BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Pasaj "Bazılarımız" ("Arkada kalan", "Üniversite", "Otel")

"Bize biri" Çalma oyun sektöründe büyük bir atılım oldu. Büyük çoğunluğu olumlu yorumlar yapamadı be daha iyi niteler bu oyun. Ama diğer benzer projelerden farklı kılan? Sonuçta, oyun vermedi teklif kullanıcıların şey temelden yeni: kıyamet hikaye is banal ve oyun kaynar aşağı kısmından en olağan çatışmaları ve imhası canavarlar. Bizim karar vermek için Ama değil. Şimdi biz bir oyun için konsol satın alamayan olanlar için Rusça, "bizden biri" oyun geçişini açıklamak için başlar ve ölü dünyasında bağımsız bir yolunu usta edemedik olanlar.

prolog

Oyun banalities ile başladı. Dikkatimizi Normal ailenin tüm görünür. kızı (Sarah) için oynamak, iyice evini kontrol edin. masada, TV gazete kartı okuma ve raporuna bakın, sonra da pencereden dışarı. Sonra babasının ofisine gidip filmi görmek.

Şimdi sürüş baba (Joel). arabada sonra Tommy, şehir dışına gidiyoruz ama bir kaza biniyor. kollarımda kızımı al ve kardeşi izleyin. Kararnameye göre sokağa yerinden ve bara onun aracılığıyla, kafası. Tommy enfekte geciktirmek olacak ve bir sonraki arka kapıdan gidin. bir fener ışıklı sokak, aşağı çalıştırın ve sonra da yol boyunca durmadan çalışır. Bu noktada kader toplantı olacak ...

kısmı 1-3

Son olarak, biz gerçekten oynamaya başlayın. Oyunun ana arsa 20 yıl Sarah ölümünden (Vay, bizim karakter vardır neredeyse 50) sonra başlar.

"Us biri" Passage - Bölüm 1: "karantina bölgesi".

Bu aşamada, sorunlar ortaya gerekmektedir. Biz takip eden arkadaşı Tess. girişme zorlaştırır Robert, bazılarını bulmak için - Bizim görevdir "iş". merdivenlerde beyaz arabanın yanında tünemiş, binaya olsun. Birinci katta tüm anlaşmazlıklar ile dolu ve bizim karakteri bir gaz maskesi takıyor edilir. odasında, duvardaki deliğe doğru ve prolazili çevirin. Yolda, cephane için gövdesini kontrol etmeyi unutmayın. Biz kafasına bir kurşun olun. Devam ediyoruz. İlk enfekte kadar gizlice ve onu boğmak. Biz feneri kapattıktan sonra, kalan sol bypass. dışarı alır.

İkinci bölüm çok farklı değildir. Sen pazarda kendini bulmak ve Robert rıhtımda tersane saklandığını öğrenirler. Kaç, ateş, mücadele ediyoruz. Eğer mümkünse, tasarruf mühimmat. kapıyı geçmek amacıyla, Tess duvarını sol otur. Başka katliamı. depo taşıma. gizlice düşmanları öldür. Yakın oda bunun için idealdir yanı sıra olası. Biz Robert bulabilirsiniz. Birincisi, vururum, sonra da kaçmayı deneyin. konuşmaları bir dizi sonra yine bizim arkadaşı takip etmek zorunda. Köprü dönüşte bıraktı. Şimdi gidip soldaki binaya girin. düşmanı yenmek, biz boğar. Biz pas koridor tamamen yolu son oda ve orada biz olsun dışarı aracılığıyla pencere aşırı. düşmanları Öldürme, biz köprünün altında indireceğim.

Ve sonra bir sonraki kısmı. küçük bir kız Ellie - Biz Capitol teslim edilmesi gerektiğini kaçakçılığı, tanımak. yalnız çalışırken, dikkatli olmak gerekir. Binayı çıkıp çit sola sapar. Bunun yanı sıra, sonra sağ sokak dönüşür. Biz çöp tenekesi kadar itmek ve daireye tırmanmaya. Burada Tess kadar bekleyin. Ondan sonra, duvardaki delikten bırakın. Biz düz bir çizgi halinde, biz kaybolmak izin vermez gidin. Çalışma jeneratör (kaydırıcı alt tablo). Biz geçmek ve saldırıları püskürtmek. taramadan sonra çıkıyor virüslü olarak Ellie 3 hafta söyledi.

bölüm 4

Böyle bir hikaye sonra "ani", "Kimimiz," karmaşık almaya başlar viraj. doğru yerde olmak için, size "müfrezeleri" geçmek zorunda. Biz en yakın devriye Tess izleyin. Sonra sol ve havai ışıkları takip etmeyi unutmayın, duvar boyunca hareket etmeye başlar hareket. Biz binada düşmanla sonraki çarpışma kadar barınaklara boyunca hareket. O uzakta döndüğünde, nötralize. , Baştan sona darting ördek unutmayın. İhtiyacımız olmayan Ekstra güçlük. Biz ızgara ulaşmak ve onu patlak.

