluluk vb.) Çevrenizdekilerin ışığı ile doldurabileceği inancına dayanılarak, derin bir his ile dolu hissetmeniz gerekir. Parayı istemekten önce, "Baba'mızı" okuduğunuzdan ve daha sonra kendi arzusuyla (sorun) St. Nicholas'a başvurduğunuzdan emin olun. Wonderworker para çekmek için duanın daha da zorlandığı düşünülmektedir. Ancak Kutsal Meryem'in Tapınakta danışması mümkündür. Ayrıca, barış yapmak isteyen herkese yardımcı oluyor Biraz daha hafif.

İyi şanslar çekme dili

Rab'be maddi çıkarlardan değil, şansından istemek biraz daha kolaydır. Bu tür bir muamele, Kilise kanunlarından ayrılma olarak görülmeyecektir. Şans eseri, özellikle de bu kaprisli hanımın dikkatini çekme şansın olmadığı durumda Mucize-İşçi Nicholas'a başvurmak da alışageldir. Mesele o kadar düşük olası değilse, o zaman Saint Trifona dua ediyorlar. O, ortak sevinç için maddi değerler yaratanları himaye eder. Yüksek Kuvvetler'in, refahı için daha az bakım verenlere yardım ettiklerini dikkate almak gerekir. Bu duanın neden her zaman işe yaramayacağını açıklayan tek gerçek budur. Rab herkese kibar, ama özellikle yaratılışını takdir etmeye ve mutluluklarıyla aydınlatmaya çalışan insanları seviyor!

Müşterileri çekme dili

İnsanlar size para ile geldi ve eşya bıraktılar, mükemmel bir araç var: onlara iyi dilek! Sabah duasını parlak bir parlaklık hissi ile doldurun, potansiyel müşterilerinizle paylaşın, kesinlikle gelecekler! Alıcıları çekmek için özel dualar var. Ancak, Azizleri kendi sözleriyle telaffuz etmeniz önerilir. Daha önce "Babamız" ı okuyun. Rab'bin dua etmesinden önce hatırlanması gerekiyor. Yani gerçekten inandıklarını onayladın. Sonra "Kutsal Ruh" yazıyor. Bundan sonra keyfi olarak Blessed Virgin'den yardım isteyin. Amacınızın zenginleştirme değil, Tanrı'nın yarattığı dünyayı sevinçle doldurduğunuzu açıklamak için yüreğin altından deneyin! Yüksek Güçlerle "Kutsanmış Bakire Şarkısı" ile konuşmanızı tamamlayın. Düşünceleriniz gizli değilse, o zaman Rab başkalarının yararı için özenle size yardımcı olacaktır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.