Gıda ve içecekSalata

Salata Avcılık

Bugün yağsız sığır eti çoğunlukla hazırlanan salata Av, ancak tavşan eti ve hindi kullanabilirsiniz. Ayrıca gerek marine mantar, turşu salatalık, soğan, küçük havuç, 200 gr. sert peynir, 250 ° C. patates, 4 yumurta ve mayonez ambalaj.

katmanların düz tabak, mayonez her kat salata yayılmasını Av. Öncelikle mantar koymak gerekir. Mükemmel misiniz marine mantar, salamura mantar, chanterelles ve mantar, ama kullanmak ve mantar olabilir. Mantarlar doğranmış beyazlatılmış veya marine edilmiş soğan üstüne yayılır orta ölçekli dilimleri, kesti. Peynir çeşitleri bir kaba rende ovuşturdu ve mantar üstünde serpin. mayonez promazyvayut Katman. İyi pişmiş ve küçük parçalar halinde kesilmiş olmalıdır pişmiş yağsız sığır eti veya diğer et, Sonraki yayıldı. Turşu küçük şeritler veya ızgara halinde kesilmiş ve sonra etin üzerine koymak gerekir. ince doğranmış yumurta yayılmalıdır.

Salata Av değişebilir. Bunu yapmak için daha sonra şeritler halinde kesilir çırpılmış yumurta küçük pişmiş krep, gelen. haşlanmış yumurta koydu katman mayonez promazyvayut havuç rendelenmiş. Son kat bir kaba rende haşlanmış patates rendelenmiş olan.

salata Av taktiği rendelenmiş peynir ve sebze ve yumurta yapılan figürler ile dekore, modifiye edilebilir.

biber ve kavrulmuş susam kullanılan süslemeleri için marul bir başka düzenlemesinde. çanak da daha az besleyici olacak ve bu durumda sızma zeytinyağı, doldurabilir.

Bu yemek için Sebzeler tüm vitamin ve besin tutmak için benmari pişirilebilir. Çiğ meyveler küpler halinde kesilmiş ve benmari pişirin, temizlenir. kaptan sökülmeden bileşenler Soğutmalı - böylece düzgün ve sağlamdır. Bunun yerine, salamura mantar turşusu veya konserve kullanabilirsiniz. Servisten önce, salata iyi emmek olmalı, bu nedenle buzdolabında veya diğer serin bir yerde birkaç saat koyun.

Opsiyon yemekler haklı bir salata düşünülebilir av sosis. Bunu yapmak için, 4-5 adet, konserve mısır kavanoz, salamura mantar, 2 taze salatalık, beyaz ekmek paketleme kraker, mayonez ve miktarlarda götürün. Tüm malzemeyi küçük küpler ve karışımı halinde kesilir. Salata düz plaka üzerinde tümsek yayıldı. Yukarıdan o yeşillik dal ile makarnalık ince bir rende üzerinde rendelenmiş peynir, ve garnitür ile serpilir edilebilir. Daha iyi Peksimet duman kokusu ile almak.

Alman sosis salatası avcılık yaygın Almanya'da, aynı zamanda çok kendi sınırları dışında sadece bilinmektedir. Mükemmel ile bira ve schnapps ile hem birleştirilir. pişirin için, 250 gram gerekir. sosis, 200 gr avcılık. kaynatılmış pancar, soğan, tuz veya salatalık turşu, küçük haşlanmış havuç, tuz ve mayonez.

küpler halinde kesilmiş Pişmiş havuç ve pancar, ardından sosis, turşu ve ince doğranmış soğan avcılık kesilmiş küçük dilimler ile bağlamak. Bu salata iyice karıştırılır sonra mayonez, tuz ile sezon tat ve biber ile sezon için.

Bu salata Avusturya versiyonu ısı şeklinde tüketilebilir. sosis küçük küpler halinde kesilmelidir pişirmek için. Onların ceketler patates kaynatın ve küpler halinde kesin. Peynir ızgara, soğan halkaları, salatalık doğrayın - ince şeritler. Bu yemek için Giyinme ekşi krema, hardal, sirke ve karabiber ile karıştırılmış mayonez yapılır. önce mümkün Sosis tavada kızartmak. Salata yeşil soğan süsleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.