Yine Tess izleyin. Bu zorluklar olmaması gerektiğini, zaten çok tanıdık geliyor. Genel olarak, geçit "One of Us" bir roman gibi daha fazladır. Sen lineer arsa göre takip ziyade kendileri yaratmaya yardımcı olamaz. kapıların bir demet odasında tıklama böceklerle çarpışma sonrasında temiz bir vicdanla bıçak harcıyorlar. Hepsi ödeyecek. Eğer ortağını yardımcı unutmayın gitmek gibi. o tel kurtları dikkatini sonra ters yönde bir şişe atmak.

tabancasını ve borunun bir parça Picking, öldürme başlar. Tüm düşmanları arkadan sinsice ve aşağı kesti. Bir kamyon arayan, dışarı alın. Yanında sonraki binada sola çevirin. düşmanları öldür ve kamyona şifoniyer sürükleyin. Biraz yaratıcı eylem sonrasında tekrar biz içine çalıştırın. bankın silahlarıkontrol değiştirmek unutmayın. Devam edin. koşucu öldür , Molotof kokteylleri aynı anda da yanık Chuck, koşarak gelecek. Üzerinde Ran düşmanlara. Biz çatıda çıktım ve binalar arasında koymak pansiyon, almak. O Capitol vardığımızda tutarlı ölü olduğunu bulmak. Tess bulaşmış ve hala örtmesi gerekir. Joel Ellie arabayı al ve Tommy almak için, Bill gidin.

Biz tabancadan gizleme, metro içine inmek dışarı çık. Biz arabaları geçmektedir. ayrıca geçebilmek için, yüzme gidin. Biz salı bulup Ellie taşıdı.

bölüm 5-7

Bizim güvenle konuştuktan sonra tekrar yola çıktık. "Us biri" Passage vahşi gerçekleştirilir. Kuleye giren, ormanın içinde taşıma. duvara tırmanmak için, biz küçük bir kulübe bulmak, bunu giymek ve duvara tahta at. Yolda Devam edin. Sol şeritte bize aynasını karşılamak için dışarı çalışır, ancak tuzağa patlayacak. Bir sonraki onunla kamyona merdiven tırmanmak , yangın merdivenine değil onlarla tahta almaya unutma. Bu binalar arasında yerleştirilmelidir. Bir kez daha flamalar altında sürünen, dikkatlice hareket inmek. Devam edin. Biz tuzağına olsun, cephane kaydedemezsiniz. Bir süre sonra yardım bir Bill şeklinde ulaşır.

Bölüm 6 tam olarak otomobilin yedek parçaların aramak için tahsis etti. bölgede arama yapmak için unutmadan ederken, Bill çalıştırın. Biz okuluna git. Burada "yanık toprak" taktiklerini kullanırlar. Biz şişe atmak ve kalabalığa gidiyor enfekte olduğunda, "Molotof" onları yakmak. Koşucular - her şeyden önce bir önemsememek çıkarmak patronu ile savaşta.

Yedinci bölümü oldukça kısa. Bill'in ortağı - Bir kere okuldan, biz sığınak Frank olsun. O asılı bulmak, ancak bir araba dolu bir pille yoktur. Biz aynı anda düşmanlara arabayı itin. Biz "batımına doğru bırakın." Bill veda edip

bölüm 8-10

En ait yolu bizim kahramanlarımız yönetmek için harcama içinde araç, ancak, önce ulaşmak şehir, suratlı bir sorun - büyük bir trafik sıkışıklığı ile ilgili otoban. kahraman sağa dönerek haydutlar tarafından pusuya edilir. Hepimizin onları öldürmek sonra dışarı çıkmak. avcılar kaçınarak, arabaların arkasında saklanmak. Bir kontrol noktasından otobüs geçmektedir. Başka bir katliam süren oyun, "One of Us" (güncellenmiş versiyonu) sağ binada gizlemek için izin verir henüz bulaşmak istemiyorsanız aksi takdirde ilk sokak temizlemek zorunda ve sonra katlarda bina. sular altında alan üzerine tekrar yalnız biz sal almak ve otobüs Dorothy'i taşıdı. Oradan kafeterya olsun ve sonra, tahta kullanarak, biz otele hareket.

