Sanat ve EğlenceMüzik

Aida Nikolaichuk - Ukrayna vokal gösteri "X-Factor" yıldızı

Belki Ukrayna şov "X-Factor" gelişmeleri takip etmiş herkes için, Aida Nikolaichuk idol haline geldi. Hakim bile canlı sesi duyulur şüphe böylece bu inanılmaz güzel ve yetenekli bir kız, bir şarkı Poliny Gagarinoy "Lullaby" şan, izleyiciler binlerce kalpleri casting sahip fethetmek başardı. Ne sayesinde o amaçlarına ulaşabilmek için geçti? Nasıl gösterisi Aida Nikolaichuk için yaşamak? Biyografi, bu makalede açıklanan, bu soruların yanıtlarını sağlayacaktır.

Yolun başında

Odessa 3 Mart 1983 gelecekteki Ukraynalı yıldızı doğdu. Erken çocukluk itibaren, kızlar anneannem ile şarkı söylüyor. İlk sınıfında, ben okul korosunda ve yakında solist oldu. Ne yazık ki, koro etkinliği, doğada periyodik oldu çocuklar zaman zaman vardı, bu yüzden istediği kadar Hades bir şarkıcı olarak gelişmesi mümkün değildir. O bir vokal koçu bulmak için birkaç kez denedim, ama boşuna.

sanatçının şekilde gitmek için umutsuz, Aida Nikolaichuk okul üzerinde moda tasarımcısı giysiler girdi. Ancak, şarkıcı olmayı rüya onun arkasından idi ve düşünceler ve gerektirecektir eylemlerin olasılığını doğuran bilinmektedir. Aida hiphop kültürünün temsilcileri ile bir araya geldi ve kafasına müziğin içine batırılmış - bir vokalistlik grup haline gelir. Birkaç yıl sonra, o bir kez daha uzağa kaderinden hareketli, gruptan ayrıldı ve, makyaj için kurslar olduğunu. Hades bir döküm vokal gösterisi duyduğumda, bunun şarkıcı olmak için onun son deneme olacağına karar.

ilk girişim, ama geçen değil

Hatta Odessa gösteri yetenekli kızın ilk sezonunda, bir şarkıcı gerçeğe olma onun çocukluk hayalini gerçekleştirmek için çalıştı, ama bir noktada bir şeyler ters gitti de, bu canlı yayınları için başarısız oldu, yargıç "hayır." Ona televizyon izleyicileri baskı eleme turu Aida Nikolaichuk katıldığı, hangi tanıtıldı, onlar projede kızlar iadesini talep etmeye başladı. haline Aynı Aida eller düşürdü ve Internet projesi katıldı "çevrimiçi X Factor". görüş ve oylama seyirci Milyonlarca o kazanan yapılmış ve döküm işlemi yapılmaksızın, gösterinin üçüncü sezonunun eğitim kampına gitmek için izin verdi.

"X Factor": hayatlarını değiştiren bir gösteri

Gösterinin üçüncü sezonunda tüm katılımcıların "X Factor" Aida Nikolaichuk en uzun bir yol gitti. Proje, ilk baskısının hala tüm sonra, o ilk sahneye çıktı. deneme ve yenilgilerden sayesinde Hades finale çıktı. Bu kazanmak için biraz vardı, ama finale oylama sonuçlarına düşünmemeye tercih etti. defalarca hezimete uğrayan kız, o tekrar yapmak için korkuyordu. İnanamıyorum ve önceki sol üyelerinden birini sözü yok, o bir rüya gördüğü için, Aida kazanacak iddia Dmitry Sysoev,! O Dmitry sadece ilk dört finalist olacak olan ve oyların hatta sonuçları hayal olduğu ortaya çıktı. Uyku kehanet olduğunu kanıtladı! Ukrayna yeni yıldızı buldu!

Aida Nikolaichuk izleyicilerin rekor sayıda projenin tarihindeki için oy attı. Gösteriden sonra, o Sony Müzik Eğlence denir önemli plak şirketi ile yaptığı ilk solo albümü kaydetmek için bir sözleşme imzaladı. Bu şirketin yardım örneğin Michael Jackson, Shakira tarafından Pink Elvis Presley, Bob Dylan gibi Olympus popüler uluslararası yıldızlı Star yol yaptık ile Celine Dion, Beyonce, Britney Spears ve diğerleri.

"X Factor" sonraki hayat

Gösterinin sonunda, tüm katılımcılar her Ukrayna tur için hazırlanıyor idi. O bu görev ve Aida Nikolaichuk galibini aldı. şarkıcının Biyografi taraftarların binlerce projeye hayatının ayrıntılarını öğrenmek istedi, aşırı popülerlik kazandı.

başlıklı Aida debut albüm başardı ses getiren zaferinden sonra bir yıl için, iki klipleri kaldırmak ve birkaç konser vermek "Biz aynı gökyüzü altındayız". Şarkıcı kategorisinde ödül Yuna için bir aday haline geldi "Yılın Keşfi".

Aida kameralardan saklamak ve gazetecilerin sorularına samimi cevaplar vermez. iki milyondan Grivnası - Böylece, bir röportajda, şarkıcı kendisinin kazandığı ödül harcamayı planladığı anlamaya başardı.

fonların dağıtımı için planlar

Aida o uzun Odessa Kanser Merkezi'nde yardım etmek istediğini söyledi. Ve sonra, nihayet, fırsat vardı. O da Disneyland oğulları getirmek ve ev tamamlamak için anne yardım istiyor. Kadınların sevinçleri de göz önünde tutarak gerektiren yatırım fonları ile Aida fotoğraf çekmek öğrenmek için iyi bir profesyonel kamera show (çok sevdim edildi) organizatörlerinden kendi sahne elbiseler bazı satın almak ve almak istiyor.

geleceği ve kişisel yaşam için planlar

Aida gelecekte iş hayatında ilgili planlar paylaştı. türkü, dans ve salon tarzında - şarkıcı müziğin farklı yönlere kendini denemek istedim. her şekilde Kız gösterisi, başarılı bir Ukraynalı yapımcı Igor Kondratyuk üzerinde gösteri dünyasının içinde onu danışman ve koç yol açmaya yardımcı olur. Aida göre, ilk başta potansiyeli görmedi ve bir şarkıcı olarak almamalıdır hatta tüm projenin hakimler ve iyi şartlarda olduğunu, akıllarını değiştirdi ve şimdi şiddetle desteklemektedir.

Hevesli şarkıcı zaten onun ünlü statüsüne ve katılan çeşitli sosyal etkinlikler kullanmaya başlamıştır. 2012 yılında, Aida Nikolaichuk ve Igor Kondratyuk Viva Ödül törenine ziyaret etti. Birlikte kırmızı halı boyunca yürüdü ve kimse büyüleyici arkadaşı Igor Kondratyuk geçenlerde sadece katip olduğunu düşündüm olabilirdi. Aida - Gerçek yıldız, bu iddia değil!

Onun özel hayatına gelince, onun ilk evliliğinden bir oğlu var ve adı gizleyen genç adamı buldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.