Sanat ve EğlenceFilmler

Elza Scarlet: biyografi, fotoğraflar. Elsa Scarlet ve isimlerini Zırh

Elsa Scarlet veya Elsa Scarlett, anahtar karakterler ve manga anime birini temsil eder. O - lonca "Peri Tail" en güçlü kadın. Ama çok güçlü bir büyücü yaparak, anime karakteri yaratıcıları değil iyi kaderini ihsan. Kendini anlamını bulmak ve sevgi, arkadaş olmak için, o çok çalışmak zorunda kaldı.

karakter açıklaması

Elza Scarlet - bu 19 yıl oldukça çekici ve güzel bir kız. Onun uzun kızıl saçlı nadiren at kuyruğu toplanır ve yüzü kara gözlü süslüdür. Hiç kimse onun güzelliği ve şekil lütfu ile rekabet edebilir. Ve bu durum o sürekli, özellikle kek tatlılar yiyor rağmen devam etmektedir.

Elsa Scarlet Fotoğraf izleyiciler değil çekiciliğini olmadan, karakter savaşçı açılır. zırh anlık değişim - bu gücünü yatıyor içinde, çünkü aynı asla. Ama bu sadece savaşlarda olur. Günlük yaşamda o genellikle, sürpriz bir saldırıya karşı koruyabilecek zırh yerine zaman vermek hafif zırh tercih eder.

Renk Sihirli Elsa onun adı var, bu yüzden de scarlet. Ama giysi ve zırh belirli bir aralığa sahip asla, her zaman farklıdır.

biyografi

Hemen güçlü bir büyücü, Elsa Scarlet oldu değil. Onun biyografisi neşeli ve predkrasnymi olayları farklılık göstermemektedir. O Scarlett ne de bilgi bulmaya çalıştılar nasıl bilmiyordu ebeveynleri veya kız diğer kan akrabaları arasında 765 yılında doğdu. Birincisi, basit köle ereksiyon "Sistem R» meşgul oldu. Ama yapımcılarından biri Rob kendini lonca, bir üyesini bulduk "Fey'in kuyruk." Genç bir kız sihirli güçleri içini açarak aynı anda kaçmaya ona yardım etti.

Gerard dahil çocuklar ve ergenler, bir sürü inşaat işi. Birlikte onunla, o kaçmaya karar verdi, ama bu mümkün değildir. Gerard acımasız işkence ardından bekçi, kapmak için yönetir. Bu süreçte, rakibinin başa ona yardım kötü ruhu, demlenir. Ama Gerard aynı korumaları bile daha şiddetli bir karakter haline gelir. Bu "Cennet Stronghold" yakalar, ama Elsa kaçmak için zamanı vardır. Bu arada, tam da Rob çünkü o sonradan esnaf odasına girer.

özellikleri

Elza Scarlet - özel bir anime karakteri karakter özellikleri yansıtılır. Tüm genç kızlar gibi, o onların güzelliğine özel önem veriyor. Çok sıradışı görünse de. Birincisi, o nasıl göründüğü konusunda yaptığı muhatap sorar, fakat buna karşılık küçük ilgilendiriyor. Scarlett o fakir olacak ve o sevmez emindir. Bu nedenle direkt isabet şarjını tercih eder.

Elsa giysileri ile deneme seviyor gerçeğine dikkat çekmek değil imkansızdır. Bugün, o bir garson ya da hemşire giymiş, yarın böylece güzel bir yavrusu ve olur. D. Bunun için tutku o kavga sırasında zırh değişim kabiliyeti sayesinde alınan olması muhtemeldir. hep aynı olması - O ne kadar bilmiyor.

Genellikle Elsa yakın çevresindeki insanlar almamaya sıkıcı, sıkılıyorum. Ama öyle - çok iyi bir arkadaş, her zaman eğitmek, öğretmeye çalışır rağmen. Bu arada, ona ipuçları çok değil anlamsız ve çok yararlıdır.