"Otel" (Otel) - Bize "Us One" bir pasaj atacağım en zor parçaların biri. Biz yeri arayın. Transferi merdiveni için duvar, hangi orada is no korkuluk. Sağ tarafta birinci katta güvenli kod bulacaksınız. Biz ikinci katta yükselecek ve oradan bitişik binada çöpe gider. Bundan sonra, daha yüksek ve daha yüksek tırmanmaya. Biz asansör ortaya koyuyor. Ellie alınır ve suya düşer. Konumu boş. Bir geçiş bulup jeneratörü çalıştırmak için, kapıyı açın.

Bu geçidin, "İçimizden biri" olarak ( "Otel") biter. Biz doğrudan geçitle gıda ulaşır. Sağ duvarda merdiveni ayarlamak ve yukarı tırmanmaya. bize atmak için. Kısa bir mücadeleden sonra Ellie gelmesi ve hayatında ilk cinayet işleyen. Tırmanış, biz restoran ulaşmak. Yeniden piyano bastırıyor ve yukarı tırmanmaya vardır. Sonra Joel nihayet akıl ve şimdiki Ellie tüfeği dinle. Saldırı Ellie altında açığa çekmeye çalışmaktansa, dışarıda tüm düşmanları yok etmek için. Bir oyuncu aksine sonsuz bir kız, bir Kartuşları.

parçalar 11-13

avcılar yolunu öldürme Kentin içinden taşıma. Şehirde isyan Hayatta kalanlar otomatik taret bir cip almak başardık. Şimdi ondan saklanmak zorundadır. Bir Henry ve Sam - Bir binada "mülteciler" başka bir grup var. Biz aynı anda mutantlardan ateş ve taret saklanarak, onların barınakta Henry izleyin. Şehir dışına almak için, korumalar az olacaktır ne zaman, geceleri kontrol noktasından saldırmak zorunda.

Hileleri "One of Us" (Bölüm 12) ilk iki muhafız Henry ile götürmek olduğunu, bunlardan ilki. Sol taraftaki bir tane var. Bundan sonra, spot saklanarak, bir güvenlik görevlisinin ölümüne ve güç kapalı, jeneratöre izleyin. tam karanlıkta bize inmesi olanlar öldürmek için. Ondan sonra, kapıyı açın. Biz yukarı üçünü otur, ama merdiven sonları. Henry ve Sam biz tekrar aşağı sokak atmak ve. Biz binaya gidip biz düşmanlardan temizleyin. düz çalıştırın ve çıkmaza girer. Biz suya atlamak.

Ne (Part 13) "Bize biri" sunacak oyun geçiyoruz? Ve bizim kahraman kıyıya nehirden yukarı gelecek Henry ve Sam ile başka bir toplantıya bizi hazırlar. Joel üzüntüyle ve Henry onlara ihanet öldürmez. Ve şaşılacak. kahramanlar kanalizasyon yoluyla kendi yolunu bulur. Yol ayrımında sağdaki ilk gidin. "Arkadaşlar" geri dön. su kadar sonuna kadar yelken alanı ve biz sıkışmış mekanizmasını saptamak. Henry kapısı açıldı ve biz sonuna kadar, biz salı atmak ve onun Ally, onarım jeneratör teslim kalkmıştı. Henry kardeşiyle birlikte gelir ve bize yardımcı yukarı tırmanmaya.

keskin nişancı

başlık süren oyun "One of Us" (madde 14) var. kanalizasyon inerken, biz tuzağa düşer. grubu bölünür. Joel için oynamak, düşmanları savuşturmak ve başkalarına yapın. Biz Henry izleyin.

Onlar sokak ulaştı, biz o keskin nişancıyı kontrol ettiği bulmak. sol tarafına gidin. Burada avcılar karşılayabilir, ancak keskin nişancı almak için daha zor olacaktır. Onlar binayı ulaştığında, keskin nişancı tüfeği öldürüp seç. Bunun yardımıyla, bizim grup yardımcı olur. Ne zaman zaten molotof kokteyli atmak olacaktır Adam vurmak bir zırhlı araç bilinen tahrik edecektir. Biz biraz daha ve patlamanın gürültü enfekte koşarak ne olduğunu görmek için bekliyor. Onları ateş ve gidin.

