Sanat ve EğlenceMüzik

Georgi Vasilev: yaratıcılık ve biyografi

George Leonardovich Vasiliev Zaporozhye Ukrayna şehrinde 1957 yılında doğdu. Gelecek Bard iki müzik okul sınıfından mezun oldu. Georgy Vasilyev, daha sonra yazarın eserlerinin hayranları tarafından bilinen olacak şarkılar, müzik çalışmaya devam sonra bağımsız gitar hakim.

formasyon

kimin biyografi Moskova ile bağlantılıdır Georgy Vasilyev, ülke ve bu şehrin en iyi üniversitelerinden birinde eğitim gördü. Kendisinin ekonomik ve coğrafi fakülteleri kişisel programını okudu Moskova Devlet Üniversitesi, girdi. George sonradan ekonomi alanında doktora yapmıştır. Merkez Araştırma ve Tasarım Enstitüsü (TSNIIP) kentsel gelişim - üniversiteden mezun olduktan sonra Rus Bilimler Akademisi Coğrafya Enstitüsü ve daha sonra bir üyesiydi. Kısa bir süre SSCB Georgy Leonardovich yıkılmasından önce sermaye Oktyabrskiy ilçesinde Başkanlığına getirilir. ilçede alanları ile - o girişim sermayesi idari açıdan bölünmesi değiştirir için 1991 aitti beri var, diyeceksin.

Yazarın şarkısı

Georgi Vasilev - tenor, hala onun düzenli katkıda bulunan yazar Alekseem Ivaschenko buluştu öğrencisidir. müzisyen ilk müzikal tiyatroda buluştu ve daha sonra Moskova Devlet Üniversitesi'nin tiyatro müzik stüdyosu aşamasında birlikte oynadığını söylüyor. Birlikte, yaklaşık 10 müzik performansları üretti. 1981 yılında, yazarlar trajik figür Dzhordano Bruno müzikal "tanık" yazdı. Ve ilk şarkı Georgy Vasilyev 16 yıl içinde geri yazdı. Daha sonra birlikte Alekseem Ivaschenko ile kahramanımız düet yarattı. Onlar ortaklaşa hazırlanan ve birçok şarkı seslendirdi. Georgi Vasilev - opera şarkıcısı, 1990-2000-ler dönümünde proje bardic müzik yer aldı "Bizim yüzyılın Şarkıları". Biz sanat şarkıda üzerinde birçok çalıştı.

müzikal "Nord-Ost"

Alekseem Ivaschenko birlikte Georgy Vasiliev müzikal "Nord-Ost" yarattı. oyun oluşturma işlemi 1998 yılında başladı. "İki Kaptanlar" - O yılın yazında, onlar ayar için edebi bir çerçeve seçti. Müzisyenler bu nedenle Rus edebiyatında kaynağı aradığını, bazı Avrupa müzikal bir rehash yaratmak istemedim. Seçenekler azdı, fakat Georgi Vasilev ve Veniamina Kaverina seçilen bir kitabın onun co-yazar.

bir röportajda, o fikri bu romanın olay yerine göç nasıl ortaya çıktığını hikayesini paylaştı. Alex "İki Kaptanları" eş yazarı koymak sunulan, ancak bu roman müzikal için uygun bir temel oluşturur düşünmüyordu. aile George Leonardovich bir geleneğe sahiptir. Yaz birlikte yüksek sesle bazı kitap okuyun. 1998 yılında, Vasilyev ailesi Roman Kaverina seçti. George eylem ilgiyle çocuklar ve yetişkinler gelişme fark ettim. ayarı için mükemmel bir seçim - O bu kitabı fark etti. kitabının uyarlaması üzerinde çalışırken Müzisyenler tüm eserler Veniamina Kaverina inceledik.