Guild "Kuyruk Peri"

Miradzheyn ana düşmanı ve rakibi olan dernek yeni üyesidir. Elza Scarlet sadece şans, onunla savaştı. Ama bu "büyücü S-Class" unvanını elde etmek için izin ve 15 yaş at olur ne olduğunu.

lonca giderek yapıyor. Scarlett senin çevresi, arkadaş görünür ve o sürekli gizlilik müdahale etmeye çalışıyordu. Natsu ve Gray, örneğin, o sonsuz mücadele için onları yener, çok can sıkıcı genç büyücü. Fakat buna rağmen, Elsa genç kardeş olarak onlara karşılık gelir. Dahası, Gri, o güvenebilirsiniz her an iyi bir dost haline gelir.

Bir süre sonra, Scarlett çevrili başka bir karakter var - Lucy. İlk başta, onun yeteneklerini takdir edilmedi. Lucy Natsu komutunu alır sonra ancak Elsa oranı büyük ölçüde değişir.

Scarlett daha hazır lonca için, ölüm bile onu korkutmuyor. Eğer düşmanlardan arkadaşlarını korumak gerekiyorsa, o kendi kaderini ve refahı düşünmeden yapacak.

Karakter ve yetenek

Elza Scarlet fazla güçlü ve amaca büyücü vardır. Zırh yalnızlık kendini koruma unutmak için zorlayarak, onu daha da kolaylaştırır. Savaşta, bu genç kız böylece haset deneyimli sihirbazları ve savaşçı olacağını davranır. "Peri Tail" Yalnız huşu onun adı tüm üyeleri.

Scarlett olan saygısını veya övgü gösterdiği zaman, göğsüne karakter yüzünü uygular. büyük bir nadir - Bu noktada, böyle bir jest büyücü çünkü bütün ağrı ve kayıp unutmak.

iktidar gelince, o zaman silah nakli olan. düşmanla savaşmak zorundadır ne bağlı olarak, Elsa anında silah ve zırh değiştirebilir. Onların o, diğer dünyadan "çizer" ve bunların her biri farklı özellikleri olduğunu.

zırh

Zırh Elsa Scarlet (bazıları isimleri tabloda görülebilir) sayısız sunulmuştur. Sadece kahraman görünümünü etkileyen beri 100'den fazla Bazı kıyafetler, ilgi var değil mi. Sadece bazıları gerçekten savaşlarda iyi yardımcıları olabilir. Bunlar aşağıda ele alınacaktır.

zırh adı etki
Valkyrie Bu, birden fazla düşman direnmek için izin verir. büyük ölçüde savaşta yardımcı bıçakları, çevresindeki Elsa hover
Dev veya Titan Atma Büyüyen gücü
Siyah Kanat Bunu giyen Elsa bir yarasa gibi olur. uçmak için bir fırsat vardır
elmas vurgu savunma olduğunu kahraman güçlü darbeler dayanabilecek olan
leopar çeviklik ve dayanıklılık, ama fedakarlıklar savunma artırabilir
gök Kraliçesi Gök gürültüsü ve elektrik saldırılara karşı korur. Bir ayırt edici özelliği - büyük ve hantal personelinin varlığı
Scarlet Cherry Ciddi zırh ile rakibi vurmaya izin kılıç içine kahraman gücünü Taşı
büyücü Bu hareketler pürüzsüz ve elastik hale hızını ve gücünü arttırır
Denizin Kraliçesi Su üzerinde kullanılması amaçlanmıştır. Duruma göre, herhangi bir sulu saldırı yansıtmak mümkün
Ateş Kraliçesi Bunlar yangın saldırılarına karşı korumak, hem de düellolar ve savaşlarda bunları kullanabilirsiniz

Kuşkusuz, Scarlet Elsa anime "Peri Tail" en renkli ve eşsiz bir karakterdir. Onun gücü canavarlar ve yaratıklar yüzlerce saldırısına karşı koyabilecek ve savaş sırasında Scarlett meslektaşlarının yardımına gerek yoktu. Onun eski şan lonca dönmek mümkün değildi sadece tek oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.