Bu diyalog ve ekran koruyucular başka dizi izler. Sam bulaşmış ve Henry kardeşi öldürmek için zor bir karar alır ve sonra intihar eder.

bölüm 15-16

Sonra "bir süre sonra.", Yazabilirdim Hileleri "One of Us" (Bölüm 15) hidroelektrik gücüyle çalışır. sonbaharda bahçesinde ve bizim kahramanlar ise Tommy aramaya devam ediyor. Makinenin etrafında optik ile iyi bir silah. diyalog sayesinde ilişkiler Tommy ve Joel bazı özellikleri öğrenirler. Baraj dolayısıyla kapıların birini açmak için, vanayı çevirin. Su altında dalış ve Ellie için sal bırakın olmadan devam ederiz. Ve son olarak, biz Tommy karşılamak fabrika kapısı, ulaşır. Biz konuşmaların dizi ve sonra kardeşçe "uzlaşma" Biz Dorothy kurtarmak hangi ve haydutlardan kardeşinin eşi bekliyor. Ama bütün o kadar basit değil.

ağustos böceklerinin için Tommy ile gitmek yerine, Ellie ata kaçar ve kardeşler onun izi gönderilir. bir pusuda, haydutlarla doğruldu ve atlar gidin. Bunlardan biz Ellie ikinci katta gizleme ahır, geçin. diyalog haydutları savuşturmak ve sonra zaten Tommy ağustos böcekleri olmadan laboratuara gidin. Bu konuda size gidiş yolu "One of Us" (Bölüm 16) tamamlayabilir.

"Üniversite"

oyun sırasında başka kötü anı. Hileleri "One of Us" (Bölüm 17) Colorado Üniversitesi anlamına gelir. Bununla beraber, birçok oyuncu sıklıkla soru var. merdivenlerden yukarı çıkarken merkezine doğru hareket topraklarında ve gelen kademeli sola sapan. koridor geçerken, kafes nakavt. Biz bir alev makinesi ve bir santral içinde bulduğumuz odasına tırmanmaya. Üzerinde jeneratör ikinci katta olması gerektiğini görülebilir. Biz jeneratör ve arka açmak, yukarı yükselir. Kapıyı açarak biz merkez alanına çalıştırın ve sola. Orada bina obbezhav sonraki kilitli kapıyı bulmak. "Us One" ( "Üniversite") geçirilmesi sağdaki binaya girmek zorunda olduğunu ima eder. Orada, üst kata çıkmak jeneratör iter tele kapının ters taraftan dışarı çıkmak. Sen açın. yolu açıktır.

sağa, sonra sola kemer çevirin ve çitin üzerinden atlamak. ana girişinde laboratuvara sonraki çöp görmek için. Bu kapıdan kırmak ve içeri yardımcı olabilir. Biz boş bina incelemek ve iki kasetleri bulmak, bunlardan biri de Salt Lake City döndüğünü söyledi. Sonra bize bilinmeyen ve açılan ateş vardır. Size gelen aynı şekilde kaçıyorlar. Ama Joel çıkıntıya yıkar ve açılır. Pimi Çıkıntılı ( "Üniversite") onun aracılığıyla deler, ve buna "Us One" geçmesini sonunda.

bölüm 18-19

Kış geldi. "Us One" (güncellenmiş versiyonu) geçirilmesi Ellie için oynamak olun. Ormandaki hayvanlar avlanmak yay. Birincisi, tavşanı öldürmek ve sonra kovalamaca geyik başlar. Ondan uzak dur. İki doğru hit sonra o sizden uzaklaşmaya başlar. Onu izleyin, o size David ve James ile bir araya bir kulübe, götürecektir. Onlar antibiyotik bir geyik leşi alışverişinde sunuyoruz. James ilaçlar için de geçerli, ve David hala bizimle. Bu noktada, saldırı mutantlar. , Binada gizleme pencereleri barricading ve canavarlardan vur. Bir süre sonra kaçmak zorunda. David izleyin. Binanın başka bir bölümüne geçmeden sonra, aynı resmi karşılaşacak: hayatta kalma, canavarlar çekim. Sonra David tarihini öğrenir. Onun halkının Joel bu duruma girdi, çünkü bu olduğu ortaya çıktı. Geçen canavar ardından James ve bize ilaç vermek ulaşır. Ama bütün o kadar basit değil. Ellie Joel alır ve ona ilaç enjekte sonra, haydutlar dönün. bir ata atlayıp dikkatini dağıtmak için, yolculuğu. Bir at öldürüldüğünde, tepe dolaşmak ve evin geçmesi. Daha ortadan kaldırmak için rakipler yay. dock aşağı alın ve sonra borulardan ilerlemeye. Biz yangın kısa değişimi bizi yakaladı ve Joel kontrol döner sonra, bir sonraki binaya olsun.