Kahramanımız "İki Kaptanları" uyarlanan film komut ve üç oyunlarının yaratılması katılır. roman üç yıla yayılan, bu yüzden genellikle iki aktörler tarafından oynanan karakterdir - çocukluk ve erişkinlikte. çocukluk, ergenlik ve yetişkinlikte - "Nord-Ost" yazarları bir karakter sahnede üç aktörü somutlaştırmak için karar verdi. Ivashchenko ve Vasilyev topluluğu sadece bir yıl içinde toplanan. Hemen hemen tüm sanatçılar oyunculuk ve müzik eğitimi. Sadece iki mesleki eğitimi almamış, ama gerçek bir yetenek var. Nisan-Haziran 2001, okul performansı sanatçılar için işliyordu. Onun görevi klasik müzikal üretimi için gerekli olan koşullarda çalışmak öğrenmek oldu. Sınıflar koreografi, ses, sahne hareketi aşamasını içerir. acayipliğidir her gün tiyatroda gösteriyor olmasıydı.

gala

Georgy Vasilyev kısaca şov üç saattir ve otuz yıldan fazla tutma eylemini kapsar galası önceki bir röportajda söyledi. Bu yüzden yüzyılın klasik müzik dönüş açıldı, ardından XX yüzyılın müzik (tango, caz), Sovyet müziğinin unsur bulunmaktadır. Kayanın son sesler ise. Evreleme iki adımda bölünmüş ve 43 odadan oluşmaktadır edilir. Tebrik aktörlerin Nord-Ost 'performans Kağıt uçaklar devreye sokulması oldu. seyirciden Şubat 2002'de galası gününde bu "uçağın" bir yüz uçtu.

Dubrovka'da de trajedi

Sonbahar 2002 trajik olaylar sırasında, Georgy Vasilyev de rehineler arasında yer aldı. O saldırı sırasında kayıt stüdyosu olduğunu hatırlattı. çekim duyduğunda salona koştu. O zaman zaten belli bir düzen vardı - seyirci silahlı teröristler tarafından çevriliydi. onlar filtreleri içmeye başladığında yangın olabilirdi, çünkü, yönetmen, ona bunları kapatmak için fırsat vermek militanları ikna etmeyi başardı. Üç gün boyunca Giorgi rehineler için terörist taviz almak için adım adım başardı. Doğrudan saldırı sırasında gazdan gitti klimanın altında yer almaktadır. Onun bilinç sadece on saat geri döndü.

yasak

Bir ay trajediden sonra, George hastaneden ayrıldı ve Tiyatro Merkezini restore ve oynamaya çalışmaya gitti. Finansal sorunlar 2003 yılında evreleme durdurmak kurucuları zorladı. Sahne "Kuzey Ost" bir ton kadar tartıldı ve aktarmak için tasarlanmamış. Bu nedenle, tiyatroda performanslarının sonlandırma müzikal sahne versiyonunda sonu anlamına geliyordu. Eş yazarlar turu girişiminde bulundu. Nijni Novgorod olarak, "Nord-Ost" kitlenin ilgi buluştu - yerine 9, bunlar 14 performanslar verdi. Sonra sanatçılar Tyumen kentinde gerçekleştirdi. Bundan sonra, farklı bahanelerle, başka şehirlerde yapımları reddetme başladı. Daha sonra hiçbir başarı ile müzikal gösterisi geri dener. TV kanalları aynı zamanda kayıt kullanmayı kabul etmiyorum. Bu muhtemelen oyunun adı trajedinin simgesi haline gelmiştir olmasından kaynaklanmaktadır.

yapımcı

2000'lerde Georgi Vasilev üretici faaliyeti gösteren edildi. O birkaç önemli projelerin oluşturulması katıldı. 2004 yılında, iş animasyon serisi "Gems Dağı" başladı. Onun serisi Rusya, Ukrayna ve Belarus halklarının masal uyarlamalarıydı. dizi yayımlanmaya devam ediyor. 2010 yılında romanından uyarlanan animasyon serisi "Fixiki" geldi Eduarda Uspenskogo. Georgi Vasilev - film için söz yazarı. O çocukların Son yirmi yılda için müzik eksikliği ciddi endişe olduğunu bir röportajda söyledi. O kadar iyi şarkıları tercüme. 2006 yılında, George izleyiciler ülkenin bölge ve insanlardan söz edildiği projeyi "Çok Rusya" ortak yapımı. Bizim kahraman aynı sektör içinde birden fazla büyük bir proje yapmaya çalışıyor çünkü çoğu zaman, faaliyet türünü değiştirir olduğu kabul edilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.