IlişkilerCinsellik

Neden kadının erkeğe istemiyor? nedenleri

Etrafına bak: Ailelerin büyük bir sayı kırar. Bazen insanlar çocuklar, birlikte geçirilen uzun yıllar rağmen boşanıyor. Bunun nedeni genellikle solma eski tutku, duygu ve duygular olduğunu. Gen. gerçekten erkek ve kadın arasındaki hassasiyet, romantizm ilişkisi yok eder, aile kavgaları, skandallar başlar cinsel yaşamda sorunlar var. En basit - sadece birlikte aileyi tutmak değil, aynı zamanda bir ilişkide eski sıcaklık ve tutku yeniden kazanmak için çok daha karmaşık bir boşanma. Bize bir kadın çift kadar çabuk tutku ve aşk ateşi sönmüş neden bir adam, istemiyor neden sorusuna yanıt bulmaya çalışalım.

evlilik görev Hakkında

Mahrem parti evlilik en ödüllendirici parçalarından biridir. Bazı algıladıkları evlilik görevi bu birbiriyle ilişkili olarak sevgi, şefkat ve tutku bir tezahürü olduğunu unutmadan, görev bir çeşit. Bir erkek ve bir kadın arasındaki cinsel yakınlık eksikliği er ya da geç birbirinden onların yabancılaşması nedeni haline gelir. Karşılıklı iddialar ve isteksizliği eşliğinde skandallar başlamak aile, birbirlerine dinlemek.

Tabii ki, biz bir adam kadınlara yönelik sevgi ve ilgi göstermeyen bir aileyi bulabilirsiniz. Fakat çoğu zaman adil seks temsilcisi kocasının bütün istekleri ve ipuçlarını yok sayar. Kadınların en sık olduğu için sorun eşleriyle cinsel yaşamlarında çarpar. Ve burada ilk kez ve soru bir kadının erkeğe istemiyor, neden ortaya çıkar. Aslında, nedenleri çok olabilir.

isteksizlik ilk belirtileri

Gibi genel olarak eşler sorunla karşı karşıya olduğunu anladı? Bir kadın o imrenilecek düzenli olarak yorgunluk, baş ağrısı ve kendini iyi hissetmeme, olsun mazeretler her türlü, erkeklerin yaptığı isteksizliğini gizler ise, alarm sesi zamanıdır. çoğu çiftte sorun sadece kocası tarafında eve almaz bir şey aramak başlar, örtbas. Ama o andan evlilik bir çatlak verir. Buna üzme hiçbir durumda, olup bitenlerin nedenlerine göz ve ailenizde uyum ve anlayış sağlamak için deneyin emin olun.

kadın vücudunun fizyolojik özellikleri

Kadınlar için fiziksel yakınlık erkekler için olduğu kadar önemli değildir bir öneri yoktur. Belki de bu birçok aile problemi açıklayabilir olduğunu. Neden kadınlar erkeklerden daha az istiyorsun? soru fizyolojik ve doğada psikolojiktir. Cinsel istek nedeniyle vücuttaki testosteron varlığına hem erkek hem kadınlarda, ancak için kadın vücudunda cinsel cazibe yanıt verir ve başka hormon - Prolaktin. Hormonal kadınlar, genellikle birden gerilmeler, yorgunluk, uyku eksikliği etkisi altında, ideal olmaktan uzak adet sırasında hormon yetmezliği olduğu erkek bedeninin özgü değildir oluşur.

ruh hali, ağlama, huzursuzluk ve eş ile yakınlık reddi ani değişimler kısa süreli, endişeye gerek nedeni ise. Ama oldukça sık bir kadının erkeğe istemiyor neden sorusunun cevabı çok daha derin yatıyor.

ret sebebi karı koca arasında son kavga olabilir. kadın böylece o kur ve sevgi yardımıyla konumunu yeniden kazanmak gerektiğini eşinize bunu açıkça ortaya koyuyor. Kadınlar neden erkeklere bayılırım istiyorsun? Her şey basit: doğası gereği kadınlar sıcaklık, bakım ve sevgiyi hissetmek istiyorum, zayıf seks vardır. çoğu seks için - duyguların ifadesi, onlar sevdi ve bağrına olarak hissetmek istiyorum bu noktada çok.

Gebelik ve doğum

Eğer birçok aile tarihini okursanız, çiftin cinsel yaşamında sorunlar en çocuğun görünüşü sonra başlar sonucuna varılabilir. Doğumdan sonra, işlem prolaktin ile karakterize edilir, hormonlar çıkmaz. Bu hormon, daha doğrusu, aşın kadın vücudu, bloklar ovülasyonu düzeyi ve bunun sonucu olarak, fiziksel gözde azaltır. sonraki gebeliği önlemede kadın vücudunun Bu koruma fonksiyonuyla. doğum onun için çok büyük bir stres çünkü Prolaktin, tam iyileşme için kadın vücudu gereklidir. Bazen bir tümörün gelişme baskın olduğunu gösterebilir, bu hormonun kontrolünü ele gerekmektedir.

tiroid bezi problemler

Neden kadının erkeğe istemiyor? Nedenleri gerçekten farklı olabilir. Ne zamandır tiroid bezinin durumunu kontrol ettiniz? Ve bu işinde bir sorun düşük libido neden olabilir oldu. Gerekirse, konuyla ilgili bir uzmana danışmalısınız analizleri teslim ve kapsamlı bir sınavı geçmek için emin olun.

