Spor ve SağlıkKilo kaybı

Nasıl egzersiz yapmak "Jumping Jack"

Güzel figür zaman, çaba ve finansal yatırımlar gerektirir. Böyle bir klişe modern toplumda geliştirmiştir. Ancak uzmanlar yetersizlik herhangi bir nedenle onu takip eder, bunu tamamen bazı fiziksel egzersizler günde ve uygun beslenme telafi inanıyoruz. Biz ilk noktadan bahsedeceğiz. Daha doğrusu, egzersiz "Atlama Jack" (veya "Jumping Jack") verir sağlık etkileriyle ilgili. Nasıl bunu uygulamaya ve onlar yorum sporcular tecrübeli söylediklerini?

hedeflenen kaslar

Kesin olarak bilinen "Engel Atlama Jack" olduğunu - asker dayanıklılık eğitimi için kullanılan bir egzersiz. uygulanmasında ana yük kalça düşer. İkincil katılımı karın kaslarının ve buzağı tarafından kabul edilmektedir. O halter veya ip şeklinde eğitim ve ek ekipman için geniş bir alan varlığını gerektirmez dikkat çekicidir. Kendi vücut ağırlığını kullanmak için yeterli.

etki

Tamamen etkisini değerlendirmek zor "Jumping Jack" (egzersiz) olduğunu. Fotoğraf ve onun performansı video sadeliği göstermek, ancak neredeyse tüm kas grupları ilgilidirler. Düzenli egzersiz esnekliği gelişir sırasında, geliştirir hareketlerin koordinasyonu. Egzersiz bazı aerobik egzersiz vardır. fitness antrenörleri genellikle olarak anılacaktır olduğunu tarafını bırakarak İşaretli ve örneğin bir gergin figür hızlı oluşumu, "kulakları." Doğru şekilde yapılırsa, daha elastik kalçalarını olur göbek sarkma kaybolur. Anti-selülit etkisi ve solunum sistemi üzerinde olumlu etkisi hariç tutmamalıdır. hızla kendiniz için tüm bu deneyimi için, modu gözlemleyerek ve saatini ve yaklaşımların sayısının artırılması, düzenli egzersiz gerekir.

eksileri

Egzersiz "Jumping Jack" bazen tembel insanlar için çalışan alternatif olarak anılır. Sonuçta, bu dinamikleri rağmen olup, ileri doğru hava akışına direnci hareket ortadan kaldırır. Tabii ki, bu mümkün ve hatta açık havada gerçekleştirmek için önerilir. Ancak, yararlı koşu veya yürüyüş yerini asla. Ve en iyi diğer aktif olunabilecek birlikte yapılır "Atlama Jack" istenen etkiyi elde etmek için. Bu belki de bu egzersizin tek dezavantaj. Profesyonel sporcular, bu arada, vücut kasları ısıtmak, ısınmak için kullanabilirsiniz.

Kontrendikasyonlar

Bu durumda Kontrendikasyonlar işaretli egzersizleri için standart önerileri farklılık yok "kardiyo." Egzersiz "Jumping Jack" omurilik yaralanmaları, kalp-damar sisteminin ciddi hastalıkları olan diz eklemleri olan kişiler için pratik olmamalıdır. postoperatif dönemde de kontrendikasyondur. eğitim önce, bir doktor veya fitness eğitmeni danışmak en iyisidir.

performans tekniği

herhangi bir kısıtlama olmaması insanlar için böyle bir açıklama sonra, tabii ki, etkinlik "Jumping Jack" denemek istiyorum. Tekniği oldukça basittir.

Başlangıç pozisyonu: düz bir aynı adresinde ayrı omuz genişliğini ayarlamak ayak, el ile Stand kenarlarına düştü.

Nefes ve sıçrama yapmak nefes verin. Aynı zamanda Bacaklar dışında daha geniş yayılmış ve elleri keskin başının üstünde yukarı kaldırın ve ellerini çırp. Daha sonra, başlangıç pozisyonuna dönün bir nefes alabilir. Yine, nefes verirken, atlama tekrarlayın. Nefes ve hızda izleyin.

