MaliBankalar

Kredilerin bankalar ile Mahkemeler: Dava

borçluya banka kredisi geri ödeme sürecinde sorunlu bir durum varsa, o biter vakaların ezici çoğunluğu bankalar tarafından krediler mahkemeleriyle yürütülmektedir. Mali yapı ile ilişkilerde bir dönüm noktası olduğunu anlaşılmalıdır ve mahkeme kendi kararını yapacak sonra, bir şekilde mevcut durumu etkileyemez neredeyse yok.

Ne oluyor

cümle icra sonra onun yürütülmesine neden olur. Bu krediler bankaların mahkemeleri finans kurumları icra maaşları stopaj ve kişisel mülkiyet kaldırılması ile biten olasılığı kadar, çok, çok geniş bir yetkiye sahip olduğunun farkındadırlar olduğu gerekçesiyle oldukça sık tutulur dikkati çekiyor. Böylece, doğrudan banka borçlu ne kadar para üzerinde ve yaptıkları gerekip gerekmediğini bağlı olacaktır deneme süresinde etkili korunması.

kendi çıkarlarını korumak için nasıl

bankalara kredi mahkemeler en etkili için müdahale toplantının yeri, banka ve daha net gereksinimleri de dahil olmak üzere mümkün olduğunca fazla bilgi toplamak gerekir. Bu sorulardan bazıları artık oldukça basittir hatta evinizin dışına almak gerekmez anlamına gelen internet üzerinden döner, ama gerçekten önemli bilgiler elde etmek için, daha fazla için dava materyali sağlamak zorunda olacak bir mahkeme, doğrudan erişim sağlayacak olması gerekir yorum.

Neden bunu

Bu bilgilere dayanarak, hazır değilsen, neresini meydan olacak, sen banka tarafından belirlenen şartları yerine getirmek için hazır olup olmadığına karar mümkün olacak veya. Hemen vakaların ezici çoğunluğunda 3-12 ay için son krediler için bankalara mahkemeler, bu nedenle oldukça uzun süreç için hazırlıklı olmak gerektiğini belirtmek gerekir.

toplantının yerini nasıl anlarım

Eğer çıkan gündemden işitme olacağını biliyorsanız gündemi tüm bilgileri içerdiğinden, bu durumda, nerede ve ne zaman prosedür gerçekleştirilir hakkında bir sorum var olasılığı düşüktür. Ancak, bu uygulama genellikle banka kredisi ile mahkeme zorluklar bir dizi yürütülen, böylece sağlamaya çalışacağını ve edilebileceğini göstermektedir öncesi kontrol mahkemenin web sitesinde yayınlanan bilgiler. Bu şekilde aynı zamanda sırayla bazı bankalar veya toplama ajansları periyodik başvurdu temsilcileri borçlulara baskı yapmak için hangi kurcalama karşı, mahkeme personelinin namına olası hatalara karşı kendilerini korumak için değil sadece mümkün olacak. Tabii ki, her zaman değil belgelerin tahrif banka kredisi ile mahkemeyi tuttuğunda gerçekleştirilir, hukuk oldukça nadir olduğunu göstermektedir, ancak yakalanırsan böyle bir şirket olduğunu, bunu sağlamak için sinir ve çok fazla zaman harcamak zorunda bu sorunların kurtulmak.

sadece gündemi gönderilen Ya

Bazı durumlarda, ajanda gönderebilir ve olamaz bir kopyası da dahil olmak üzere bir kez tüm belgeler en şikayeti bankadan yanı sıra tayini işlemlerin atanması ve diğer kayıtların bir dizi. Bütün bu kağıtlar kolayca bunun için deneme adını, kurumun yeri adresi yanı sıra tarihi ve saati bulunabilir yılında toplantının planlanan tutma idi. belgelerde tahrifat vakaları neredeyse hiçbir zaman ortaya rağmen, bir kez daha, sadece mahkemenin web sitesine gidin ve aynı zamanda şirket banka kredisi ile mahkemeye yürüten bağlıdır Burada her şey gibi, ihtiyacınız olan bilgileri kontrol etmek hala en iyisidir. Misafir uzmanlar, bazı durumlarda, bankalar davayı kazanmak için çeşitli yöntemler başvurdular söylüyorlar.

vakaların ezici çoğunluğunda sadece onun adını girin, ancak bazı durumlarda çalışmaz ve bir arama böyle vaka sayısı, alındığı tarihten ve diğer bir dizi gibi ek parametreler, zaten yapmak gerekir. Her zaman zamanında gündemi ve diğer resmi belgeleri alamaması borçlular değil. Bazı durumlarda kredi ödenmemesi için mahkemeye mesaj itiraz dosyalama örneğin ofis veya kişiden borçluya bir çağrı sadece onun bankanız ile müzakere sürecinde, bir deneme olacağını bilir dahil, başka şekillerde de gelmek olur .

Bilmeniz Gerekenler

Ne olursa olsun size yargı kurumlarının adını yanı sıra oturma harcanan tam zamanı bulmak gerekir ilk etapta ödünç hüküm öğrendi nasıl. Zaten önemli noktalar gibi, mahkemenin web sitesinden daha sonra tartışılan edilebilir:

  • gerçeklik toplantı yapılması kararı;
  • Toplantıların belirli bir süre için randevu;
  • yargıç ne tür davaya bakacak.

