Sanat ve EğlenceFilmler

"Yeşil Yol": aktörler ve karakterler

Stephen King'in Bu çalışma gerçek, ince psikolojik bürümüş, en dokunaklı kabul edilir. On roman, uyarlanması yönetmeni Frank Darabont tarafından oluşturulan, gözyaşı galon döken bulundu. Şimdi onların karakterleri güvenilir bir yaratıcılık Kral izleyicinin baş nedeni iletmek başardık yeniden aktörler ve ustaca filmi "Yeşil Yol", gider.

film

Pol Edzhkomb hapis dizdarının 30s çalıştı. O ölüme mahkum suçlular ile uğraşmak zorunda kaldı. Hayatının son gününde yaptığı çalıştırılmadan önce elektrikli sandalyede, onlar boyanmış zemin olan salonu, yürürken yeşil. Bu son yol mahkum ve adını aldı Çünkü - "Yeşil Yol"

Cezaevinde hizmet etmek, korkak korkak ve kısır Percy Wetmore yeni bekçi geliyor. Bu kişi o devlet liderliğinin altında işe çünkü meslektaşları, gerek sevmiyorum ama onun maskaralıklarını tolere, sıkıcı. Wetmore ve o bu yerde çalışma hakkında özellikle heyecan yoktu, ama o sadece bir dileği var hepsi düşüncelerini kaplar - o bu cezayı götürmek istiyor. Pol Edzhkomb ve diğer gardiyanlar Percy sözleşme ile sonuçlandırmak: o gerçek olacağını onun acımasız rüyadan sonra transferi hakkında bir açıklama yazmak gerekir.

Bu arada, cezaevinde kocaman boylu siyah bir adam, Dzhon Koffi alır. Tecavüz ve iki genç kızın cinayetten suçlu bulundu. Fakat bu mahkumlarla ilgilenen Pol Edzhkomb iyi huylu adam John Coffey, sadece böyle korkunç suç işlemek olamayacağını anlar. İyi sürpriz edilecek - odasında kalış zamanının Bu büyük siyah adam eylemleri bir sürü yapar.

Percy da onu alır: onun hücresine küçük beyaz fare içinde tutuyordu, yürütme Eduarda Delakrua, suçlulardan biri yönetmek için izin verilir. VVetmore "unuttuğu" yürütülmesi sırasında daha iyi elektrik iletkenliği ve insani nedenlerden mahkum kişinin başının dayatılan sünger, ıslak. Delacroix korkunç bir acı içinde öldü.

Dzhon Koffi hastalık eşi müdüre iyileşmek için yardımcı olur. O onun acı ve kendine acı "emer" ve onun odasının uygun Persie ona gönderir zaman. Wetmore delirir ve başka mahkumun bir tabanca öldürür. Coffey onun iç hediye bu adam vurularak ve kimin suçlu kendisine atfedilen bir tecavüzcü bir katil, aslında olduğunu Paul Edgecombe'ye gösterir zorlar. Ama Coffey elektrikli sandalyede öldürülmesini engellemek için değil sorar. O kötü adamlar, öldürülen tecavüz ve soydular ve iyi ya da masum insanlar acı bir dünyada yaşamanın sadece yorgun.

"Yeşil Yol": aktörler ve rolleri

Bu filmin tüm karakterler tanınabilir. Onların karakterleri ustaca korku Kral tarafından reçete, bu nedenle kitapta görüntüleri parlak ve canlı idi. "Yeşil Yol" daha az güvenilir ve ilginç değildir ve filmin karakter. Aktörler, bu malzeme sizin için toplanan fotoğraflar zaten ayrılmaz rolleri ile ilişkilidir.

Maykl Klark Duncan - Evet Paul Edgecombe Tom Henks ve Dzhona Koffi oynadı. Doug Hutchinson - Fransız Delacroix Maykl Dzheter ve onun Eziyetçimizin Percy Wetmore somutlaşan.

Paul Edgecombe olarak Tom Hanks

Başlangıçta, bu rolün daha önce Kral uyarlamalar üzerinde çalıştı başka aktöre teklif edildi. Yaklaşık olduğu John Travolta, film, katılımın bir aktör sayesinde gibi ünlü olmayı başardı "Carrie". Ancak Travolta rol reddetti ve o Tom Hanks gitti.

Hanks, oynadığı önce "Sleepless in Seattle", "Saving Private Ryan" ve film öyküsü "Forrest Gump", Paul Edgecombe oynamayı kabul ve çok doğal olarak rolüne görünüyordu. filmi "Yeşil Yol" nin aktörleri "Oscar", bazı Alınan filmi ödülü "Satürn" için aday gösterildi. Ama onların sayısında Tom Hanks girilmez. Ana aktör - Hatta aslında, bu filmde olduğunu gerçeğine rağmen.

Michael Douglas Clark kariyerinde "Yeşil Yol"

Bu aktör - muazzam iyi Dzhon Koffi. "Bir içecek olarak sadece farklı yazılmış." Douglas filmin yönetmenine onu tavsiye Bryusa Uillisa, yardımıyla rolünü aldı "Yeşil Yol". o zamana kadar Aktörler daha önce alınmış olan ancak Dzhona Koffi yeterli değildi. Ve Michael Douglas Clark hemen onayladı. Daha sonra, o en iyi yardımcı aktör "Oscar" ödülüne layık görüldü.

To "The Green Mile" aktör olarak kabul edilebilir en ünlü olan birçok film rol "Armageddon." Daha sonra diğer roller izledi - filmi "Maymunlar Gezegeni", "The Whole Nine Yards" içindeki "Sin City". Biz Amerika Michael Douglas Clark bunu yardımcı o ünlü olmak için söyleyebiliriz "Yeşil Yol".

Aktör, bunun düşkün anılarla, filmde oynadığı. Ne yazık ki, Douglas o kalpten kurtarmak için başarısız sonra Eylül 2012'de öldü artık canlıdır.

diğer aktörlerle hakkında ilginç gerçekler

Percy Wetmore Doug Hutchison oynadığı filmin ana kötü. Ilginç bir gerçektir kitap VVetmore 21 yaş ve Hutchison döküm geldiğinde, o aktör yaşına hakkında sessiz oldu 39., o rol benimsemiş olmasıdır.

Filmde Eduarda Delakrua somutlaşan Maykl Dzheter, senaryo genellikle küçük beyaz fare ile kamera önünde bulunacak edildi. daha önce filmde rol aldı çünkü aktör zaten bu köpeklerle ilgili deneyimi olmasına "Fare Avı." Bu arada, ve komut fare Filmden Sn Dzhingls gibi çok uzak aptal oldu By "Yeşil Yol". Küçük bağlı sette Aktörler sevimli hayvanlar ve bunların her isim ortaya attı. 60 gibi bireyleri - Ve fareler, epeyce çekim karışan, söylenmesi gerekir.

Sonuç

filmi "Yeşil Yol" nin aktörleri filmlerde Stephen King'in en iyi romanlarından biri somutlaşan. Bu şaheser geçerlilik derin ahlaki ve anlatım psikolojisi için birçok izleyiciler tarafından sevilir. Bu filmi izlerken, kötü şeyler ve aynı insanlarla dolu hayatımızda, bir yerde iyilik ve sihirli bir düşüş olduğu görülmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.