IlişkilerCinsellik

Doğal afrodizyaklar: iyi yemek, sekste daha iyiydi

Kim olduğunu söylemek olmaz ama seks eksikliği çok ortakları arasındaki ilişkinin etkilenir. libido can afrodizyagin dönün.

bir afrodizyak nedir?

Afrodizyaklar - uyarmak ve ortağına insanın cinsel isteği arttırmak maddeler. Onlar Herhangi bir eczaneden satın alınabilir takviyeleri ve çözümleri şeklinde mevcuttur. Ancak, çok daha kolay geleneksel ürünlerin içeriğinde bulunan doğal afrodizyak, yararlanmak. Onlar her zaman kendi mutfağında bulunabilir.

doğal afrodizyaklar

Her vesile için en geleneksel hediyeler biri çikolatadır. Ve şaşılacak. Bu feniletilamin içerir. Araştırmacılar, bir kişinin üzerinde olumlu bir etkisi, hoş bir his neden ve sevgi duygusunu exacerbating sahip olduğuna inanıyoruz. kakao kullanımıyla (çikolata ana madde) yanında endorfin oluşumu ve serbest bırakılması ile sonuçlanır - hormon mutluluk ve zevk.

İlginç bir ürün ham istiridyedir. "Erkek" ve "kadın" hormonlarının - Onlar testosteron ve östrojen üretimini teşvik. libido itibaren bu ürünün tüketimini artırdı.

Domates bazen "aşk elma" denir. Neden? Belki dudaklarına kan acele uyarır çünkü. Bazı çalışmalarda domates cinsel performansı artırır ve kasları güçlendirmek olduğunu göstermiştir.

avokado hamurundan yapılan bir yemek - guacamole olabilir cinsel arzuyu geliştirin. Bu doğal bir antioksidandır E vitamini içerir. Bu ürünün kullanımı sayesinde sadece libido artar, aynı zamanda cilt rengini iyileştirir. Buna ek olarak, avokado orgazm daha canlı hale getirir.

her şey afrodizyak bağlı olduğunu unutmayın. Onlar sadece seks parlak ve daha arzu olmasına yardımcı olur. samimi bir doğa daha ciddi problemlere etkili ilacı yazacaktır bir doktora danışmalısınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.