Spor ve SağlıkKilo kaybı

Zayıflama bacaklar için basit egzersizler, kızın vücudunun en privlekatlnoy güzellik ve sağlık getirebilir

Her kız ve kadın dayanılmaz bakmak istiyor. Güçlü seks için en cazip pazarlardan biri ancak çoğu "sorunlu" vücut parçaları aynı anda bir kadın ayakları, bu nedenle adil seks her biri kendi ayakları muhteşem görünüm elde edebilirsiniz yapıyor, size bir dizi eksersiz sunuyoruz. için Egzersizler bacak zayıflama, hem de kilo kaybı için egzersizler teklif edilen komplekste yer lyashek herhangi kusurlar ayaklarıyla yardımcı olabilir. Kompleksin egzersiz sonucu sıkma ve gergin kısaltılmış kasları rahatlatıcı olduğunu. Tam bacaklar normal formda doğasında olacaktır. 5-6 kez yapılması önerilmektedir egzersizlerin her setin ilk ayında, daha fazla eğitim yoğunluğu 10-15 arttırılabilir. Sınıflar örnek, sabah ve akşam düzenli ve yeterli sıklıkta yapılması gerektiğini. Bacak zayıflama evde kilo kaybı çalışmaları içerir genel kompleksleri, ek olarak gerçekleştirilebilir uygular.

Yani, kilo kaybı bacaklar için egzersiz:

1. Geri dönmek ve arkasından ellerini yerleştirmek gereklidir. Bacaklar gerginlik ve kendilerini germek için ayak parmakları ile gerilir. egzersizlerin tekrarı boşanmış ile yapılan ayak parmaklarında. gereken ilk alternatif olarak ve daha sonra birlikte bacakları çekin.

2. Başlangıç pozisyonu ilk egzersiz ile aynıdır. Ayaklar sıkıca mat karşı bastırdı. Bundan sonra, biraz bükülmüş diz olan ol. Sonra bal çayır mantarı ayak yere bastırdı.

3. Bu egzersiz de sırt üstü yatmak gerekir, ancak eller elinde boşanmış olmalı ve bir hurma yere bastırdı. Bacaklar, aynı zamanda gerilir. Ağır çekimde, direnç gösteren sanki, daha sonra kendisine, başıma çorap çekmek gerekir. Egzersiz bazı bacakların düz izin ile tekrarlanır.

4. Sonraki egzersiz, bir kompleks olup, bacak zayıflama egzersizleri bir parçası da sırt üstü yatarken, bir başlangıç konumunu varsayar. Aynı anda Eller dirsek kıvrık olmalıdır. Bir destek olarak baş ve dirsek kullanarak, proginanie ve germe yapılır. Sonra inip bir dakika dinlenebilir. Sonra egzersiz tekrarlanır.

5. yine arkasında yatan başlangıç pozisyonuna, ama eller kafa altına yerleştirilir ve bacaklar 45 ° 'lik bir açı ile düzleştirilir ve yetiştirilir. Çorap çekin ve bir süre için bu konumda en az 10 saniye tutun gerekir. Bundan sonra, bacak yavaşça sginayutsya indirilir ve mide sıkılır ve daha sonra tekrar razginayutsya gerilmiş.

6. Aşağıdaki egzersiz midesinde yatan bir pozisyondan yapılır. Eller öne uzatılmalıdır. 10 saniye süreyle bu konumda yükseltilmiş ve sabit düz bacaklar, daha sonra yavaş yavaş indirilir.

Konut ve ayaklar, gövde 5-10 saniye bu pozisyonda tutulur, ardından kemer, sapma uygulanarak kadar yükseltilir. Sonra kalkıp zemin dizlerinin üzerinde kayma sanki dört ayak üzerinde yürümek gerekiyor. Bu egzersiz tekrarlandı sonra, ancak vücutta doğruldu ve beline ellerini koydu. Egzersiz sonunda ellerini havaya kaldırıp sakince ve eşit nefes alırken, germek zorundadır.

7., defne kapılar kalkmak Ellerinizi yüksek yükseltmek ve söve koyuyorlar gereken bu egzersiz yapmak. Bacaklar ve böylece omuz genişliğinde konabilir. Bu pozisyonda, işlem sırasında germe, sola ve sağa gövdenin dönmesini yürütmek gerekiyor. Bacaklar ve baş hareket etmemelidir. ayak parmaklarının üzerinde dururken egzersizleri tekrarlanan, kollar daha yüksek kaldırdı. Sonuç olarak, rahatlamak ve odanın etrafında yürümek serbest, aynı anda kollarını sallayarak ve sessiz nefes gerekir.

Gördüğünüz gibi, yukarıdaki egzersizleri uygulamak zor değildir ve her kız ve kadını yapılabilir. Bu durumda, sonuç beklemek uzun sürmedi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.