Biz kalkıp evden ayrılır. Kapı üç haydutları öldürerek, açıldığında, diğerleri kaçar. Biz onları ve düzleştirilmiş yetişirim. Bundan sonra kurtulanları sorguya. Yine Ertesi sabah kaçmak mümkün olacak birkaç konuşmalar sonrasında Ellie için oynarlar. düşmanları kaçınmak ve önceden tanımlanmış bilinen şekilde taşımak (oyun doğrusal). Bir sonraki oda (kafesinde) olarak David geçildi var. savaş başlıyor. Senin görevin - topuklarının üzerinde sürünen, arkasından ona sinsice ve bıçakla yenmek için. Önemli olan - kırık çanak çömlek alanlarını kaçının. 2-3 hit sonra kontrol Joel geçecek. sessiz düşman etrafında alma ve bir yay ile fazlasının giderilmesi, bina sırt çantası Ellie olsun. Dışarıya çıkıp yanan bir bina görüyoruz. Biz kız olsun zaman, o olacak liderini öldürmek oldu.

bahar

Başka bir zaman, değişim oyunun sonraki bölümüne geçişi temsil eder. Biz karayolu üzerinde hareket ediyor ve burada deja vu yakalandılar. Trafik sıkışıklığı nedeniyle doğru çevirin ve boş karantina bölgesine varıyoruz. Biz kapıdan tırmanmaya ve soldaki bina içine almak için deneyin. Sonra sokak izleyin. Sonunda, virüslü bir sayıda tünel yüzü. Tüm öldürmek sonra, diğer tarafa taşımak ve sokak almak için yardımcı olur. Sonra tekrar yüzme. kapı kapalı önce sağ tarafta devam ediyor. Yine ilk sokak oturarak, yüksek hareket ettirin. Su altında sulu bölge dalış ve sonra kavşakta doğru çevirin. Biz havalandırma boruları aracılığıyla tırmanmaya ve sonuna kadar hareket ettirin. Bir sal var bulacaksınız.

kız rezervuar tarafından taşındı, merdivenlerden yukarı tırmanmaya. Biz onu yükseltmek ve karşı duvara koydu. Biz merdivenleri tırmanmaya ve kendinizi kaldırın. Biz tırmanış daha da yüksek. Son olarak, bir kez daha merdiveni sıkın ve başarısızlık üstüne koydu. vagonları atlamak başlatılıyor. sıkışmış zaman Ally seni almak için çalışır, ancak çalışmaz. yüzeyde yelken, batık araçtan dışarı alınıyor. Zaten bize ve ağustos böceklerinin şok insanlar için var bekliyor.

Eğer geldiğinizde size Marlene ile uzun bir görüşme bekliyoruz. O virüse karşı bir aşı üretimi için Ellie operasyon sırasında öldüğünü gerektirdiğini söyleyecektir. Tabii ki, insanlığın geleceği bir küçük kızın hayatı değmez ve biz onu kurtarmak için gidiyoruz. Joel operasyonu yapılır bekçi, öğrenirse, onu öldürür. Bundan sonra hastanenin batı kesiminde düşman kalabalıklar kırmaya ve son anda Ellie kurtarmak için acıklı gerekiyor. Asansör için el altında bulundurunuz. Marlin bizi durdurmak için son etkisiz girişimde bulunmaz.

Bu berrak pasajda "İçimizden biri." biter Final - Ellie için oynamak ve geçmişinin konuşan Joel arkasında itaatkar gidin. Nihai silindir. Perde kapatır.

ilave

Bir süre sonra o "bizden biri", oyuna ek serbest bırakıldı. Bu Ellie hayatında zamanın iki dönem üzerine rivayet edilir. "Kimimiz, geride bırakıldığını" Passage o kadar zor değildir. bir boşluk size alışveriş merkezindeki geçirmek çoğu zaman ilişkileri Ellie ve arkadaşlarının akıbetini öğrenmek zorunda ve. İkinci hikaye Ellie yaralı Joel antibiyotikler için aynı merkezde bakıyordu nasıl anlatıyor. Sen haydutlar mutantlar kapalı oynayacağı sonucunda, bir anda tanıdık rakipler ile düzenli savaş, bu yüzden taktik kombinasyonları olarak geliyor. Böylece, geçit ayrıntılı bir açıklama ihtiyacı yok "Kimimiz, geride kalmışlardır." Oyunun bir diğer 3 saat oyuncuları orijinal oyunun hikayesi daha geniş açıklama ile baş ve kırdı sağlamak için tasarlanmamıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.