Sanat ve EğlenceSanat

Bir çilek gerçekçi ve dekoratif çizmek için

çilekle nasıl çizileceğini öğrenmek için karar verirseniz, bu nedenle, kağıt, tuval veya elektronik cihazda yaratıcı süreci yapmak istiyorum. adım rehberlik ve fotoğraflar ile adım birkaç talimatları okuyun. İstenilen örnek seçin. Gücünü test edin. işin tamamlanmış şeması üzerinde çok kolaydır, çünkü başarılı olacaktır.

tutarlı olun

çilekle nasıl çizileceğini öğrenmek için karar verirseniz, ilk en kolay örnek seçmek ve adım çalışma adımı gerçekleştirin. kontur görüntü olun ve sonra boya, renk veya kalem, boya kalemi veya başka bir malzemelerini kullanın.

Her zaman hem konunun seçiminde ve her görüntüyü oluşturmak için basitten karmaşığa taşıyın.

Bir çilek kalem çizmek için

Bu bölüm dizisini inceler kontur çizimi ses çilek. Oldukça yüzden böyle bir seçenek zor olmayacaktır yapmak, basitleştirilmiştir. aşağıdaki gibi çalışır:

1. albüm sayfasını veya başka bir atın. yatay önde yerleştirin. Her zaman gerçekçi oranlarda ve boyutlarda nesneleri çizmek için tavsiye edilir. size zor küçük bir resim yapmak bulursanız, büyük bir levhanın tam alanı kullanabilirsiniz. kolaylık sağlamak için, onları örnek ile görüntüyü karşılaştırmak için çapraz olarak kaydırın. Bu, doğru bir nesnenin oranlarını belirleyecektir. Daha doğru bir yöntem, çizgilerin yani, çok sayıda kılavuz kullanıldığında. Bu görüntü nedenle iki kılavuzları yeterli olacaktır, çok karmaşık değildir. Yani, çanak ön planı çizin.

2. arkasında bulunan çöpleri ve yaprakları ekleyin.

Şekil l'de gösterildiği gibi, 3. Program şekilde çilek,.

4. Doğru tohum göster.

5. Şimdi soldaki üç daha eklemek.

klubnichiny en dar yerinde bulunan 6. Doris diğerleri.

7. Devre hazır. Şimdi kullanabilirsiniz boya kalemleri, keçeli kalem veya boya.

aynı sayfada bu planın bir kaç resim çizme ve bir tabak şeklinde ekleyerek, sen sulu bir yaz meyve ile hala yaşamın bir taslak olsun.

Nasıl bir çilek kalem aşamalarını çizmek için

Aşağıdaki örnek bir çizgi film karakteri gibi görünen bir stilize dut tasvir için yardımcı olacaktır. iyi kullanılmış ve gerçekçi çizim nesnelerin inşaat izlerken.

Yani, aşağıdaki gibi çalışır:

Bir pusula veya şablonun yardımıyla 1. Bir cetvel bir daire yapmak, simetri ekseni çekmek ve ayrıca aşağıdaki adımları yapacak iki yardımcı çizgiler, çizin.

2. Nispeten çevresel bir şekli tane yaprak çizmek için önceden oluşturulan.

3. gözler ve burun izleyin. Eğer gerçekçi bir görüntü gerekiyorsa, bu adımı atlayın.

4. taneleri meyveler yüzeyinde çizin.

5. Yardımcı satırları kaldırın.

neşeli bir karakter setinin resmi. Sen yay süslemeleri, kolu bitirmek için, bunu boyayabilirsiniz. Yaratıcı hayal gücü.

Şekil 4, adım: biriktirilmesi konturu ve renklendirilebilir

Aşağıdaki örnek aşamaları çilek çok gerçekçi ve doğal nasıl çizileceğini gösterir. ek inşaat hatlarını kullanmadığı için çalışmak, hızla gerçekleştirilir. Bunun için:

1. resim olarak aynı şekle sahip olan bir kontur çizin.

2. oval yüzey örneği (herhangi bir sırada olabilir) uygulanır.

3. konusunu ve yaprakların çöpleri tamamlayın.

4. Dolgu istenen renk resmi ve kontur daire siyah kalem.

İnme ile Seçeneği her zaman etkileyici ve dekoratif görünüyor.

tonal çizim nasıl yapılır

Eğer hacim, ışık ve gölge aktarmak için kurşun kalemle bir çilek nasıl çizileceğini öğrenmek için karar verirseniz, o zaman sonraki resmi analiz eder. bir model olarak kabul et.

çilek şeklini yapmak için, yukarıda tarif edilen düzeneklerin herhangi kullanın. yapraklar, çiçekler ekleyin ve kaynaklanıyor. birbirlerine göre bu elemanların oranlarını tutmaya çalışın. bir devre düzenlenmiş olduğunda, gölgelendirme. Eğer bir acemi iseniz, orta yumuşak kurşun kalem kullanın ve daha iyi tek ışık gölge yapmak. Işık beyaz bırakın. Nesnelerin hatları ve koyu alanlar tekrar gitmek Çember. Şekil bazı dekorasyonu ile gerçekçi olsun.

Yani, nasıl bir çilek çizmek adım adım öğrendik. Yukarıda sunulan farklı seçenekler hızlı ve kolay hatta acemi sanatçı planlarımızı gerçekleştirmek için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.