SağlıkAlternatif tıp

Ne bir tuz lambası nedir ve nasıl çalışır?

Modern dünya çelik büyük bir atılım tuz lambaları. Bunlar yaygın beden ve ruh sağlığı tedavisinde sağlık merkezleri, spa ve masaj salonları, çeşitli kullanılmaktadır. Bilim uzun cihazlar olumlu Vücudumuzun durumunu etkileyebilir ve yorgunluk ve tahriş hafifletmeye yardımcı olduğunu belirledi.

Tuz lambaları nelerdir ve ne oluşur?

cihazın imalatı için uygulanır kaya tuzu Himalaya ekstrakte edilir (halit). Resmi kaynaklara göre, milyonlarca yıl önce oluşmuş ve bileşimine fazla 80 farklı mineral sahip olduğu (iyot, potasyum, magnezyum, demir, kalsiyum, kuvars, brom, selenyum ve böyle devam eder. D). Her doğal bileşik kendi bireysel özellikleri ve tonları vardır.

Kesinlikle hepsi insanlara yararlıdır. Bu gibi terapötik bir lamba , bir tuz lambası, kontrendikasyonlar sadece eksik kullanımı ile ilgilidir. Bu doğal bir sterilizatörünün ve olarak kullanılan hava iyonlaştırıcı. Yeterince tedavi edici etki için soketin içine dahil etmek: renk ve steril halit ile kombinasyon halinde ışık radyasyonunun etkileşimi mikrobik hücrelerin protein yapısını öldüren bir ortam yaratır.

anında pozitif enerji ve hoş bir ışıltı ile dolu oda kişi sayesinde huzur kurtarır ve tam gevşeme gelir. Birim taban alanı satın alarak, farklı boyutu vardır tuz lambaları dikkate alınır. Küçük odalar için üç metre içinde bir dizi kompakt lambalar kullanılması daha iyidir.

Nasıl tuz lambaları mı?

Cihaz ısıtılmış ampul tuz kristalleri olduğunda. olumsuz beslenen bir atmosfer pozitif (aletleri ayırır) şarj ortadan kaldırmak yüklü parçacıklar. Bu süreç astım ve alerjisi olan kişiler için çok yararlıdır. binayı dezenfekte etmek için, bir sonraki çalışan bir teknikle bunları ayarlamak için isabetli olmuştur.

yatağa yakın koymak uyku lamba iyileştirmek için: tıbbi parıltı hoş ışık ile odayı dolduran, hava arındırmak ve huzurlu bir atmosfer yaratır. Cihazlar farklı şekil ve renk paleti gelir. dezenfekte ve ikramlar, temizler - Her renk belirli bir etki, örneğin, sarı beyin aktivitesini uyarır ve beyaz insanlar üzerinde bulunur.

sahip tuz lambaları terapötik etkisi nedir?

Fayda kimyasal-fiziksel özellikleridir. bilimsel bilgi ve antik bilgelik Bu bağlantı, bir kişinin sağlığına kavuşması ve çevreyi yıkıcı etkisinden kendilerini korumak için. hipertansiyon, akut solunum enfeksiyonları, tiroid, diyabet, zatürre, solunum sistemi ve bronşiyal astım tedavisi için bağışıklık sistemini güçlendirmek için gösterilen tıbbi aydınlatma armatürleri uygulanması.

Kristal tuz deri hastalıkları olan kişiler için tavsiye edilir. terapötik etkiye ek olarak, kişinin biyo-enerji alanını yeniden ve hayati enerji doldurmak için yardımcı olur. Böyle cihazlar olduğu durumlarda, her zaman sakin, huzur ve konfor vardır. Hatta onların tedavi edici özellikleri yıllar aynı kalır. Uzmanlara göre, lambanın ömrü 10 yaşında ve düzgün bakım ve hatta daha fazlası.

Yukarıda, ben tuz lamba hiçbir sakınca olmadığı olmadığını eklemek istiyorum. lamba iç için güzel bir enstrüman, aynı zamanda refahını artıran büyük bir doğal iyonlaştırıcı ibaret değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.