2. Seçenek. başının üzerinde Pamuk nefes kontrolünü ve egzersiz ritmini yapmak. Ancak, gereksiz olabilir. Alternatif olarak, ileri açık avuç Kollarınızı yukarı yükseltebilirsiniz. kolların kasları ilave yük Gerekirse, hafif bir el ağırlıkları almak veya özel torbalar-ağırlık düzeltmek mümkündür. Ancak bu durumda, yoğunluğu, süresi ve eğitim kalitesi azalabilir. Bu seviyede önemli fiziksel hazırlıktan sonra iyi hamle anda.

İpuçları

Nasıl "Jumping Jack" zaten açıktır egzersize. Yaygın bir teknik genellikle hızlı bir şekilde sindirilir. Ancak, belirgin kolaylıkla rağmen nüanslar bir yeri vardır. Bunlar doğru fiziksel bir sonuç elde etmek için uygun olmalıdır.

  • Egzersiz hızını izleyin. Bu kalıcı, hızlı olmalıdır. Bir aksaklık arızası varsa, bunu durdurmak ve yeniden başlamak en iyisidir. müzik veya skor olarak nefes ve ritim kontrol etmek için bir yardımcı olarak kullanılabilir.
  • atlama geri eğmek değildir ve tembel değil ne zaman. geri düz olmalıdır. yukarı kollarını sürükleyin. denge için bak ileriye yöneltilmelidir. stabilite için ayak hafifçe elle eriyebilir.
  • Egzersiz birçok yaklaşımlar yapılırsa, dinlenme aralığı dakikayı geçmemelidir. daha uzun olacak, bu olumsuz kalp ritmini etkileyebilir.
  • Eğer egzersizleri önce Ayrıca "Jumping Jack" vücudunuzun biraz, özellikle ayak bileği, diz ve omuz eklemleri germek gerekir.
  • takı ve süs eşyaları olmadan rahat kıyafetler olmalıdır bu egzersizi yapın. Ritim gelen başıboş değildir maksimum konfor ve özgürlük uymak önemlidir.
  • Egzersiz "Jumping Jack" bir saat ya da bir saat yarım önceki bir yemek için yapılması tavsiye edilir. Gerektiğinde sonra kalp atış hızı gibi biraz normale döndü uygulamaya. Biraz su içmek için izin verilmiştir.

  • Hiçbir durumda oturmak yok veya eğitimden sonra uzanın. Bu öneri aktif egzersiz tipleri için geçerlidir.
  • "Jumping Jack" canlılık ile vücudu şarj eder ve akşam tonunu kaydetmenizi sağlar. Bu nedenle, onu uygulamaya ideal zamandır sabah. yatmadan önce olarak Orta fiziksel aktiviteler uykusuzluğa neden olabilir.
  • Ve, eğitimde tabii ki, çok önemli olumlu tutum. Onların yeteneklerine beden ve güven kolaylığı verir. Baskılar özellikleri ve bir organizmanın sağlık durumuna uygun şekilde, makul olmalıdır.

yorumlar

Birçok profesyonel sporcular ve destekçileri sağlıklı bir yaşam tarzı egzersiz "Jumping Jack" verir olumlu etkiyi doğruluyor. Nasıl yapmalı? Bu sorun zorluğa yol açmaz. Çok daha önemli sonuçlar. çabuk ulaşmak için kendi eğitmenleri egzersizi en az 15 dakika bir gün pratik tavsiye ederiz.

hızlı temposu, vücutta iyi kan dolaşımını teşvik oksijen ile doymasını ve bunun sonucu olarak, metabolizmayı artırır. Birçok kadın ve erkek hızlı ve etkili kilo kaybı ve vücut şekillendirme için egzersiz iyi nedeni budur. Tabii ki, bu en iyi diğer fiziksel aktivitelerle birlikte kullanılır. uzmanların oybirliğiyle egzersiz "Jumping Jack" - Sağlıklı bir geleceğe doğru cesur bir sıçrama. Doğru yapıldığında ve düzenli, tüm doğru beslenmeyi takviye, kısa sürede çekici bir figür ve sağlıklı şekli elde etmek mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.