Sanat ve EğlenceFilmler

Görüntünün bir değişiklikle ilgili etkileyici bir film. "Acemi Prenses". Aktörler ve rolleri

Garry Marshall'ın yönettiği kez gerçek aşkın yürek parçalayıcı hikayesini dünyaya tanıtıldı bir milyoner ve bir fahişe aylarında çıkan bir gün umut verici başlık altında Meg Cabot tarafından romanı filme karar "Acemi Prenses". Çok romantik komedi "Acemi Prenses" (aktörler: E. Hathaway, D. Andrews, G. Elizondo, H. Matarazzo, orada M. Moore), bir Amerikan genci Mia yabancı maceralarını anlatır, bir she duymuştu kim Genovia'nın Prenses - Minonetta Amelia Grimaldi Thermopolis Renaldo.

XXI yüzyılın Masalı başlangıcı

Yani, yazarlar Gina Vendkos ve Meg Cabot ve yönetmen Garry Marshall yaratıcı birliği çabaları sayesinde, 2001 yılında, kuvvet altında günlük rutinden izleyiciyi rahatsız etmek için ve bir masal fantezi birlikte taşımak en sevimli ve dokunaklı "A Cinderella Story", birinin ışığı gördü. filmi "Acemi Prenses" ideal bir ürün Rüya Fabrikası.

bir kazan-kazan

tarihinin içinde, Hollywood'un film endüstrisi mükemmel türlerin (birçoğu ve icat) çeşitli hakim olduğu. Hatta bilinçsizce "rekabet avantajı" araması izleyici En sonra ve popüler aranan biri, bugün Hollywood'da mükemmellik romantik türü olarak komediyi getirdi edildiğini fark eder. Aynı zamanda son yer sözde tarafından işgal edilir edilmez, kendi hiyerarşisi vardır "film dönüşüm." Filmlerin Böyle çok sayıda - dan "My Big Fat Greek Wedding", "O" ile "Güzellik" Yukarıda belirtilen tüm bu. Görünüşe göre, zaman içinde filmin üçlünün yapımcısı (Debra Martin Cheyz Mario Iskovich, Uitni Hyuston) bu anlatı yapısı çoğunlukla kadınlardır dikkat çeken mükemmel bir araç olduğunu fark. Ve olayların böyle bir dönüş, sinema salonunda oturan her saniye izleyici rüya değil mi? Bu nedenle, filmi "Acemi Prenses" kaçak bir başarı ve bir netice üretimine mahkum edildi.

öykü

filmi "Acemi Prenses", yukarıda sıralanan oyuncular, arsa ana karakteri, Mia oldu bir hikaye anlatır. belli bir noktaya Kız tesisleri ve birçok oldukça güvensiz, her zamanki 15 yaşındaki genç olmuştur. O okula gitti ve gizlice en popüler ve yakışıklı adam Josh okul dikkatini istedi San Francisco yaşadı. kadın dikkat delikanlı yoksun değil, tabii ki, onun için "gri fare" gizlice özlem fark etmez. Ama hayatı kökten değiştiren bir gün, şehir protagonistin büyükannesi gelir ve onun çarpıcı haberleri sunulur - cüce prens Avrupa Genovia - babası olarak çıkıyor. Prenses Mia onun konulara dönmek ve tahta çıkmak zorunda kaldığında Sonra anı geldi. Ama sorun kızın oldukça prezentabl ve mahkeme görgü kuralları ile oldukça tanıdık gelmiyorsa olmasıdır. Büyükanne hızla durumu düzeltmek için vaat ve Mia sonunda zor bir tercih yapacaktır. Yani, kısaca, herhangi bir spoiler olmadan resminin hikayesi söyleyebilir "Acemi Prenses". Aktörler, kameraman, tasarımcılar set - bütün ekip çekim sırasında geçerli olan özel bir olumlu bir hava kutladı.

haysiyet

Bu romantik komedi yadsınamaz avantajı Dzhuli Endryus filme katılmak etmektir. Ekranda görmek özellikle güzeldi. izleyici film üzerinde "Victor / Victoria" aktris (1982), "Güzel Love" (1992) ile tanıdık, "mavi kanlılar" (2000) vb. D. Ancak, tek başına, ana değilse bile icracı bir resim çizmek edebilmek için olası değildir kadın rolü. biri Hollywood'da, en güzel aktrisler en yüksek rütbeli yıldızı, yetenekli bir oyuncu Enn Heteuey. Onun oyunculuk becerileri karizması ve ana karakterin renk katmak olabileceği. Onun karakterinin gelişimi klişe ötesine. İkinci planın bu deha başlık unutulmaz Hector Elizondo ( "Ödünç Kalpler", "Pretty Woman") idi, onun karakteri unutulmaz ve sonsuz pozitif vererek ortaya çıktı. Hizer Mataratstso ( "Blue Moon", "Çığlık 3") ve Sandra Oh ( "Son Gece") tarafından oluşturulan Saklanan görüntü. Bu aktör bir profesyonel alanda kendilerini kanıtladıkları olarak "Acemi Prenses" dökme bir döküm hareketli görüntü vardır.

Biraz üzgün

Sadece şikayet tercüman için filmler başlıkları izledikten sonra seyirci olabilir. Orijinal versiyonu - "Acemi Prenses" - çok heartier ve daha doğru, sinik fikirli sinemasever filmin başlığında söylenenlerin sorusunu tedavi etmek çok daha kolaydır çünkü: "Acemi Prenses" - "Var Büyükanne - Kraliçe"! Genel olarak, film, biraz naif çıktı belirli bir hedef kitleye odaklanan (gizlice filmlerdeki gibi mükemmel aşkı bulma hayalleri, genç kızlar, genç kızlar, sevimli ev kadını, o prens ve ilk öpücük sırasında "op" bacak yapmak için arzu edilir).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.