psikolojik sorunlar

birçok aile hikayeleri geçmişteki şiddet gençlik hakkında bir hikaye ile başlar, düzenli seks ve saatli birbirlerine çekti. Tabii ki, hayat, çocukların doğum, sağlık sorunları oldukça olumsuz cinsel yaşamı etkileyebilir ve. Ama bazen profesyonel psikolog çekme sorunu çözmek için gereklidir.

kadını sadece onu sıcak geceleri vakit geçirmeyen, bir erkekle yaşamak istemediğini neden düşünelim. Şüphesiz o bir eş ya da ortağından hiçbir tepki var çok sayıda şikayet ve şikayetlerini birikmişti. Oldukça sık, bir kadın onun psikolojik durumunun bir rehine haline gelir, tam olarak tırmanmak değil yalnız hangi depresif durumu olsun.

nedeniyle organizmanın fizyolojik özelliklerine cinsel yakınlığa erkeklerin arzusu, hem de onun duygusal durumu. Oldukça sık, bir adam şiddetli bir tartışmadan sonra onun kadınını istiyor. Kadınlar için, fiziksel yakınlık adama duygusal bir tutum öncelikle kaynaklanmaktadır. Onun adresi hakaret ve yaralanmasına onun ruh deyişle duymuş sonra kapatmak isteyecektir olası değildir. Bir erkek etrafında rahat bir ortam yaratacak eğer tersine, bir kez daha kendi aşk ve sevgi göstermek, sadece cinsel arzuyu artırır.

kadınlar için çok önemli bir diyalog, bir ortak ile manevi yakınlık olduğunu ön sevişme. Görünümler, nazik bir dokunuş, tutkulu öpüşme, küçük sevinçleri ve güzel sürprizler - hepsi kadının arzusu neden olabilir ve cinsel yaşam ortakları normalleştirmek yardımcı olur.

ilginç gerçekler

Biz bilimsel bulgulara dayalı bir kadının erkeğe istemiyor neden sorusuna ayrıntılı bir cevap vermek çalıştık. Ama konu birçok seksologlar ilgi olmaya devam ediyor. Bunlar bir dizi faktöre göre ilişki kadın arzusu aramaya bitmiyor. Ve onlar bulduk budur.

Bitter çikolata cinsel arzu artar kanıtlanmıştır. Ve dopamin ve bioflavonoids Uluchay dolaşım içeriğin tüm teşekkürler. Eğer favori salmak isterseniz, love joys için çikolata ile tedavi emin olun. sonucuna ulaşılmıştır bilim adamları birçok kadın bu nedenle kendinizi onun eksikliğini telafi çikolata seks değiştirilir olduğunu ortaya koymuştur: Ama madalyonun bir de öteki yüzü var. o ölçü ile uyumlu ve sadece bitter çikolata yemek çok önemlidir nedeni budur.

Cinsel cazibe kadın olumlu etkiler ve kuru kırmızı şarap. Bu, yine, kan damarlarını genişletir ve kan dolaşımını uyarır. Ama aşırı içme geri teper olabilir. Ve tabii ki, uyarır ve kırmızı heyecanlandırıyor. Eğer cinsel yaşam getirmek istiyorsanız, yeni ve ilginç bir şey, koyu kırmızı renk tonu kıyafetler giyilir çalışmak.

bilirkişi raporu

Bir kadının erkeğe istemiyor neden soruyu cevaplamak için çalıştık. Bir kadının memnuniyetsizlik içinde, yani - Nedenleri Malysheva Elena biraz daha farklı bir görür. Evet, gerçekten seks sadece erkeklerin değil, aynı zamanda kadınlar, eğlenceli olması gerektiğini unutmayın. Ülkemizde ve dünyada pek çok kadın cinsel yaşamın zevkini alamadım nasıl hayal etmek zor.

Birçok yönden, kadınlar onların ortak tatmin etmek isteyen, öncelik onların arzularını koymayın, suçlu vardır. Bu pozisyon, temelde doğrudur ciddi ve geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açar. Sonuçta bu bir kadının erkeğe istemiyor neden sorusunun cevabı. Bu durumda ne yapılabilir? Solüsyon açıkça dürüst bir konuşma ile başlamalıdır. en ufak tereddüt etmeden Ortaklar, dilek, birbirlerine belki de en gizli tercihlerini ifade edilmelidir. Bu karşılıklı zevk yolunda ilk adım olacaktır. O zaman erojen bölgelerin varlığı için vücut, birbirlerine çok önem vermek incelemeye çalışıyoruz.

Adresleme

Eğer bir kadın bir erkeği istemiyor neden sorunun cevabını bulduktan sonra, problemma çözüm derhal olmalıdır. o gelebilir gibi garip, tüm kadınlar gizli arzularını eşiniz ile oldukça samimi bir konuşma için tercih ve itiraf edebilir, hiçbir zevk de değil her can. Ama bu adım kesinlikle gereklidir. Diğer yaylar karşı çok küçük adımlarla, küçük başlayın. profesyonellerin gerekli çağrı varsa. Unutmayın birbirleriyle mutlak samimiyet, cinsel hayatın normale onun aile sevgisi, güven, karşılıklı anlayış dönmek mümkün olacak ve mikroklima normalleştirmek geldiğinde.

bulgular

Seks hayatı ortakları - tema aynı zamanda önemini inkar etmek aptallık, oldukça titiz. Sadece karşılıklı saygı, anlayış, birbirini düzenli seks ve memnuniyeti ile ilgili olarak eşlerin açıklık güçlü ve kalıcı bir ilişki için anahtar olabilir. Onların durumun kontrolden çıktı önce çözmek gerekir sorunları örtbas etmemelidir. birbirlerine daha dikkatli, hoşgörülü olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.