IlişkilerCinsellik

Nasıl fahişe olmak: Vücudumuz kullanıma kondu?

Rus dilinde dönem "fahişe" bir olumsuz lekeli ve şaşılacak olduğunu. De jure en eski mesleğinin temsilcilerinin faaliyetleri yasadışı ve hukuk ve düzenin temsilcileri ile cezalandırılır. Fiilen, kaç erkek benzer bir tecrübeye sahip bir kızla kaderlerini bağlamak isteyeceksiniz. Peki neden fahişelik?

para sorunları

kadın fahişelik nasıl sorusuna ilk ve en açık cevap, bunlar para ile sorunlar yaşıyor olmasıdır. Günümüz dünyasında, her şey nasılsa zenginlik etrafında döner olduğunu bir sır değil. Daha büyük şehir yaşamı gerekli yüksek maliyetler. metropol gelmek Genç kız öğrencilerin, mağaza vitrinleri, restoranlar, güzellik salonları, kulüpler ve diğer zevkler şeklinde birçok cezbedici karşılaştı. Elbette imkansız ve parlak kariyer "tam olarak" hayatın tadını çıkarmak bir burs "hafif" bir genç kızın olasılığı düşüktür. Ama şimdi eğlenmek istiyorum. Adil seks değil, çok fazla yüklü ahlaki temeller, birçok kolay para elde etmek kabul etmiş, şaşılacak nedenle.

Perm Sosyal deney

fahişelik yapmak nasıl anlamak için, gerçek hayattan bir örnek alır. Kısa bir süre önce de Perm bölgesinde bu büyük sanayi işletmelerinin çok sayıda kapattı. Sonuç olarak, dramatik iş sayısını azalttı. Birçok kadın işini kaybetti. Buna ek olarak, düşüş tarıma geldi. İnsanlar sermayeye topluca hareket etmek zorunda ama iş hepsi değil bulmak mümkün oldu edildi. Genç kızlar giderek artan sayıda, bara gidiyor bu nedenle doğaldır. kamyon sürücüleri - çünkü bile Perm için alamadım fon eksikliği, sözde "en-rota" fahişelerin saflarına katıldı olan kişiler, bu basitçe fahişeler, iş yeri bir yoldur ve ana birliği. 2004 yılında, yerel otoriteler fahişelik yapmak nasıl sorusuna katıldı ve sosyal deney bir tür tutmaya karar verdik: emredildi "güve" çalışmalarını. Buna ek olarak, yardım kısır döngüden çıkmak isteyen herkese teklif edildi. başlatmak arzusu üzerine yeni bir hayat 60 kadın 15 40 yaş arası söyledi. Her biri özel beceri gerektirmeyen bir garson görevinden, tezgâhtar, hemşire ve benzeri meslekler için boş sunuldu. Bir yıl sonra, deney özetlendi: o "deneysel" yaklaşık yüzde 90 geri panele, işlerini bırakıp yani normal yaşama dönmek bulunmuştur.

seks yapmak Aşk

fahişelik yapmak nasıl sorusuna Başka bir olası cevap, seks için o anormal derecede yüksek ihtiyaçtır. bu hizmetlerin alanında çalışarak, onlar sadece bunun için ödeme aynı zamanda onun libido tatmin fakat olamaz. Ancak bu argüman temelden yanlıştır. Ankete göre, kadınların sadece yüzde biri bir müşteri ile cinsel ilişki sırasında orgazm yaşayabilirsiniz. Büyük olasılıkla, erkeklerin çoğunluğu onlar sadece ödeme uğruna seks olduğunu düşünmek için çok mutlu değil, bu yüzden Gururu paneli gerçekten "doyumsuz" kadınları sadece dahil olacağı düşünülmektedir şımartmak tercih ederim.

"Bir şirket için"

Nasıl fahişelik yapmak? Şaşırtıcı bir şekilde, en eski mesleğinin birçok röportaj temsilcileri bir arkadaşıyla şirket için bu iş olduğunu kabul etmişlerdir. Büyük şehirlerde seks dükkanları çoğunluğu ücretsiz konut ile koğuşta sağlar: Ayrıca, önemli sözde "konut sorunu" dur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.