HobiDikiş

Desen "Süleyman'ın Knot" kanca: güzel ve basit

inanılmaz güzellik ve narin desenleri zarafeti yarattı hangi tığ yöntem ve tekniklerinin bol vardır. Onlar giyim ve ev eşyaları içerisinde. en sıradışı biri, ancak adında inanılmaz ve büyülü bir kalıptır "Süleyman'ın düğümü." Bazı ustalar farklı diyoruz - "Solomon döngü".

desen nedir?

"Süleyman'ın Knot" kanca - bir aydınlık, havadar ve zarif dokuma var, istisnasız her iplik uyacak hangi gerçekleştirmek için. Özellikle alışılmadık desen kesit ipliklerini bakacağız, ancak diğer alabilir. yürütülmesi için zaman biraz gerektirir döngüler ile çekilmiş bu alım örgü. örgü çabuk sona erecek şekilde Döngü, yirmi santimetre kadar uzundur. Çoğu zaman onun gelen örme şallar ve atkı.

Nasıl bağlamak: Başlarken

Yani, "Süleyman'ın Düğüm" kanca oldukça kolayca sığar ve hızlı bir şekilde, sadece devreyi anlamamız gerekir. çalışma, standart yöntem ile başlar: ilk normal hava ilmeklerinin ana zincir çevirmek için gereklidir. Bir bez veya başka bir modeli ve kendisinin çok daha düzgün ve daha güzel ajur olacak: Sadece içlerinden eklemek şey olabilir çünkü hava döngüler, mutlaka gerekir. sc gerçekleştirilen - (o kalifiye işçi isteğine bağlıdır, bu uzunluk delikli hücrelerin uzunluğu belirleyen kadar) Artık kanca kalan ilmek çıkardı. ince uzun halkaların bir sonucu olarak bütün iki çalışma ipliği döndü.

Bir sonraki adım - döngü içinde kanca ipliği çekin zaten uzatılmış yaptı. Sonuç daha ileri çalışmalar için kullanılabilecek üç konu oldu. Üçüncü dize (yani, son yapmak) altında, kanca sonra standart sc çalışır ve kanca kalan iplik, bir çalışma dişi içinden yapılır, tanıtıldı. alet zaten birlikte provyazyvayutsya iki döngü oluşturmuştur. Bu çalışma deseni üzerinde dayandığı ana döngü "Süleyman'ın düğümü." Tığ nazikçe kullanmak gerekir, ancak özellikle töreni.

örgü Devam

Yeni üç çalışma ipliği almış, böylece kanca bir iplik ödünç gerekir başladı örgü devam edin. Kanca, üçüncü iplik sokulur sc olup, kanca bir araya provyazyvayutsya iki döngü vardır sonunda uzanmaktadır iplik. Burada her şey iki uzatılmış döngüler deniz mili olan bir zincirle bağlanır. bir döngü çekme, sc olmadan, tek bir sütun vyvyazat beşinci delik hava zincir ihtiyacı olan "Solomon Düğüm" (kanca), devre çok daha uygun, çok basittir. Şimdi yine sıranın sonuna kadar knot ile iki hücrelerini örme edilir.

Ters tarafta

Eğer bir tarafta örgü bittiğinde, o işi geliştirmek ve bir sonraki devam etmek gereklidir. "Süleyman'ın Düğüm" kanca üç döngü oluşur. önceki satırın döngüler arasındaki nodüller sc olmadan basit sütun provyazyvayutsya. Şimdi zarif knot, iyi, bir önceki satırın uzatılmış döngüler arasında yani en nodül provyazyvaetsya sütununda sc olmadan zaten yeniden tanıdık iki uzatılmış döngüler yapmak gerekir. Sonuç narin, hafif örgü olduğunu.

desen nasıl kullanılır

Birçok kişi tığ gibi. "Süleyman'ın Düğüm" onların elbiselerini zarif ajur dantel süslemeleri veya ayrı ve tamamen yeni bir şey kravat fırsat verir. nodüllerin Şal sanki dokuma ahşap elfler, havadar, ağırlıksız bak. İyi tişörtler, ceket ve yelek Bak. desen çok açıktır çünkü, kanca astarı veya bir tişört dikmek sadece arzu edilir ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.