Spor ve SağlıkUygunluk

Zayıflama egzersizleri. Etkili egzersizler evde kilo vermek.

Kilo vermek mümkündür. Çok fazla istiyorum kendi üzerinde çalışmaya başlamak için gereklidir. Hemen o hızlı ve anlaşılmalıdır dramatik kilo kaybı bir efsanedir - çaba olmadan. Hatta en harika diyet kısa sürede bir mucize çalışabilecek değildir. Birçoğu kontrendike Özellikle çünkü. Bu nedenle risk almaya değmez olduğunu ve anlamak için gerekli - olmadan egzersiz etkili sonuçlar elde etmez. zayıflama egzersizleri farklıdır. Bunlar dönüşümlü içermelidir: aerobik, güç spor salonu, germe - egzersiz (germe).

aerobik egzersiz

Aerobik egzersiz kilo kaybı için, koşu, bisiklet dans, yüzme yürüyor. Bunlar kalp ve akciğerleri egzersiz için tasarlanmıştır. Bu egzersizler aynı anda birden fazla kas gruplarını içerir. Böylece nefes derin sık emilir fazla oksijen olur. Oksijen organları ve kasları besler, vücuda taşır kanı, doyurur. Aerobik fazla kalori yakmak için yardımcı olur.

kilo kaybı için Aerobik egzersiz vücudu aşırı yüklemeden, eşit yapılmalıdır. aşağıdaki gibi istenen etkiyi elde etmek amacıyla, egzersiz tavsiye edilir: ortalama aktivite iki buçuk saat bir hafta, bir yüksek etkinlik için önerilir - bir saat ve bir çeyrek. Bu 4-5 gün hesaplamak için gereken zamandır.

Fitness - kilo kaybı için Egzersiz

özel bir yer fitnes işgal edilmiş gücü eğitim. Eğer kilo vermek istiyorsanız, güç fitness haftada en az iki kez, gerektirdi. spor salonuna gitmek için hiçbir fırsatı varsa, bunu gerçekleştirmek mümkündür kilo vermek etkili egzersizleri evde. kasları güçlendirerek, bu kalori çok buharlaşır. O geliyor yağ yakma. kaslar kum veya su ile dolu ağırlıkları, plastik şişeler olarak kullanılabilir sesi belirleyin. şınav, mekik Sahne, kullanışlı araçlar komplikasyonların elemanları olarak görev yapacak.

Esneme - kilo kaybı için egzersizler

Diğer bir önemli bileşen (germe) germe uygunluğudur. Bir kaç güç veya aerobik egzersiz sonrası yapılmalıdır. yardım Esneme kas esnekliğini korur. Buna ek olarak, germe yoluyla kasları egzersiz sonrası daha hızlı kurtarmak ve zarar verme.

Çatlaklar bile antrenman vücut geliştirme ve aerobik olmadan yararlıdır. Onlar haftada üç kez prodelyvat gerekir. Ama önce o kasları ısınmak için bir kaç basit çalışma yapılması tavsiye edilir. Bu uyum için, hatta yerde yürüyor. Bu manipülasyonlar, ağırlığının normalleştirilmesine vücudun esneklik alır katkıda bulunur.

Herhangi bir fiziksel egzersiz iyi bir yemekten sonra iki saat ve yatmadan önce iki saat içinde yapılır. Kilo vermek net bir tavır egzersiz harekete geçirmek için çok önemlidir. "Iyi için" onlar keyifle gerçekleştirmelidir egzersiz için sıkıca değişim sayısıyla amacı mutlaka ulaşılacaktır inancıyla, gitti.

etkinliğini belirleyen en önemli şartı ev egzersiz (meyve, sebze, dahil) hava, dengeli bir diyete maruz kalmasıdır. yağ alımının miktarı, unlu mamuller önemli ölçüde azaldı. Kahvaltı bir zorunluluktur. ürünlerin Günlük seti, ışık bitkisel besinlerde zengin olmalıdır. Yemek akşam saat altıya daha geç olmamalıdır. Akşam yemeği de hafif olmalı, vücut dinlenmek ve günlük gürültüsünden kurtarmak gerekiyor. Bir hafta oruç günde bir kez düzenlemek için yararlıdır.

Bu basit talimatları takip ederek, çabaları boşa gitmeyecek. Nihai pozitif sonuç beklemek uzun değildir. Bir ay içinde - yarım rakam, uyumu bulmak cildi düzeltmek olacaktır, kaslar elastik hale gelir. hepsini top için, dıştan ve içten bir kaç yıl gençleştirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.