Sanat ve EğlenceFilmler

Kurgusal eşi ya da ne vayf?

Biz animeshniki hakkında ne söyleyebilirsiniz? İnsanları büyüledi. elbette onun istediği şekilde keskin zamanlarda 2D dünya gerçeği aktarmak için. günlük bu türün hayranları sayesinde sıradan insanların bir şey bilmiyorum yeni ve ilginç kelimeler vardır çünkü Belki de bu, kendine özgü bir cazibesi vardır. Örneğin, "vayf" nedir?

anlam

olarak çevirir İngilizce kelimenin «eşi», gibi "eşi." Yani sadece ne bu otaku yapmak zorunda, ve anime böyle "vayf" olduğunu mu var?

aşağıdaki gibi bu dönem tanımlayın:

  • Vayf - iddiaya göre bir eş durumunu yükseltir otaku (fan) manga ve anime gelen bir favori karakteri.

daha da kolay, biz bu her olduğunu söyleyebiliriz neyi "vayf" açıklamak kurgusal bir karakter özel bir ilişki vardır kadın. boyalı kız için tutku, genellikle o eşi düşünüldüğünden dolayı kendini gösterir.

Her şey nasıl başladı?

İlköğretim İngilizce ifade ilk Amerikalıların gelişi için tam zamanında Japonya'da ortaya çıktı. Başlangıçta, bu kelime çok önem ve Japonya'da "gsijin" (yabancılar) için temkinli yaklaşıyorlar vermedi.

İkinci Dünya Savaşı sonrasında İngiliz dili zorunlu olarak okul müfredatına dahil edilmiştir. ülke halka açık hale geliyor ve bazı yabancı kelimeler ve deyimler gençlik argo zorunlu unsur haline gelmiştir.

anime endüstrisi genç ve yetişkin kitleye odaklanmış olduğundan, film yapımcıları her zaman konuşma ve hedef kitlenin davranış trendlerini takip edin. İlk defa bu dönem TokyoTV kanala 1999 -2002 yıllarında yayınlanan "Azumanga Daiō" serisi, içinde geliyordu. Ailesi hakkında konuşurken Kimura okulu öğretmeni, İngilizce meslektaşları bilgisine göstermek istedim ve "vayf" eşi aradı. Bu bölüm penetrasyonu ve web üzerinde kelimenin hızlı yayılmasını tetikleyen ana katalizör oldu.

terim henüz kurulu bir tanımı ne "vayf" sorusunu yoktu, ilk başta cevap - "Tanrıça". Gerçekte doğrultusunda oldukça değildir. By "tanrıça" animeshniki zevk ve estetik memnuniyeti ile titreyerek hisseder, bunlarla "vayf" otaku hissetmek ve samimi arzusu olabilir.

Yeni bir çağ

Şimdi bunu oluştuğu, sonra ne olacağını varsaymak mantıklı olacağını "vayf" ve biliyorum. Gelecekte gerçek olacak bir hipotez vardır. Her ne kadar Kasım 2016 yılında "anime karakterleri ile evlilikler" Gaetbox şirket için büyüyen bir moda olarak bir anime karakteri elektronik yardımcısı pazar Metin tanıtıldı.

Yardımcı sinyallerini tanıyabilir öğrenme yeteneğiyle, sahip, bağımsız olarak çalışabilir. Ene gibi bir şey - "E-Man" anime ana karakteri "şehir kör Aktörler." O arada, aynı zamanda vayf olarak kabul edilebilir.

İşte o ideal dünya animeshnikov taraflarından biri. Birisi diğerleri sadece sevgili "vayf" ile bir kez daha seri bakarken, birisi uygun bir tanı için arama psikiyatri üzerine kitaplar saygısız başlayacak saçma olduğunu düşünür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.