Tam olarak mahkeme ödünç açılmıştı ne bilmiyorsanız, sen bugün itibariyle, orada her yargı kurumu kendi web sitesi birkaç seçenek kontrol edilmelidir. Her şeyden önce, biz ikamet ettiğiniz yerin atıfta sizin bölge mahkemesinin sitesinde, ilgili bilgi edinmenizi tavsiye ederiz. oturduğunuz yerin ilişkin mahkemenin internet sitesinde, davanızı ilgili herhangi bir bilgi yoktur halinde, daha sonra ihtiyaç araçları örneğin banka kredisi (I SP ile mahkemeye dava açabilecek diğer seçenekleri kontrol etmek ve hala iş kayıt yerine) en kortu kontrol edebilirsiniz.

bankanın yerin yerde bölge mahkemesinin web sitesini kontrol edin. Buna ek olarak, gerekli tüm bilgilere sahip olmasını sağlamak için bankaya kendisi doğrudan arama yapabilir. Bu listenin hiçbir sürümü bu konuda bilgi bulmak için izin vermezseniz, o zaman, büyük olasılıkla, bir banka kredisi ile mahkeme, ama aslında iddia açtı asla nasıl sindirmeye çalışıyor, yanıltıcı olabiliyor.

Nasıl dava dosyasını almak için

Eğer deneme hazırlanmak önce, şartlar öne bankanızı ne koymak ve onların argümanları hedeflerine ulaşmak için kullanılan anlamak gerekir. bir kredi için banka ile bu mahkemeyi unutmayın - bu son derece ciddi bir olaydır, ancak bu bilgi ona bir gelebilmek için çok gizli ve erişim değildir. Çoğu durumda, bankanın tercihli iddiası size gerekli olan tüm verileri içerir ve aynı zamanda, bunları kullanmak için her hakka sahip.

Onlar Bankası gönderebilir misin

Bazı durumlarda, şikayetin bir kopyasının borçluya doğrudan posta yoluyla gönderilen, ancak banka kredisi ile mahkeme olmaktan zaman zaman, görülmez. hukuk bu en yaygın senaryo değil, fakat oldu, o zaman kesinlikle bir artı olduğunu göstermektedir. Ayrıca, sen Mahkeme'nin web sitesinde adını bulmak, ancak henüz sadece zamanını boşa harcıyorsun çünkü bunun için beklemezler bu durumda, e-posta talebin bir kopyasını almadıysanız - en iyi sadece mahkemeye gitmek için gerekli tüm malzemeler ile yakından tanımak için.

Resmen, mahkeme kredinin ödenmemesi için banka ile yapılacaktır nasıl özelliklerini öğrenmek için, size iş günü hiçbirinde kurumun ofis iletişim kurmanız gerekir. Ama bu uygulama yine vakaların ezici çoğunluğunda dava dosyası her zaman davayı ele alacağız yargıç sırasına göre yerleştirildiğini söylüyor. Resepsiyon saatleri sınırlı hakimler ve çoğu Perşembe öğleden sonra ve Pazartesi öğleden sonra kalmıştır. Yani iki kez mahkeme restorana gitmek gerekmez, bu için özel danışma saatleri netleştirmek için en iyisidir hukuk davalarında ve sonra da bu süre içerisinde hakim bir ziyaret planı var.

Farklı mahkemeler - farklı yaklaşımlar

Ayrıca değer belirterek farklı mahkemelerde işlerinde farklı prosedür alışma kullanılabilir olması. Böylece, bazı okullar, uygun uygulama yazmak için emin olmak istedi, ancak bu tür ayrıntılar genellikle sitesinde belirtilmiştir. Asıl - pasaport getirmek, hem de davanızı düşünüyor hakimin adını önceden belirlemeyi unutmayın.

kredi anlaşmazlığı konusunda dava dosyası esas bazı durumlarda malzemenin çok daha fazla 100 sayfa, ama sayılabilir. Sadece çok işe yaramaz yerde incelemek, bu yüzden sadece daha sonra mümkün olduğunu daha rahat bir ortamda her şeyi analiz etmek, böylece onları fotoğraflamak deneyin. Bugünün kameralı cep telefonu Kullanılan kameraya ateş, elbette iyi bir kalite, ancak en iyi sahiptir. Hala profesyonellerin hizmetlerini kullanıyorsanız Büyük olasılıkla, bu malzemelerin kullanımı, size aynı zamanda kredi savcısına sadece yararlı olacaktır.

Nasıl hazırlamak

Anahtar, bir resim çekmek gerekir - edilmektedir ilk etapta incelemek gerekir, böylece iddianın bir açıklama sağlamak. yasal dilde bu bankada tamamen banka ile ilişkinizin tarih tarafından açıklanan ve daha sonra banka kredisi ile mahkemeye aracılığıyla size sunmak isteyen bir finansal kurumdan size iddiaların listesine transfer etti. Pratik profesyonel hukuk eğitimi yoksa, o zaman anlaşma bu çeşitli inceliklerini son derece zor olacağını gösterir. Her durumda, banka o kadar saydığını neden banka var, hem de nedeni için nelerin gerekli olduğunu miktarı özellikle belirterek, iddianın son bölümüne bakın.

Nasıl hareket etme

Sadece deneme ziyaret etmek ve iddiayı buluşmaya karar olduğunu söylemek - Eğer banka tarafından belirlenen miktar, oldukça adil ve makul olduğu gerçeği kabul ediyorsanız, bu durumda herhangi bir ek operasyonları yürütme gerekli değildir. Toplantıyı görmezden gelirsek, sonuç aynı olacaktır.

bankanın şartlar size uygun değilse, onların haklarını savunmak amacıyla çok iş yapmak gerekecektir. Sen hesaplamalar ayrıntılı bir şekilde kontrol, analiz yürütmek gerekecektir kredi anlaşması, hem de iddianın tablosu ve kredi anlaşması Mevcut kanıtlara uymak nasıl çalışma. Nedenle, sizin için tüm bu işleri yapabilir profesyonel avukatların hizmetlerini kullanılması önerilir edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.